Uhnizďovaní a hnědý výtok

snazilka2018
4. lis 2018

Ahoj holky měli jste při uhnizďovaní takový hnědý výrok? Snažíme se o mimi mám zpoždění dnes tento vytok a pichani v podbřišku test zatím negativní ovulacni pozitivní.... 🙂 nechci žádný kázání jen se už dlouho snažíme a ráda popovidam 🙂 ...

saminomimino
4. lis 2018

@snazilka2018 řekla bych že opožděná MS se blíží,víš kdy byla ovulace?

leniczka23
4. lis 2018

@snazilka2018 Ja mela, jeden den, ale.bylo to teda dost dni pred zpozdenim..asi 9dpo. Takze 5 dni do ms a druhy den uz jsem mela pozitivni test. Vis kolik si dpo?

snazilka2018
autor
4. lis 2018

Tak to bude zase menstruace :/ já měla nepravidelné cykly někdy i anovulační teď byla poprvé ovulace je to týden.... Člověk by si to tak přál že se chytá všeho...musím se od toho nějak asi odpoutat ... :(

leniczka23
4. lis 2018

@snazilka2018 pokud si mela ovulaci pred tydnem..tak nemas zpozdeni..nebo nas lutealni fazi 7 dni? Ono kdyz se flaka ovulace tak se pak flaka i ms..nehazej flintu do zita..mozna to je uhnizdovani. A jestli jsi 7dpo je na test fakt brzo. Vydrz jeste tak 5 dni..kdyz neprijde ms tak testni znova..drzim.palce.

x_kaatja
4. lis 2018

Nemusí to být ms. Taky jsme to měla, stavy podobné začínající ms a dokonce takovou slabší, ale jinou ms. Tak jsem si rekla, že to holt byla menstruace, obracela to, otevřela si lahvinku. Za dva dny jsem šla s kamarády do restaurace po jedné skleničce vína mi bylo nějak divné a bolela mě děloha. Další den už byl test pozitivní 😀

snazilka2018
autor
4. lis 2018

@leniczka23 moc děkuju za podporu i pochopení on pak člověk každou změnu vytok všechno moc sleduje a moc doufá až teď koukám na jakou blbost jsem se zeptala ! Děkuju 🙂

leniczka23
4. lis 2018

@snazilka2018 Naprosto chapu...dokud jsme se nesnazili tak bylo vse o.k. ale jak jsme se zacali snazit mela jsem kazdy kesic asi tak vsechny priznaky tehotenstvi😂
Nemas vubec zac..🍀🍀

snazilka2018
autor
4. lis 2018

@x_kaatja teda tak to je pěkná historka :D taky to vždy osmutnim ... absolvovala jsem i laparoskopii člověk dělá první poslední a měsíce tak letí a potom už asi vše moc zkoumam 🙂

snazilka2018
autor
4. lis 2018

@leniczka23 přesně člověk si toho umí tolik vsugerovat :D

oknl
4. lis 2018

Ahojky co by si mám myslet už o tomhle testu co myslíte? Dík za odpověď marketa

pmedilkova
4. lis 2018

@oknl vidím tam druhou //

pmedilkova
4. lis 2018

@snazilka2018 ano měla jsem hnědý výtok ;) i pichani v podbrisku. Teď mám krásnou dceru. Držím pěsti.

oknl
4. lis 2018

Dělala jsem si test odpoledne a nic

snazilka2018
autor
4. lis 2018

@oknl vidím pěkného dušíka 😊😊🍀držím pěsti

snazilka2018
autor
4. lis 2018

@pmedilkova takže naděje umírá poslední... zarazilo mě to protože je to trochu jiné než klasicky když to dostanu 🙂

klea81
4. lis 2018

@x_kaatja jak se pozná bolest delohy?

pmedilkova
4. lis 2018

@snazilka2018 jak říkám já měla přesně to co ty. Cca 4 dny hnědý výtok a pichání v podbřišku. Taky jsem tehdy nevěděla zda je to začínající m/s.

x_kaatja
5. lis 2018

@klea81 to bylo tak zvláštní, ještě jsem nikdy nic takového nezažila. Prostě takový tlak a pálení mezi stydkou kostí a pupíkem. Malby mi dal někdo pěsti do podbřišku.

balogis
6. lis 2018

Holky do ms daleko,cca 8-9dní,mam cyklus cca 31 dní.Chci se jen ujistit ze je negativní jelikož nás jdu objednat na strašidelnou "prohlídku"ve fear house a tam prý nesmí těhotné.prosím neukamenovat vím že se má testovat az později,jen bych chtěla víc očí.děkuji a krásný den.

peta19888
7. lis 2018

@snazilka2018 Ahoj, no já musím na začátek říct, že se teda budu muset taky dost odpoutat od nějakých příznaků, protože věřím, že už bych si asi věci vsugerovávala. Tím, že už taky chceme mimčo 🙂 Dneska mi měla přijít MS, je to 14 dní po ovulaci, píchá mě v podpřišku a trošku v zádech dole (když mám MS tak to mám taky, jen silnější) a šla jsem na záchod a pár světle hnědých kapek. Je to jiné, než při MS (ta když se mi spustí, tak se utřu a normálně víc krve, teď jsem se utřela a čisto). Nevím co to je, je možné, že to MS bude. A nechci si jí psychikou jen oddálit a stejně přijde 😀. U Tebe je to možná podobný, jen bych s testem počkala, všude čtu, že se to tam nemusí objevit hned. Když se mi to nerozjede, taky si udělám až za pár dní. Ale spíš si myslím, že je to MS, byla bych docela v šoku kdyby to vyšlo napoprvé. No uvidíme, každopádně držím moc palce, ať vám to vyjde jak si přejete 🙂

snazilka2018
autor
7. lis 2018

@peta19888 Ahoj moc děkuju a přeji aby mrcha nepřišla a // čárky ❤☘🍀 u mě z hnedeho vytoku mrcha vznikla tak si gratuluju že aspoň bez vyvolání asi zabraly bylinky?? 🤷‍♀️😊...

peta19888
8. lis 2018

@snazilka2018 Jeej no u me taky prisla MS.Ani jsem si test delat nemusela 😏 Ale rikam si co,prijdou dve // nekdy priste 😊 Musime to tak brat.❤️

pmedilkova
8. lis 2018

@snazilka2018 jaký bylinky? 🌱 díky

snazilka2018
autor
8. lis 2018

@peta19888 budeme věřit ❤❤držím palce ☘

snazilka2018
autor
8. lis 2018

@pmedilkova Mgr. Jarmila Podhorná-NADĚJE a psala jsem tam mail s problémy co mám a sestavila mi tinkturu přímo na tělo 😊

bazarky
30. lis 2019

Ahoj holky 😔 co muze znamenat spineni s 5ti dennim zpozdenim? Mimco jsme zkouseli 12.11. s tim, ze mi 25.11.mela prijt MS. Ted jsem z toho nejaka spatna protoze spinim (svetly hnedoruzovy vytok) .. Uhnizdovani? Nebo mi prisly kramy?.. 🙄.. Ze by se tak dlouho vajicko uhnizdovalo? 🤨

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru