Používáme cookies. Více informací zde. OK

Test, vidíte ducha?

luci_nka17
1. kvě 2017
Kámoška vidí ducha na testu ale ja ho tam nevidim.. Poradíte mi zda ho vidite.. A kdyz sme sloupli trosku a opatrne test tak tam byla slaba z druhé strany.
luci_nka17
autor
1. kvě 2017
Fotka zde
jge
1. kvě 2017
Myslim, ze naznak vidim
linee
1. kvě 2017
@luci_nka17 ja nic nevidim,zkusily bych zopakovat ve stredu stejnym testem
absintka19
1. kvě 2017
@luci_nka17 take nic. Slupovani neni spravne, to je obarvena moc. Ma vyjit prouzek ve predu. Vim ze po carce touzis, sama sebe klames.
@linee jak pise linee zkus ve stredu, stejny typ testu.
Kolik dni mas zpozdeni? Pokud zadny tak je nesmysl testovat.
martulllka
1. kvě 2017
Dobry den, asi 3 dny jsem mela spozdeni tak jsem si koupila test, udelala jsem si ho vcera, 2 carky dnes druhy opet sice jsou slabsi, zitra se objednam ke sve gyn.
linee
1. kvě 2017
@martulllka mne teda slabsi nepripada.Netestuj a pockej na termin k dr. Testovala jsi ve stejnou dobu jako u prvniho?Muze to ovlivnit i kolik jsi toho vypila a pod.Pozitivni je,to je hlavni,intenzitu opravdu neres.Drzim palce!
martulllka
1. kvě 2017
Linee - uz stejne nemam testy 😁 vcera to bylo po obede a dnes asi kolem 10 hod. Ještě tomu nemuzu uverit 😊, ale je to tak.
ninahlavacova
1. kvě 2017
@luci_nka17 bohuzel taky nic nevidim
dencadenda
1. kvě 2017
@martulllka slabsi jsou v zacinajicim tehu 😉
martulllka
1. kvě 2017
@dencadenda tak to by mě zajímalo v kterém jsem myslím si tak 5týden 😃
dencadenda
1. kvě 2017
😉 kdy jsi mela posledni Ms?
martulllka
1. kvě 2017
@dencadenda 31.3 ale dostala jsem ms 26 den a docela mi přišla zvláštní , možná jen pocit , navíc jsme se snažili dlouho má mudr mi předepsala Dostinex 1 týdně . a najednou to přišlo 😃
dencadenda
1. kvě 2017
@martulllka to by mohlo byt cca 5tyden...doktor potvrdi vice 😉 pak to hrozne leti...
dencadenda
1. kvě 2017
@martulllka ja to mela na zacatku takhle 😉
kerol2016
1. kvě 2017
@luci_nka17 bohužel taky nic nevidím 😞
simanov
27. zář 2018
Vidíte něco?Dekuji
bublinkakocicka
3. srp 2019

Ano vidim krasne