Uhnizďování vajíčka?

elenes
26. dub 2016

Ahoj všem, 🙂 chtěla bych vás poprosit o radu.. Rok a půl již neberu antikoncepci a s přítelem se od silvestra snažíme o miminko. 🙂 Mám vcelku pravidelnou MS 28-30. Teď jsem to měla dostat 30. a od včera mě bolí břicho, dnes ještě víc, takové píchaní, na záchodě jsem dnes ráno zjistila trochu krve na toaleťáku, ale spíš jen takový nahlědlý hlen. Mohlo by to být uhnizďování? 🙂 Doufám, že ta mrcha MS už nepřijde. :D :-/ Bazální teplotu si neměřím, ale podle internetu bych obilovin měla mít kolem 16, cca. Už pár dní jsem nafouklá jak balonek :D po všem co s ním, i co jedním a je mi divně. Prosím, poraďte. Díky předem. 🙂)

elenes
autor
26. dub 2016

Ještě bych chtěla dodat, že se potím, mám hrozný změny nálad a je mi pořád horko a vše mě se**, nemám chuť na sex, i když skoro vždy jsem to já, kdo partnera tahá do postele. :D Moc bychom si už oba přáli miminko. :(

petra1306
2. kvě 2016

Těhotenství to rozhodně být může 🙂 ...ale nejlepší bude udělat si test než spekulovat ...kolik dní máš zpoždění ?

lucifer1987
2. kvě 2016

udělej si test a hned budeš vědět, na čem jsi 😉 spekulace jsou k ničemu... já mám přesně tyto stavy běžně před každou MS, přijdu si jak v přechodu 😀

andreaandrejka
2. kvě 2016

Může být. Já měla uhnizdování ve formě narůžovělého hlenu. Proč si neuděláš test?

elenes
autor
2. kvě 2016

Já tohle neměla nikdy. Zpoždění mám 4 dny, což u mě není zvykem. Není na test ještě brzy?

petra1306
2. kvě 2016

tak brzy není pokud máš 4 dny zpoždění. ale zase čím větší zpoždění tím větší šance že ten test už hcg zachytí. ale alespoň duch už by mohl být vidět. je to na tobě ...🙂

lucifer1987
2. kvě 2016

@elenes já měla ducha už 28.dc 🙂

nikinu
2. kvě 2016

Ahoj holky snazime se o mimco.ted mi konci menses a ted asi tak dva dny me obcas pichne jak kdyby na cipku neznate to nektera co by to mohlo byt?ale chystam se na gyndu na kontrolu na gyndu sem od listopadu po laparo mimodel. tehu

elenes
autor
3. kvě 2016

@petra1306 dnes jsem si dělala test a zatím nic. :(

luciasek1987
3. kvě 2016

@elenes a kolik jsi dpo? a co to bylo za test?

petra1306
3. kvě 2016

@elenes a kolikátý den máš zpoždění ? ..někdy je to hcg tak nízké že to test nezachytí třeba si měla ovulaci později tak i test to ukáže později..šance ještě určitě je

elenes
autor
3. kvě 2016

Omlouvám se, já jsem se nějak přepočítala, zpoždění mám dnes 3.den, dostat jsem to měla v sobotu, nevím, jak jsem to počítala. Byl to Mama test.
@petra1306
@luciasek1987

petra1306
3. kvě 2016

@elenes ...tak to může být brzy 🙂 ...počkej ještě pár dní ať máš pak větší jistotu 🙂 ...máš nějaké přéznaky kromě vynechání ms ?

elenes
autor
3. kvě 2016

Nevím, zda to není třeba vsugerované, ale občas mám pocit na zvracení z určitého jídla, chodím častěji na malou a cítím se z každého jídla strašně nafouklá, což jsem nikdy nemívala, mívám pocit horka a občas mě píchá v břiše. Jsem z toho zklamaná, že tam ty dvě čárky nebyly. Kolik dní po vynechání ms bych si ten test měla udělat?
@petra1306

petra1306
3. kvě 2016

@elenes to je různý jsou holky co jim ten test ukáže ducha i před ms ale pak jsou i takový co jim to ukáže až po 14 dnech vynechání ...každá jsme fakt jiná ...dnes si testovala ? ..pokud ano a nic tam nebylo počkej a u dělej si další test za pár dní ...třeba v sobotu ráno jak vstaneš z ranní moči je největší šance že to hcg test zachytí 🙂 budu ti držet palce ať ti to vyjde 🙂 ...já osobně testuju vždycky když mi ms vynechá aspon 5 dní abych nebyla pak moc zklamaná ...

elenes
autor
3. kvě 2016

Děkuji, ano, testovala jsem dnes a nebyla to ani ranní moč. Chápu, také jsem chtěla později, ale přítel mě donutil. :/ :D Zkusím koncem týdne, jak říkalš. 🙂 Snad tam už něco bude. 🙂
@petra1306

petra1306
4. kvě 2016

@elenes jo určitě zkus koncem týdne 🙂 ...z ranní moči 🙂 ...a budu držet palce ...do té doby buď v pohodě a snaž se na nic nemyslet 🙂 ....a dej vědět 🙂

elenes
autor
4. kvě 2016

Moc děkuji, určitě dám vědět. 🙂

luciesuhajdova
5. kvě 2016

Prosim o radu, snazime o mimi. Chce se zeptat v pondeli vecer 2.5 byl sexik parter v utery odcestoval. Utery zacala bolest v podbrisku, citeni mokra a nejaky ten vytok. Dneska je ctvrtek 5.5 me se mota hlava. Jsm od vcera dosti unavena, a dneska pri rannim sprchovani jsem si nahmatala cipek ktery je mekky a pootevreny na spicku prstu. Myslite si ze by to od pondeliniho vecera spermijky vydrzeli do dneska? Děkuji za rady.

andreaandrejka
5. kvě 2016

@luciesuhajdova Myslím, že vydržet můžou, ale na nějaké spekulace je fakt hodně brzy. 🙂

luciesuhajdova
5. kvě 2016

Me jde prave o to jestli preziji nebo nee. Partner se vraci az v nedeli a to uz je davno po ovu. Tak nevim. I tak dekuji

andreaandrejka
5. kvě 2016

@luciesuhajdova Spermie dokáží přežít až 70 hodin.

luciesuhajdova
5. kvě 2016

Tak to by bylo super kdyby se to po rocnim brani HA podarilo hmed po prvni MS

elenes
autor
5. kvě 2016

@luciesuhajdova To by mě zajímalo.. Jak se zjišťuje těhotenství podle čípku? A jak se "nahmatává"..? Četla jsem o tom v posledních dnech, ale nemám šajn.

luciesuhajdova
8. kvě 2016

@elenes těhotenství nevim jak se pozna s cipku, ale po nahmatani cipku a otevreni na spicku prstu to znamena ze je ovulka.

petra1306
10. kvě 2016

@elenes..tak jak jsi dopadla ? co test ? 🙂

luciesuhajdova
10. kvě 2016

Ženy, na me přišla unava jak na medveda, furt bych spala, pres noc se prevaluji, chytla me silena ryma. A jak kdybych horela ale teplotu nemam. Boli me v podbrisku, a nemuzu ani na brise spat jelikoz me tam neco tlaci. Na dva dny me presla chut na kafu ani jsem ji nemohla citit. Jsem sileny mlsoun a ted ani chut k jidlu nemam jim max 2x za den. Spatne od zaludku me bylo 3dny dneska jsem 18DC.

lucifer1987
10. kvě 2016

@luciesuhajdova taky takové dny mívám...

elenes
autor
12. kvě 2016

@petra1306 Ahoj holky, dnes mám už 12.den zpoždění. Myslíš, že mi test už ukáže? Teď se sem nemohu bohužel moc přihlašovat, :( máme něco s netem, od 1.6.již zase budu pravidelně aktivní. 🙂

andreaandrejka
12. kvě 2016

@elenes Určitě, udělej test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru