Váš názor na test před menstruací?

dana1503
21. črc 2017

Ahoj holky, jsem docela plasan a chtela bych znat vas nazor. V pondeli tj. 24.7.ma prijit MS, ale muj sesty smysl mi uz nakych 14dni rika,ze je neco jinak. V utery jsem si udelala test a byl pozitivni ve stredu tj. 5dni pred MS jeste clear blue digital a ukazal + 2-3. Mam za sebou spatnou zkusenost, takze se ted klepu jestli MS prijde nebo ne.

stella2404
21. črc 2017

Myslím, ze nepřijde 😉,krásné tehulkovani😉😉😉

dana1503
autor
21. črc 2017

Dekuju 🙂 zrovna dnes mam fakt spatny den, nervy na pochodu, a kazda pozitivni zprava je fajn. Kdyz jsem pocitala, jak jsem pocitala, musela jsem otehotnet hned co mi skoncila MS, pry to neni neobvykle,ale ja stale jeste vstrebavam a bojim se byt stastna

luciebx
21. črc 2017

3 dny pred ms je v pohode. Pokud uz ti to ukazalo vice testu tak dle meho nazoru ms neprijde. Zahod spatne myslenky za hlavu a uzivej si tehulkovani

shine2015
21. črc 2017

@dana1503 digitální clear blue je spolehlivý - mě ukázal 4dny před taky...a hlavně když někdo nemůže otěhotnět říká se ze sex těsně po menstruaci popřípadě poslední dny menstruace částo otěhotní...a jsou z toho holcicky 😉 Tak uvidíš ....ale dost žen takhle otěhotnělo....
Tak ať se zadari a jsi spokojena a šťastná ;)

dana1503
autor
21. črc 2017

Dekuju moc holky 🙂

koitschka
21. črc 2017

@shine2015 muzu potvrdit svym prikladem😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru