Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tmavá mentruační krev a nevolnost po inseminaci

lucinka7101995
20. čer 2018

Dobrý den, s přítelem se už 2,5 roku snažíme o miminko a naskytli se nějaké problémy a chodila jsem na inseminace. Minulý měsíc jsem podstoupila poslední. Menstruaci jsem bohužel dostala tak jak jsem měla, jen to mám strašně málo a krev je tmavší barvy. Je to tak už od pondělka. Jsem strašně unavená a dneska jsem objevila další problémy. Vyhazovala jsem zkažené brambory, které strašně smrděly a úplně mě natahovalo a málem jsem se pozvracela. To samé když jsem krájela játra na oběd. A to mi nikdy nedělalo problém. Tak se chci zeptat, zda bych mohla být těhotná. Nebo to může být něco vážného. Mám i neustále křeče a průjem asi cca 3 dny.

baskervile
20. čer 2018

@lucinka7101995 No, nevím, nechci ti brát naději, ale asi z toho nic nebude.Nejspíš to je normální menses. Pokud by to bylo krvácení se zpožděním, mohlo by se jednat o neprosperující těhu, které odešlo s opožděnou menstruací (tak jsem to měla já-tmavá krev)

priefi
21. čer 2018

@lucinka7101995 taky Ti nechci brat nadeji, ale spis to vypada na nejakou virozu. Pokud chces mit jistotu, kup si tehu test.

preiba
21. čer 2018

Kup si těhotenský test,ale myslím ,že to bude buď forma menstuace nebo se mohlo samo ukončit těhotenství. Prý žena může být těhotná x krát za život a ani to nepozna,protože se to odloučí menstruací... Každopádně hodně štěstí 🙂

lucinka7101995
autor
21. čer 2018

Moc děkuji za vaše názory. Moc si toho vážím

renuliena
4. črc 2018

@lucinka7101995 tak jak si dopadla? 🍀🍀🍀

Sem začni psát odpověď...

Odešli