Váš názor na test před menstruací?

dana1503
21. črc 2017

Ahoj holky, jsem docela plasan a chtela bych znat vas nazor. V pondeli tj. 24.7.ma prijit MS, ale muj sesty smysl mi uz nakych 14dni rika,ze je neco jinak. V utery jsem si udelala test a byl pozitivni ve stredu tj. 5dni pred MS jeste clear blue digital a ukazal + 2-3. Mam za sebou spatnou zkusenost, takze se ted klepu jestli MS prijde nebo ne.

stella2404
21. črc 2017

Myslím, ze nepřijde 😉,krásné tehulkovani😉😉😉

dana1503
autor
21. črc 2017

Dekuju 🙂 zrovna dnes mam fakt spatny den, nervy na pochodu, a kazda pozitivni zprava je fajn. Kdyz jsem pocitala, jak jsem pocitala, musela jsem otehotnet hned co mi skoncila MS, pry to neni neobvykle,ale ja stale jeste vstrebavam a bojim se byt stastna

luciebx
21. črc 2017

3 dny pred ms je v pohode. Pokud uz ti to ukazalo vice testu tak dle meho nazoru ms neprijde. Zahod spatne myslenky za hlavu a uzivej si tehulkovani

shine2015
21. črc 2017

@dana1503 digitální clear blue je spolehlivý - mě ukázal 4dny před taky...a hlavně když někdo nemůže otěhotnět říká se ze sex těsně po menstruaci popřípadě poslední dny menstruace částo otěhotní...a jsou z toho holcicky 😉 Tak uvidíš ....ale dost žen takhle otěhotnělo....
Tak ať se zadari a jsi spokojena a šťastná ;)

dana1503
autor
21. črc 2017

Dekuju moc holky 🙂

koitschka
21. črc 2017

@shine2015 muzu potvrdit svym prikladem😊