Vánoční zázraky. Komu vyšlo IUI? Jak jste na tom Vy, současné snažilky?

katule22
15. pro 2019

Přeji krásnou 3 adventní neděli. Mám tu někoho komu se podařil malý velký vánoční zázrak? Já jsem měsíc před IUI a dnes jsem 2 den co MS nepřišla tak mě to dost tozhodilo. Když se ma něco už konečně začít dít tak se mrcha opozdí. Test udělám až zítra ať vím na čem jsem. Ale co vy snažilky? Jak jste na tom vy?

klarka36
15. pro 2019

Ahoj, tak to držím pěsti, aby to zítra byla dálnice🍀.......Já jsem 8 DPO, takže zatím čekám, jestli to vyjde a budu moct dát manželovi dáreček pod stromeček❤ .........

katule22
autor
15. pro 2019

@klarka36 juuu tak to na tebe budu myslet 😍😍my začínáme 5 rok snažení a měli jsme jít na první IUI taky bych dala všechno za to aby to vyšlo ale zas ne to nějaký sek určitě.

natysnovec
15. pro 2019

Ja deti mam a 2.
Ale vam drzim palecky aby to vyslo..a Vanocni zazrak se stal🍀🍀🍀👍👍👍

klarka36
15. pro 2019

@katule22 Já jsem měla v létě ZT v 16tt.....takže se teď snažíme asi 3 měsíc znovu. Hodně lidí tady psalo, že po porodu/potratu s revizí je "pohnojeno" a otěhotněly hned, tak jsem taky doufala, že by to mohlo jít lehce, ale moje tělo to asi vidí jinak😢...... Ale raději myslet pozitivně.....budem věřit na zázraky😍😍

1772
15. pro 2019

@natysnovec U nás taky vánoční zázrak, držím všem anatolské snažilkám pěsti.

veronikava
15. pro 2019

Já teda taky nejsem z těch co by čekalo na pozitivní test, právě naopak už 4 dny přenáším, takže malá chce byt asi taky Vánoční zazrak😄😊.. ale všem co čekáte na pozitivní testy držím moc palce, byl by to krasny dáreček🍀😍!

katule22
autor
15. pro 2019

@veronikava juuu gratuluji a přeji rychlý a pohodový porod bez komplikací pak nám tu vaši zimní princeznu ukažte 😊😊

veronikava
15. pro 2019

@katule22 Moc děkuji😊.. v úterý bych měla jít na vyvolávání, tak uvidíme jak to dopadne😄😊 určitě ukážu😊

fififjonka
15. pro 2019

@katule22 U nás to sice nebyl dárek Vánoční, ale přece - po 7mi letech přirozeně těsně před IVF🙂 tak chci povzbudit!

katule22
autor
15. pro 2019

@fififjonka ty jo tak gratuluji, úplně mě překvapuje takhle diskuze. Jinde mě sjeli ať si udělám test a nezakládám diskuzy

veronikava
15. pro 2019

@katule22 Ono hodně záleží jakým stylem je ta diskuze napsaná, některý diskuze typu .. “Jsem těhotná?, Je to pozitivní test?” apod.. jsou tady často a někdy jsou napsaný stylem, že je to fakt děs😄.. Ale když je někdo normální a napíše to normálně, tak si zaslouží normální odpovědi a na tvoji diskuzi já osobně nic špatnyho nevidim😊

lucijeennaa
15. pro 2019

@katule22 Hlavně nebýt negativní, já věřím, že už Vám to vyjde. 😊 Koukám občas i na čas instagram a držím pěstičky. 🙂

katule22
autor
15. pro 2019

@lucijeennaa juuuu fakt? Tak to me moc těší že mě někdo zna i z insta. Já nejsem z těch co jsou aktivní pořád ale kdyz je něco nového napíšu o tom příspěvek 😊😊

katule22
autor
16. pro 2019

Tak Koťata 3 dny zpoždění a test negativní. Ach jo a to jsem si myslela že tu inseminaci stihneme do nového roku

klarka36
16. pro 2019

@katule22 To mě mrzí, ale treba se jeste ukážou...pár zázraků s opozdenym tt už tu bylo.... Ráda bych tě nějak povzbudila, bohužel příroda je mocná čarodějka, na naše rady moc nedá 😃😃 ...a člověk se pak může zblaznit, aby pochopil, proč zrovna teď to není podle plánu...Ještě to nevzdavej🍀

katule22
autor
16. pro 2019

@klarka36 děkuji ❤

katule22
autor
18. pro 2019

Tak co koťata jak se máte? Co vy a dárky a všechno kolem vánočních svátků? 😊😊

veronikava
19. pro 2019

@katule22 Já bych zkoušela testiky klidně dál, určitě to vyjde budu držet pěsti!😊🍀 jinak náš Vánoční zázrak který se měl narodit 12.12 ale počkal si až do 17.12 je na světě😊❤️ Princezna chtěla přijít domu až těsně před Vanocema tak čekala😄🤷🏽‍♀️ Všem vám tady budeme držet palečky, aby jste našly pozitivní testiky😊🍀

katule22
autor
19. pro 2019

@veronikava je nádherná moc gratuluji ❤ jinak mám dnes 6 den stále opozdenou MS, v noci mě pichalo v levém podbřišku až jsem se zapotila, dnes je to v pořádku až na celodenní nevolnost. Jako že fakt je mi na zvracení od té doby co jsem si dala snídani. Jinak mi nic není, nebolí mě nic a testy negativní

veronikava
19. pro 2019

@katule22 Moc děkuji❤️.. na ty příznaky bych se až tolik nedívala, já jsem neměla žádné na začátku, ale až potom asi v půlce těhotenství😊.. jinak to opoždění MS musí mít nějaký důvod tak bych zkoušela ještě testovat a jinak jít k doktorovi asi.. budu moc držet palce🍀

katule22
autor
19. pro 2019

@veronikava já jsem ji volala včera a ona mi řekla že injekce na vyvolání teď nebudou a že mám zkusit piluku po co mi prodají v lékárně... Jako mě to vydesilo co kdybych byla v tom? Nezabije to dítě? Nezbývá nic jiného než cekat

lucijeennaa
21. pro 2019

@katule22 Káťo, tak jak jste dopadla? Byla jste pro prášek, nebo čekáte?

katule22
autor
21. pro 2019

@lucijeennaa čekám čekám, nechci si nic brát. Dnes jsem 8 den zpoždění a ráno byl digital negativni. Stále mám bolesti v podbřišku a trochu bílý vytok

klarka36
21. pro 2019

@katule22 jeste pockej..... Já to dnes dostala, takže dáreček pod stromeček nebude😓.....teď na všechno kašlu, a kdyz to nejde, tak to využijem jinak a na konci ledna si s manzelem pojedeme zalyzovat nekde do Alp....jako těhotná bych na hory mohla jen koukat😃

katule22
autor
21. pro 2019

@klarka36 počkám ale dopadnu jak ty

drahotka
21. pro 2019

Ahoj, u mě je to opravdu zazrak... Nevim, jestli vánoční, nebo nam ho prinesl Mikuláš či čert, ale 6.12. jsem byla na první IUI. Probrecela jsem to, páč mi sestřička rekla, ze je šance 10% a ze manzeluv spermiogram byl jeste horsi, nez ten první, diky kteremu jsme zjistili, proc nam to nejde přirozeně. Navíc mi rekla, ze dalsi IUI nam udelaji az za dalsi měsíc, protoze mezi svátky oni tyhle zákroky nedelaji... Takze jsem mela hlavu plnou toho, ze přijdu o dalsi mesic a asi se nedockam... Predevcirem jsem si udelala test a byl tam duch,vcera se duch promenil v krasnou carku a v utery zabalím jeden test manzelovi pod stromecek... 🙂

katule22
autor
22. pro 2019

@drahotka tak to je krásné, moc moc gratuluji a přeji ať je vše v poradku 🥰🥰🥰

drahotka
22. pro 2019

@katule22 Diky. Strach mit uz asi nikdy neprestanu, pac je to hodně vymodlene miminko, ale najit dve carky na testu, kdyz to necekas, je krásný... Take ti to preju! Hlavne po IUI pozitivne mysli. Ja se zamestnala v praci, doma - predvanocni shon mi nedovolil na mimco tolik myslet a týden po IUI jsem byla na vanocnim vecirku, kde jsem zapomnela uplne na vse... (Rozhodne jsem ale nepila jak smyslu zbavena, aby to nevypadalo, ze si mimco nezaslouzim...). No a svete div se, vyslo to. Tobe hodne stesti pri snazeni. Kam jezdis do CAR?

katule22
autor
22. pro 2019

@drahotka tak to je skvělý 😊😊 teď přesně jako ty poslední měsíc, zabijacka, práce, nákupy, vánoce. Akorát mě štve že čekám na ms jak blbá abych mohla volat do Varu. Já jezdím do prahy do Gennetu

drahotka
22. pro 2019

@katule22 Tak at se zadaří i vám... Hrozne se těším na Štědrý den, az si chlap otevre "darecek"... My byli 3x v Hradci Králové v SANUSu a jeste tam pojedu poctvrte! Slibila jsem si, ze jim dojedu osobne podekovat s nejakyma dobrotama, pac si to zaslouží - udelali me tou nejstastnejsi zenskou, co mohli!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru