Velice odlišný cyklus

ajdamajda
16. dub 2018

22-27.3 byla MS. Zároveň jsem měla zánět ledvin, pochvy a brala ATB. O zánětu jsem byla informována až během ovulace kdy mě na gyndu přivedly problémy. Myslela jsem že jsem o AE na ATB či mycí gel (zánět pochvy). Léčeno lokálně Macmirorem. Styk byl 30.3, 1.4. a 4.4. kdy probíhala ovulace.
Cykly mám 21 - 28 (parkrát více dní ale spíše vyjímka).

V době

ajdamajda
autor
16. dub 2018

Abych to dopsala - v době od 1.4 do 7.4 byl plodný hlen, bolest v podbřišku a 1.4 bych označila test PEPINO ovulační za pozitivní (nikdy jsem neměla silnější čárku jak kontrolní ale byly stejné)

Nyní je to 12 dní od posledního styku a mám opět průhledný táhlý hlen, bodavé bolesti na vaječníku

ajdamajda
autor
16. dub 2018

Je mi nevolno, klasická nausea, mám žaludek až v krku. Trvá to zhruba 5 dní.

Těhotenský test je negativní a ovulační jsem teď nezkoušela. Přesto se mi nezdá, že bych měla dvě ovulace tak daleko od sebe.

BT měřím a mám nyní přes 37 st . Většinou je okolo 36.5 či odchylka nahoru/dolu

leniczka23
16. dub 2018

@ajdamajda me se tohle taky stava..mam plodny hlen pred MS a bolest vajecniku..podle me to normalne dostanes. Ja vim co chces slyset, ale to ti tady priste nikdo nerekne. Pockej na termin MS a bud prijde nebo ne. Ja tohle loveni duchu a davani planych nadeji nemam rada.

ajdamajda
autor
16. dub 2018

Podle ovuview jsem mela mit v nedeli MS. Podle mych pocitu to bude streda. Spis se obavam aby zanet nebyl treba i v deloze. Mozna do te slabe imunity vlezla viroza a vsechno to jede . Ja uz se na MS tesim. Mame termin na kliniku, takze potrebuji aby dosla

leniczka23
16. dub 2018

@ajdamajda ja myslim ze dojde..me nekdy boli spodek fakt hodne a zanet by se podle me rapidne zhorsoval..drzim palce..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru