• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V 1-2tt je hCG 46, je to opravdu málo?

26. května 2014 
posledni menses byla 4.4. těhu test byl pozit. ukazal těhu 1-2 týdny začala sem dnes krvacet byla u doktora, volala pani doktorka hodnota v krvi je 46 hcg prej je to strašně malo a je to asi odchazejici,leky jist nemám :frowning2:,je to opravdu málo?mám to už vzdat nebo je šance že je to ještě těhotenstvi?
5. kvě 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54. Je mi líto, ale asi je to odcházející.. Vim ze je to těžké, ale asi je to tak lepší, ona to pozná i sama příroda, když je něco špatně... Prošla jsem si tím tak vim jak ti je..
5. kvě 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla vždycky hCG ze začátku nízké (kolem 50 v 1.týdnu po vynechání), rozjelo se to později (poslední hCG 50 v 1. týdnu po vynechání mi momentálně spinká :slight_smile: ). Horší je to krvácení, i když jsou ženy, co donosí i přes to, u mě krvácení vždycky znamenalo potrat. Nechci strašit, uvidíš.
6. kvě 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k somalicats, já jsem u prvního dítěte měla také hCG ze začátku nízké, že jsem v tom i test ukázal až po 20 dnech od vynehání a byl to 6tt a čárka na testu slabá. Záleží taky jak moc krvácíš, u prvního jsem také slabě krvácela, ale jen občas (v práci, po námaze nebo stresu, třeba půl dne jako slabší menstruace) a pak zase dobrý. Zbytek těhu bez komplikací, jen ten začátek byl horší. Doporučuji hodně odpočívat a moc na to nemyslet, věnuj se něčemu, co tě zaměstná, film, četba, něco vyráběj třeba z papíru :D
6. kvě 2014 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus Ano hodnota HCG nemusí být vždy dle tabulek,horší je to krvácení,pokud je jen krátké,slabé, šance tady je.Pokud odchází i kusy , tak bohužel
6. kvě 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem si tím prošla,dokonce několikrát,jak píší holky,pokud odchází i kousky sražené krve-bohužel,ale i po několika takových ,,nezdarech,, jsem ve 3Ott takže neztrácej naději :wink:
6. kvě 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus Prošla jsem si tím dvakrát a u mě to potrat bohužel vždycky byl..:frowning2:
6. kvě 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus ahoj, já ti dám naději, měla jsem HCG 37/ to bylo v den očekávané menstruace, ve čtvrtek, zpětně to vycházelo na 4+0 t.t./, pak jsem byla na hcg v pondělí a to bylo 170 a za týden v pondělí už bylo 4400, já teda lehce krvácela a dr.mi dal utrogestan. Co se týče odcházející sliznice, tak to zas měla kamarádka během 5-6t.t. a donosila zdravou holčičku, též užívala utrogestan.
6. kvě 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mně to teda tak málo nepřijde, i podle té tabulky v odkazu je "norma" v tom 3-4.tt od hodnoty 5. mě spíš přijde zarážející takto brzy vyloučit léky na udržení - obzvlášt v případě toho krvácení, tam by podle mě nějaký utrogestan nebo něco podobného + ascorutin nebo podobná podpora na zastavení krvácení nebylo od věci ještě pár dnů nechat a rozhodnout se až podle dalšího vývoje...nic moc se tím neztratí - pokud to nemá dopadnout, stejně to nedopadne, ale v případě, že by mimi bojovalo, dostalo by větší šanci... Záleží na charakteru toho krvácení a jeho intenzitě...
6. kvě 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete souhlasím, vždyť přeci záleží na tom kdy byla ovulace a pak uhnízdění
6. kvě 2014 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adelinka1 přesně tak, navíc každá žena a každé těhotenství se hodnota hcg může pohybovat různě - je to právě krásně vidět i v té tabulce, jak obrovský rozpětí je ještě pořád "norma" a značí prosperující těhotenství...
6. kvě 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petapete ono se moc hcg takhle brzy neměří, takže bych asi trvala na opakovaném odběru po 3-4 dnech a podle toho bych dělala závěry
6. kvě 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@adelinka1
@adelinka1
@ssarula holky tak sem dneska testla a čarka zesilila mrkejte
7. kvě 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla u malého hcg jen 22,4 jednotek :slight_smile: týden po vynechání a dneska mu je skoro rok a půl :slight_smile: držím pěsti!!!!

navíc příroda ví, co dělá, takže pokud je o špatné tak si s tím i poradí.
7. kvě 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@prdecekju to ste mě potěšila ,nicmeně čarka na testu zesilila ,tak to bude asi dobre znameni uvidime :wink:
7. kvě 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus tak to je super, kdy jdeš k dr.?
7. kvě 2014 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus hele jsem na tebe fakt zvedava :wink:
7. kvě 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@anitram18 ja na sebe taky :sweat_smile: a jakej je tvuj nazor pani d oktorko?
7. kvě 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adelinka1 v patek nebo až v ponděli :wink:
7. kvě 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus hele s timhle nemam zkušenosti. ..do tabulek by to v krajnich hodnotach zapadalo...krvacis ještě?
7. kvě 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus jestli jsi přestala krvácet, tak bych šla spíš v pondělí, hcg by mělo být o dost vyšší a třeba by bylo něco vidět i na UZ
7. kvě 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já měla 10 a bylo to mimoděložní, operaci jsem měla asi po dvou trech týdnech kdy bylo hcg 200, a krvácela jsem
7. kvě 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus jelikož HCG v krvi začíná stoupat od nuly, musí přejít i přes ty nízké hodnoty, aby se dostalo k těm vyšším ... nejde o to zda první hodnota byla nízká, teď jde spíš o to jak stoupá ... stačí abys třeba neměla ovulaci předpisově 14DC ale třeba 21DC a hned se na to dá pohlížet jinak ...
... a pokud jde o to krvácení, já jsem regulérně a pravidelně menstruovala asi prvních pět měsíců těhotenství, zbylé čtyři měsíce jsem vždy v termínu menstruace silně špinila ... a nakonec jsem přenášela ... ne vždy musí být vše podle tabulek ...
... tím vším ti nechci dávat nějaké plané naděje, ale myslím, že šance tu ještě je :sunglasses: ... držím palce! :zipper_mouth:
7. kvě 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@asus ... a mimochodem, těhotenství se počítá od prvního dne poslední menstruace, takže 1-2tt vychází na přibližně na období ovulace ... při poslední MS 4.4. bys teď tabulkově měla být 4+6, tedy na konci pátého týdne těhotenství :wink:
7. kvě 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@anitram18 ne už nekrvacim :wink: uvidim v ponděli no snad budu moudřejši :wink:
@kvakuska no přesně to mě řekl muj doktor tak musime čekat no a děkuji vam oboum :wink:
8. kvě 2014 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maudn to si krvacela cele dva týdny? :confused:
8. kvě 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus klasicky přišla ms v termínu ale já dělala test den předem, pak ustala, pak za týden lehké krvácení až spineni, pak to už ustalo a pak to začalo růst při krvácení mi spadlo hcg na 5, asi odešla část, pak to začalo stoupat, ale s jedním vejcovodem mám dvě děti, jen pohlidej píchani a pulzujici bolest
8. kvě 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teoreticky si mohlaotěhotnět i 3-4 týdny od ms jako já a pak by tvé hodnoty nemuseli být nejhorší pokud jsi čerstvě těhotná
8. kvě 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky tak v děloze nic nebylo v patek bych byla 5 týdnu , kontrola hcg v ponděli bylo 46 a v patek 45,8,na těhu už to nevypada prý tak jdu na kontrolni ultrazvuk ve středu, zase na krev,těhu test slabne tak snad klesa i hcg?ale asi ju že jo když slabne test, jinak ještě špinim tak se asi dočištuju,všwm děkuji za povzbuzeni a zkušenosti :confused: :wink:
@kvakuska
@maudn
@adelinka1
@prdecek
@petapete
10. kvě 2014 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asus tak to mě mrzí :frowning2: , alespoň že se čistíš sama a nemusíš na revizi
10. kvě 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@adelinka1 no snad nebudu muset stale ještě špinim ,snad to nic neni,břicho mě taky neboli tak snad je to ok
11. kvě 2014 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek