Vaše zkušenost s Benu testy 10? Dělaly falešné duchy?

pankafe
19. lis 2014

Holky, chci se zeptat, máte zkušenost s Benu testy z Benu lékárny, že by vám dělaly falešné duchy?

ejmisek
19. lis 2014

@pankafe Ahojky,ano zkoušela jsem tyto testy asi třikrát a pokaždé mi ukázal druhou čárku,i když jsem jsem tehu nebyla.V pribalovem letáku píšou,ze po několika minutách se může změnit na pozitivní a není to chyba.Tak nevím.Za mě doporučuji mamatesty.

pankafe
autor
19. lis 2014

@ejmisek No, taky se mi to stalo. Takže děkuju za reakci, asi to bude falešňák ☹

stepankakv
19. lis 2014

@pankafe me ukázal 8 dpo ducha a ted jsem 8+3 ;) za me jsou super ;)

pankafe
autor
19. lis 2014

@stepankakv Aha 😀 No, já jsem dostala MS o tři dny dřív (teda, pokud to je MS), ale je jiná než obvykle, tak jsem ho zkusila a sice po limitu, ale krásnej duch (takovýho jsem ještě nikdy neměla 😉 ). Takže moc nevím, co si o tom mám teď myslet. Mám tady ještě dva 25kový, ale na ty je rozhodně brzo.

stepankakv
19. lis 2014

@pankafe posli fotku 🙂

pankafe
autor
19. lis 2014

@ejmisek
@stepankakv A takhle to vypadá (v reálu je vidět ještě lépe než na fotce)

pankafe
autor
19. lis 2014

Lepší foto

stepankakv
19. lis 2014

@pankafe ja to mela takhle :

pankafe
autor
19. lis 2014

@stepankakv Tak v reálu to moje vypadá zhruba tak, jako to tvoje na té dolní fotce (když ten můj test přiložím k monitoru a porovnám 😉 ). A měla jsi to v limitu nebo po?

stepankakv
19. lis 2014

@pankafe po 🙂)) a ráno jsem si udělala další a byla tam zase po limitu a pak už to sililo 🙂 drzim moc palce 🙂

pankafe
autor
19. lis 2014

@stepankakv Moc děkuju 🙂

Přikládám ještě jednu fotku, ta je snad nejlepší, a pak už dám se spamováním pokoj 😉

stepankakv
19. lis 2014

@pankafe tak to máš krásnýho ducha 🙂 přijde mi i do růžova 🙂 tak dej ráno vědět jak jsi na tom 🙂 budu držet palce

pankafe
autor
19. lis 2014

@stepankakv Jo, naživo je vidět pěkně a je docela i růžovej 🙂 Akorát mě mate ta dřívější MS, či co to je. No a ráno můžu zkusit maximálně ten 25kovej, tak zkusím a uvidíme 🙂 Dám vědět. Moc díky za "konzultaci" 😉

ejmisek
19. lis 2014

@pankafe. Až takhle jste ho rozebraly 🙂 Vidím slabou carecku,tak držím pěstí ať sílí a taky dej vědět 🙂

milca111
19. lis 2014

Tak to dej vědět jak jsi dopadla.Já měla snad i silnějšího ducha, ale dnes došla ms tak jsem si řekla, ze tedy nic

teenyel
20. lis 2014

@pankafe ja kupuji testy jedine v benu,ale ne tyhle, ale vzdy reknu, ze chci ty, ktere obsahuje baleni 6 ovu + 2 tt....prodavaji je i samostatne asi za 40 kacek a jsou tam 2 ks....a za me jsou to snad nejlepsi testy! 8 dpo po limitu dusit, 14dpo uz dalnice 😉

pankafe
autor
20. lis 2014

@stepankakv
@ejmisek
@milca111
@teenyel

Tak jsem ráno zkusila ten 25kovej tt a je na něm sice taky duch, ale slabší než na tom 10kovým ze včerejšího odpo. Takový ten typ slabého ducha, co ho nejde vyfotit. Špinění pokračuje. Skočím dneska do lékárny ještě pro 10kový tt a uvidíme, co z toho bude 😉 Díky za podporu.

teenyel
20. lis 2014

@pankafe kup si vitamin c....ten pry pomaha na spineni 😉

pankafe
autor
20. lis 2014

Tak velká duchařina pokračuje 😀

Foto: úplně nahoře Benu tt 10, dělaný včera večer, čárka po limitu (asi po 20 minutách)
uprostřed Benu tt 25, dělaný dnes ráno, duch v limitu (v reálu je vidět, na fotce asi ne)
úplně dole Mamatest 10, dělaný dnes odpo, duch slabší než na 10 Benu testu, ale za to v limitu (naživo je vidět a nemusím ho lovit pod lupou, na fotce je to opět horší)

MS/špinění mnohem slabší než vždycky, dorazilo o 3-4 dny dřív než vždy, vesele pokračuje

Jen doufám, že to není případně mimoděložní těhu ☹

jaja01k
20. lis 2014

@pankafe Na tom prvním čárku vidím. Držím palce, ať sílí 🙂

ejmisek
20. lis 2014

@pankafe na mamatestu slabého dušika vidím,držím pěstí 🙂

ejmisek
20. lis 2014

@pankafe pro srovnání,můj první test a je z toho mimi 🙂 Moc držím pěstí!! 🙂

pankafe
autor
21. lis 2014

Tak ráno sice na mamatestu opět duch, ale špinění se zvrtlo v dost silnou MS... takže asi mimís odešel ☹

tarra27
21. lis 2014

@pankafe nemusí odejít....možná ani nebyl....já měla 2x slabounkého ducha a těhotná jsem nebyla - nemohla být.....

já si nemyslím, že by odcházelo mimi....ale někdy ty testy proste regují nepravdivě..... 😉 jiným slovem blbě.....

milca111
23. lis 2014

@pankafe no jsem na tom stejně ☹ ale já na 100% biochemické těhu měla ☹ protože nejdřív mi čárka krásně sílila,že byla vidět krásně i na fotce a pak slábla a nakonec jsem to dostala ☹

@teenyel jéééé tak vidím,že už čekáš mimíska,tak gratuluji, zas jsem mohly být těhulky spolu skoro

teenyel
23. lis 2014

@milca111 to me mrzi ze ne ☹ a vi o biochemickem dr?

milca111
23. lis 2014

Neví o tom dr sotva jsem to zjistila, tak pres víkend už testy slably a ve středu už jsem to dostala ☹@teenyel

pankafe
autor
23. lis 2014

@tarra27 No jo, těžko říct. Tak hurá do akce zase nanovo 🙂
@milca111 To mě mrzí... ☹ Tak držím palce dál 😉

milca111
23. lis 2014

No tento měsíc to bude poslední pokus, pak to na delší čas valim, už jsem z těch pokusu chodící uzlík nervu.Doma už se všichni boji na me i skarede podívat, protože hned brecim@pankafe

pankafe
autor
23. lis 2014

@milca111 Tak koukám, ze ty uz dvě děti mas. My zatim nemáme ani jedno ☹ Přesto chápu, je to náročný na nervy...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru