Testujeme tt společně🙂

vivule
1. črc 2021

Ahoj holky, je tu někdo kdo testuje pár dní před ms a čeká jestli ta “teta z červený lhoty” dorazí? 🙂) Budu ráda, když se zapojíte do diskuze a budeme moci sdílet svoje zkušenosti a pocity.
Přiznám se, že já jsem to nevydržela a testuji od 9dpo (test na první fotce vpravo) začala jsem s mamatestem, na který je mnoho pozitivních recenzí. Na prvním testu byla čárka sotva vidět. Na testu 10 dpo už byl slabý duch (první fotka test vlevo) a dneska 11dpo jsem použila test Livsane a mám tam taky malého ducha. Tak jsem teda napnutá jako kšandy jak tohle dopadne 🙂 Jak jste na tom vy?

adula000
1. črc 2021

zůstaň u stejných testů, třeba ten mamatest je super. Já jsem minulý měsíc měla slabého ducha 9dpo taky 🙂

vivule
autor
1. črc 2021

@adula000 no mě právě došly, ale zítra si pro ně jedu do lékárny a budu pokračovat s mamatestem. Přijdou mi fajn, že mají více barviva a tak je to lépe na nich vidět. Taky ještě testuješ?

madaki31
1. črc 2021

@vivule já testovala přes ms minulý cyklus, postupně sílící duch...bohužel i po 3 dnu vynechané ms duch stále stejný.
Po 5ti dnech přišla ms, biochemické těhotenství.
Ale nevěším hlavu, jsme v dalším cykku a jedeme dál 😊 nasazen Drmek a Inofolic, snad pomůže 😊

martulka88
1. črc 2021

@vivule Určitě GS mamatest.... Když jsem testovala Dr.Maxem, tak jsem chytala depky, jelikož nesílil... Toto je ze stejné moče... Přeji ti,ať sílí 🙂

vivule
autor
1. črc 2021

@madaki31 tak držím palečky ať to vyjde! Věřím, že ti léky pomohou.

vivule
autor
1. črc 2021

@martulka88 Tak to už je krásný výsledek 🙂 Můžu zeptat od jakého dne jsi začala testovat?

martulka88
1. črc 2021

@vivule 9dnů od ovulace a už když jsem odnesla namočený tt k paetnerovi, tak on viděl hned dušíka (já se šla hned umýt, takže jsem o tom nevěděla 🙂

vivule
autor
1. črc 2021

@martulka88 děkuju. Marti po přečtení tvého příběhu ti musím napsat, že jsi velmi silná žena a přeju ti mnoho síly a zdraví 🙏🏻

madaki31
1. črc 2021

@vivule snad ano 😊😊😊

kristousenecek
1. črc 2021

@vivule blahopřeji ;).já taky čekám jestli to vyjde ale já mám ještě čas pár hodin na plodné dny ,;)

monib66
1. črc 2021

Já jsem dnes 6DPO, tak budu testovat nejdřív za 5 dní 🍀 Tak jsem napnuta, zda se zadařilo nebo ne.

martulka88
1. črc 2021

@vivule Musím, co mi jiného zbývá.. A děkuji. Jinak hodně štěstí ✊

lalolita
1. črc 2021

@vivule holky,kdy nejdříve jste se testovaly?

vivule
autor
1. črc 2021

@kristousenecek Dokud nebudu mít papír od lékaře, že jsem těhotná, tak tomu nevěřím 😀 Tak hurá na to a ať se dílo podaří! Držím palce 😉

vivule
autor
1. črc 2021

@monib66 To čekání je právě nejhorší 😀 Taky potom luštění těch čárek na tt je taky super 😀 Tak dej vědět, jak ti dopadl první testík. Za sebe doporučuju koupit více tt značky mamatest (hodně zmiňují holky v diskuzích) Držím palce! 😉

vivule
autor
1. črc 2021

@martulka88 I tobě držím palečky a přeji hodně zdravíčka 🙂

vivule
autor
1. črc 2021

@lalolita začala testovat jsem 9. den po ovulaci. Je to brzo, ale ja byla zvědavá. 🙂

kristyneckaa27
2. črc 2021

@lalolita já si udělala test den po vynechání MS

lalolita
2. črc 2021

@vivule jasný, chápu.
@kristyneckaa27 😉
Nicméně my se začali snažit minulý pátek,MS měla dojít ve středu, zatím stále nic ani tentokrát příznaky.
Takže já musím ještě vydržet.
Můj chlap si z toho dělá srandu,že je teda fakt hřebec,pokud to vyšlo napoprvé 😆😆😆

kristyneckaa27
2. črc 2021

@lalolita jo taak. No já si myslím že tato MS by ještě dojít mohla a ta další uz ne. Věřím že se zadařilo. 🙂 No ja doma hřebce mám😁
. První byla po měsíci ale neplanovane, a druhé teď bylo na první "pich" 😁

lalolita
2. črc 2021

@kristyneckaa27 no já jsem zvědavá,zatím ani náznak,že by ms dorazila 🙂 chlap už si klepal po raminkach,jakej je hřebec,že to vyšlo 😀😀😀

monib66
5. črc 2021

Ahoj, chtěla jsem testovat až ve středu, ale druhý den je mi blbě, tak jsem zkusila test dnes. Ale snehobilo. Jsem 10DPO, tak asi na mě leze nějaký bacil. No, tak počkám do čtvrtka, kdy by měla dorazit MS.
@lalolita už jsi testovala?

lalolita
5. črc 2021

@monib66 bohužel jsem netestovala....mrcha červená došla včera a celkem řádná 😣😢😢😢 objednala jsem si i ovulační testy a snad to tento měsíc vychytame.

vivule
autor
7. črc 2021

@monib66 Tak jak to vypadá?

monib66
7. črc 2021

@vivule včera dorazila MS o 2 dny dřív 😴

lalolita
7. črc 2021

@monib66 tak to mě mrzí....😢😢😢😢

vivule
autor
7. črc 2021

@monib66
@lalolita holky držím palce. Tento měsíc to určitě vyjde!

lalolita
7. črc 2021

@vivule já doufám!!!!✊ Nakoupila jsem si i chytré miminko, ovulační testy a snad to vyjde.

monib66
7. črc 2021

@lalolita děkuji, mě taky :'(
Musíme doufat, že tohle je poslední MS 🍀❤

lalolita
7. črc 2021

@monib66 já to ořvala....😢😢😢 Já doufám,že nám to vyjde!!!! 🍀🍀🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru