V době měsíčků gravi test pozitivní, hCG 204

chrisula
16. led 2013

v dobe mesičku gravi test pozitivni a hcg204,ted čekam ,zda hcg stoupne,či klesne,zažila některa z vas toto???děkuji

ruda
16. led 2013

myslím, že jsi těhotná, 204 je dost....mělo by se ob den zhruba zdvojnásobit, pak je důležité , aby bylo v děloze ne mimoděložní, gratuluji

sardolines
16. led 2013

Nechci tě strašit,ale přesně toto se mi stalo,ale bohužel bylo to mimoděložní těhotenství,tudíž radím co nejrychleji k lékaři.Já teknkrát neměla ani ponětí o mimoděložním těhotenství,šla jsem k ženské,která mi udělala ultrazvuk a okamžitě volala sanitku,ještě to ráno jsem skončila na sále ☹

chrisula
autor
17. led 2013

ahojte holky,tak dnes rano mi brala opet krev,hcg kleslo,mimodelozni vyloucila,ale v pon jdu jeste na krev a ultrazvuk,kdy muzu zacit znovu zkouset se zeptam,ale asi hned ,ze?zacnu brat opet nosifol ,vidim ,ze mi dopomohl po 2 letech otehotnet.snad to priste vyjde...

ruda
17. led 2013

@chrisula takje milíto, že to nevyšlo, ale aspoň nemusíš na operaci, revizi, takže asi můžete se snažením zase hned začít, přeji brzké zadaření

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda dekuji,ano zacneme znovu,snad se to podarii 🙂

ruda
17. led 2013

@chrisula určitě, někdy je to dlouhá cesta,ale většiánou se zadařím, mám prcka po třech letech po IVF a všechno to stálo za to....

chrisula
autor
17. led 2013

ja uz 1 dite mam ,11 letou dceru.o druhe se snazime uz 4 roky,tak 7 krat jsem otehotnela,ale 2 krat mimo delohu a pak potraty.vysetreni mam udelane vsechna jen imulogie jeste chybi...mozna to dela i psychyka.vzdy jak zjistim,ze jsem v tom ,tak se bojim,co zase bude 😒

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda veriim,ze 1 to vyjde

ruda
17. led 2013

@chrisula tak to toho máš za sebou taky hooodně, určitě to vyjde....držím palce

chrisula
autor
17. led 2013

noo,hodne....ani nemluv uz me to stve....

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda take uz jsem premyslela nad ivf,ale to nezabrani tem potratum

ruda
17. led 2013

@chrisula tak ale tolik potratů, to je něco blbě, mělo by se to dat nějak vyšetřit.....určitě by sji mohla na nějakou kliniku zajít a říct, co máš za sebou, nemusíš nutně hned do ivf,ALE MAJÍ větší zkušenosti a možnosti než obvodní gyndaři...

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda byla jsem pred 2 lety na soukrome klinice,tam mi delali veskera vysetreni,vse je ok,jen imulogii nemam

chrisula
autor
17. led 2013

@chrisula na tu imunologii bych musela az do Prahy,jsem z krnova,asi mi nic jineho nezbude

ruda
17. led 2013

@chrisula sory...Krnov je u Ostravy?To je Praha daleko, ale vyplatí se to, než potrácet. My jezdili do Zlína...

chrisula
autor
17. led 2013

maš pravdu,jsem byla leniva nekam jezdit,ale nic jineho nam nezbude......

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda v pondeli musim jeste na gyndu,tak to s ni vse proberu a na jare bych tam sjela 🙂 musi mi napsat doporuceni na docenta Madara

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda dekuji za pokec,jdu se koukat na telku,budes tu zitra? 🙂

chrisula
autor
17. led 2013

@ruda papapa

ruda
17. led 2013

@chrisula není zač, na MK chodím do dvou diskuzí ana nějaké koukám pro inspirace, co s malým... jak budu stíhat, asi jo...
Měj se a dobrou

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru