Test s menší citlivostí-duch. Měla jste to některá?

dendasubaristka
5. zář 2019

Holky prosím poraďte. Test s menší citlivostí duch. A s větší citlivostí nic. Možná lehce duch,ale spíše nic. Co si o tom myslíte. Je mi to divné. A nevím jestli tomu věřit že teda duch je pravdiví. Měla jste to některá tak?

balogis
5. zář 2019
dendasubaristka
autor
5. zář 2019
balogis
5. zář 2019

@dendasubaristka tady nic nevidím

claire90
5. zář 2019

Je mozne, ze je to jen viditelna ryska. Zkus za par dni novy a uvidis.

dendasubaristka
autor
5. zář 2019

@balogis
@claire90 dneska bych měla mít test HCG tak uvidím. Díky.

julinecka24
5. zář 2019

Ahojky holky jsem dneska 26 DC čekám spíš doufám že mrska nepřijde o víkendu dělala jsem si test livsane z benu po otevreni jsem našla slaboulinkou čárku a na mamatestu taky vidíte jako já oba dva jsou z rána

claire90
5. zář 2019

@julinecka24 prijdu si jak kazic radosti, ale na prvnim nevidim nic a ten druhy je divne rozpity, nicmene ani tam druhou nevidim 🤷‍♀️

julinecka24
5. zář 2019

@claire90 ja vidim slaboulinkou carku a to mam i od testu dr.max uvidim pockam ja brala clostik tak uvidime

balogis
5. zář 2019

@julinecka24 ten první je sněhově bílý a na druhém též nic nevidím ☹️

julinecka24
5. zář 2019

@balogis uvidim pockam

claire90
5. zář 2019

@julinecka24 urcite pockej do vikendu, utece to 😉

julinecka24
5. zář 2019

@claire90 jj pockam

balogis
5. zář 2019

@julinecka24 budu držet pěsti,já teda ale 26 DC měla na testu už toto,viz foto,ale každá sme jiná, záleží na tom kdy byla ovulace

eelliikk
5. zář 2019

@julinecka24 držím pěsti, mě dr max neukázal nic 😖

julinecka24
5. zář 2019

@eelliikk jj drzim vsem holky palce tak si dame vedet doufam ze neprijde

eelliikk
5. zář 2019

@julinecka24 uvidíš, že nepřijde ! hlavně nezoufat 🍀

jituli84
5. zář 2019
julinecka24
5. zář 2019

@eelliikk doufam ze ne ale na testu dve carky muzou ukazat pozde

jirikmaminka
5. zář 2019

@dendasubaristka tak jak vam dopadlo hcg

dendasubaristka
autor
5. zář 2019

@jirikmaminka test negativní :( takže čekám až to dostanu. Pokud ne do měsíce mám si přijít pro injekci

aleenka1234
5. zář 2019

@julinecka24 😂😂 tak to snad nemyslíš vážně. Děláš si z nás srandu? Pokud vidíš dvě čárky, zajdi si na oční.

makiska1
5. zář 2019

@julinecka24 ja taky bohužel vidím dva negativni testy... přestan si pořád namlouvat, že tam někde možná něco je, nesleduj se a počkej az ti vynechá MS... chápu že je to těžký, že to chceš vědět hned ale tahle to tim spis nepůjde když na to budeš takhle moc upnuta....

makiska1
5. zář 2019

@dendasubaristka to me mrzí. .. zrejme tento měsíc MS nebude.... zkus spis jestli už nebude ovulace, ať ji neprosvihnete. ...

dendasubaristka
autor
5. zář 2019

@makiska1 ovulace se může dostavit ikdyz nebyla ms?

dendasubaristka
autor
5. zář 2019

@makiska1 ovulace se může dostavit ikdyz nebyla ms?

dendasubaristka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
dendasubaristka
autor
5. zář 2019

@makiska1 ptám se. Protože mám pocit že jsem už ovulaci měla podle bolesti atd. A když mi nedošla tak nemělo jak odejít. A nebo jsem si myslela že ji mám a nakonec k ní nedošlo a dojde až teď?

makiska1
6. zář 2019

@dendasubaristka no hele tělo je se může občas zachovat zvláštně... rozhodně je to možné... to jestli je či není menstruace nemá dle mého na ovulaci vliv... prostě každý měsíc vajíčko dozraje... třeba odešlo jak jsi ten jeden den spinila... nevím... každopádně bych nic neponechavala náhodě, teď jsi zhruba v polovině cyklu jestli se nepletu? Tak zkus vysledovat, zda bude ovulace a uvidíš....

dendasubaristka
autor
6. zář 2019

@makiska1 no příští úterý budu 14den cyklu takže plus minus teď někdy 🙂

tumida
6. zář 2019

Já na testu nic neměla ani ultrazvuk nic neukázal ..přišlo se na to az z krve ... Pokud jste citlivější tak by jste to měla poznat jestli jste v tom 😉 ..nebo počkat pár dní na další test

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru