• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Test RapiClear

14. března 2013 
no mala som len 3 dnove spinenie, ked ho teda neratam tak 38 -41 DC (ak idem do spinenia minulomesacneho tak 38)
13. únor 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec jsi to nedostala? A minulý měsíc taky? Tak to jdi rovnou k doktorce, protože Hcg po nějaké době zase klesá!!!! Narůstá nejvíc jen první a druhý měsíc. A nebrala jsi před tím nějakou HA?
13. únor 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
poslednu menstruaciu som mala so spinenim 4.januara a zacala tak normalnejsie 7-8.januar. A teraz, sice 5.februara doslo malinke spinenie, ktore trvalo 3 dni. Normalne my trva cca tyzden(den hore dole) a teraz toto, tak ja neviem, co to jeeeee....HAk som vysadila uz v 9/2006
13. únor 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si určitě zkus test!!!!
13. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsak ma na to baby odtialto uz lamu :slight_smile: len ja to odkladam este
13. únor 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pretty: ok, dáváme ti 2 dny :grinning: Holky já to asi do pondělí nevydržím... :frowning2: se bojim
radusik: asi jste s tím tak rychle nepočítali, navíc budeš mít děti dost brzo po sobě - 2 malí prcci dají určitě strašně zabrat...ale buď ráda, že je to tak neplánovaně brzo, než lítat po centrech :wink:
13. únor 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: nemas sa coho bat :slight_smile:
13. únor 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro pretty - to je jasný, určo ho udělej a budeš mít hned jasno :slight_smile: a dlouho se snažíte?

Pro Lentilku, už jsem zase docela v pohodě, jen mně to vyvedlo z míry :slight_smile: , vážně jsme s tím nepočítali, říkali jsme si tak půl roku a bude to akorát :slight_smile: , ale určitě to je dobře, nikdy nevíš, co se může stát!!!!
A rozhodně běhat po centrech, tomu se velmi ráda vyhnu !!!!! :slight_smile:
13. únor 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
radusik - aktivne po Novom roku sme zacali :slight_smile:
13. únor 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby....poradte mi ....za posledny rok mam 35 dnovy cyklus,ani o den skor ci neskor.....milovali sme sa s manzelom vkuse....neviem a ani netusim kedy mam plodne dni,ale okolo 29 dna som mala klzky hlien a prave vtedy sme sa milovali.neverim,ze az vtedy som mala plodne dni...meska mi,co sa predtym nikdy nestavalo.ukaze mi tehu test uz spravny vysledok?
13. únor 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dicinka ak ti meska skus... dnes som si na obed robila rapiclear a vysiel mi mi tienik...najprv za 10 min ledva viditelny...a az potom po hodine to stmavlo.. ale som len 12 dPO. mam ho v albume.
13. únor 2008 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těžko říct, bylo by to za 6 dní? To vážně nevím! :unamused:
13. únor 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
laurit, tak gratulujem :wink:
13. únor 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni a ti nie si tehu ?? dakujem :slight_smile:
13. únor 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne vcera vysiel Mamatest negativne-nastastie :grinning: iba tie rapiclear mi vychadzali pozitivne-aj to az po dllllhej dobe...
13. únor 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mne nikdy nevysli dve falosne ciarky na ziadnom teste.. :slight_smile: tak sa mi crta nadej ...
13. únor 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty si teraz po IVF, alebo sa vam podarilo prirodzene? :wink:

inak ja dufam, ze ten Mamatest neklamal, kocky tu pisali, ze tiez rapiclear vychadzal po dlhsej dobe pozit. a tehotne neboli...
13. únor 2008 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamatest neklame... :slight_smile: teraz prirodzene...v decembri som mala MA po IVF.
13. únor 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauri-tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer-este raz velmi gratulujem, vsak byt tehotna je najkrajsie obdobie v zivote zeny :wink:
13. únor 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tinni ved uz je na case aby som to aj ja zazila... :slight_smile:
13. únor 2008 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teraz drzim palce, aby ste to dotiahli do stastneho konca :wink: a uzivaj si to, lebo to straaaaaaaaaaaaasne rychlo ubehne :sweat_smile:
13. únor 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem tinni..tak hadam je to na dobrej ceste tentokrat :wink:
13. únor 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
lauritko, držím pěsti :wink:
13. únor 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, len som sem tak nazrela a nedalo mi nereagovat, lebo tiež som polemizovala nad kvalitou testov ... ale mna rapiclear nesklamal ... pozitivne // som mala na teste 14 DPO a potom silneli a som 6tt ... len toľko by som chcela ešte povedať, že nemá zmysel odčítavať výsledok po 10 a viac minutách, ak je v moči HCG, tak sa skutočne na teste objaví do 2-4, max. 5 minút, tie neskôr objavené čiarky nie sú pozitívne ...
13. únor 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajoj lauritka,co je to DPO?
13. únor 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
simona gratulujem k tehu...ja mam zase skusenost, ze druha ciarka nikdy nevysla ani po limite ked som nebola tehu. to bolo jedno aky test... tak neviem :confused:
13. únor 2008 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dici, DPO - dni po ovulacii, v podstate aj po oplodneni ... lauritka, dakujem, velmi sa tesim, ale aj velmi sa bojim, aby to dobre dopadlo
13. únor 2008 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka viem ako ti je, ja mam potrat za sebou, ale musime si verit, ak sa bojis, tak si to privolas. :frowning2:
13. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, nestras lauri ... v ktorom tyzdni si mala MA?
13. únor 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
AJOJ SIMONKA.si po ivf,alebo prirodzene....jaj lauritka tesim sa s tebou....tak potichucky gratulujem....aj tebe simka.
13. únor 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek