Test ukazuje druhou čárku nebo blázním?
Myslela jsem si že fotím sněhobílý test,když jsem tu fotku mazala z mobilu tak jsem si všimla stínu druhé čárky a nebo jsem blázen?

@karkulka1283 nevidím.....možna blíže.
Ja vidim ducha
@karkulka1283 vidim 😊
@karkulka1283 já také vidím ducha.
Já nic nevidím.
@karkulka1283 vidím 🙂 kdyztak dej vědět jestli sílí, nebo jestli je nás tu teda magoru víc 😀
@janakb no ano nevím jestli si chci dělat další test 🤣 já se spíš pořád modlím aby dorazila menstruace. Doma už mám holku necelých 5 let a chlapečka necelých 9 měsíců.
@karkulka1283 jak dlouho máš spoždění.
@broskvicka21 já to mám teď nějak nepravidelné kvůli kojení hádám ale od nechráněné sexu kdy jsme měli nehodu je to dva týdny a od příznaků ovulace cca 13-12 dní
Vidím ji tam
@karkulka1283 také ji vidím 🤷🏼♀️
@karkulka1283 já vidím ducha přeji ať sílí 🍀🍀❤️
@karkulka1283 Já ducha vidím
No zkusím udělat další test v pátek, bože to chlapa klepne 🤣🤣 a mě pak taky
Vidím tam ducha, ale měla jsem na testu něco podobného v době, kdy bylo synovi 8 mes a nic z toho nebylo.. hlavně test jsem si dělala spíš preventivně, ani nebylo z čeho by byla..
@viki999 no já si ho dělala protože jsme před 14 dny měli sex a bohužel jsme to úplně neuhlídali 🤣 tak doufám že z toho nic nebude. Necháme to osudu..
@karkulka1283 drzim palce, ať to dopadne jak chceš... 🙂
@karkulka1283 testovala jsi dnes? Jak to dopadlo?

Já tedy nevidím nic.