• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V době měsíčků gravi test pozitivní, hCG 204

17. ledna 2013 
v dobe mesičku gravi test pozitivni a hcg204,ted čekam ,zda hcg stoupne,či klesne,zažila některa z vas toto???děkuji
16. led 2013 v 17:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím, že jsi těhotná, 204 je dost....mělo by se ob den zhruba zdvojnásobit, pak je důležité , aby bylo v děloze ne mimoděložní, gratuluji
16. led 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechci tě strašit,ale přesně toto se mi stalo,ale bohužel bylo to mimoděložní těhotenství,tudíž radím co nejrychleji k lékaři.Já teknkrát neměla ani ponětí o mimoděložním těhotenství,šla jsem k ženské,která mi udělala ultrazvuk a okamžitě volala sanitku,ještě to ráno jsem skončila na sále :frowning2:
16. led 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holky,tak dnes rano mi brala opet krev,hcg kleslo,mimodelozni vyloucila,ale v pon jdu jeste na krev a ultrazvuk,kdy muzu zacit znovu zkouset se zeptam,ale asi hned ,ze?zacnu brat opet nosifol ,vidim ,ze mi dopomohl po 2 letech otehotnet.snad to priste vyjde...
17. led 2013 v 17:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula takje milíto, že to nevyšlo, ale aspoň nemusíš na operaci, revizi, takže asi můžete se snažením zase hned začít, přeji brzké zadaření
17. led 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda dekuji,ano zacneme znovu,snad se to podarii :slight_smile:
17. led 2013 v 19:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula určitě, někdy je to dlouhá cesta,ale většiánou se zadařím, mám prcka po třech letech po IVF a všechno to stálo za to....
17. led 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz 1 dite mam ,11 letou dceru.o druhe se snazime uz 4 roky,tak 7 krat jsem otehotnela,ale 2 krat mimo delohu a pak potraty.vysetreni mam udelane vsechna jen imulogie jeste chybi...mozna to dela i psychyka.vzdy jak zjistim,ze jsem v tom ,tak se bojim,co zase bude :unamused:
17. led 2013 v 19:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda veriim,ze 1 to vyjde
17. led 2013 v 19:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula tak to toho máš za sebou taky hooodně, určitě to vyjde....držím palce
17. led 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
noo,hodne....ani nemluv uz me to stve....
17. led 2013 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda take uz jsem premyslela nad ivf,ale to nezabrani tem potratum
17. led 2013 ve 20:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula tak ale tolik potratů, to je něco blbě, mělo by se to dat nějak vyšetřit.....určitě by sji mohla na nějakou kliniku zajít a říct, co máš za sebou, nemusíš nutně hned do ivf,ALE MAJÍ větší zkušenosti a možnosti než obvodní gyndaři...
17. led 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda byla jsem pred 2 lety na soukrome klinice,tam mi delali veskera vysetreni,vse je ok,jen imulogii nemam
17. led 2013 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@chrisula na tu imunologii bych musela az do Prahy,jsem z krnova,asi mi nic jineho nezbude
17. led 2013 ve 20:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula sory...Krnov je u Ostravy?To je Praha daleko, ale vyplatí se to, než potrácet. My jezdili do Zlína...
17. led 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
maš pravdu,jsem byla leniva nekam jezdit,ale nic jineho nam nezbude......
17. led 2013 ve 20:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda v pondeli musim jeste na gyndu,tak to s ni vse proberu a na jare bych tam sjela :slight_smile: musi mi napsat doporuceni na docenta Madara
17. led 2013 ve 20:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda dekuji za pokec,jdu se koukat na telku,budes tu zitra? :slight_smile:
17. led 2013 ve 20:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ruda papapa
17. led 2013 ve 20:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chrisula není zač, na MK chodím do dvou diskuzí ana nějaké koukám pro inspirace, co s malým... jak budu stíhat, asi jo...
Měj se a dobrou
17. led 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek