• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ve 22DC jsem začala špinit, můžu být těhotná?

7. ledna 2013 
Holky poradte mi, jsem 25DC (normalne 32) a ve ct jsem zacala spinit. TT jsem jeste nezkousela pac je brzo dle delky cyklu. Nejdriv jsem myslela, ze jde o uhnizdovani ale kdyz to trva tak dlouho, tak se mi tomu moc verit nechce. diky moc za rady a zkusenosti
6. led 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
i špinění může znamenat těhotenství a často bývá doprovodným příznakem. Ale taky nemusí....Tak moc přeju ať to vyjde ;)
6. led 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohl se ti prodlouzit cyklus a muzes teprve ovulovat a tim padem to muze byt ovulacni spineni...nebo jsi ovulovala drive a dochazi k hnizdeni. Nebo to nemusi byt nic. Test bych si nedelala, je prilis brzy, stejne bys nevedela, na cem jsi. Pockej jeste tyden a pak uvidis. A preju ti tedy to tehotenstvi, jestli si to prejes :slight_smile:
7. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jednu dobu mi to tak dělávalo - těhotná jsem nebyla. Bylo by dobré se zmínit doktorovi, aby ti zkontroloval hladinu hormonů - mohl by to být problém, pokud se snažíte o dítě.
Pokud máš normální délku cyklu 32 dní, tak bych počkala, potom případně po vynechání bych si udělala test. :wink:
7. led 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek