• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Viděly jste na těhotenském testu "hranice"?

7. dubna 2014 
Ahoj maminky :wink:
Mám na vás trošku zmatený dotaz :grinning: Tak nejprve proč píšu,předevčírem jsem si dělala test,nejdřív se ukázal jako negativní,ale nedalo mi to a koumala jsem ho,po různém natáčení a kroucení jsem zahlédla ducha,ale opravdu na hranici viditelnosti.Vzala jsem test za kamarádkou,aby mi řekla,jestli také vidí,nebo mi hrabe :grinning: Nejdřív neviděla nic,ale pak říkala,že tam je.Druhý den jsem si dělala tři další,pokaždé jinou značku,den předtím byl mamatest,myslím,že je spolehlivý,tak proto jsem pak kupovala i jiné.Dva čisté a jeden opět prapodivné (ne)viditelný duch.Opět ke kamarádce,opět viděla!(Vyfotila bych,ale není to vidět)
Večer jsem se bavila s jinou kamarádkou a ta říkala,že na testu jsou obě čárky,jako hranice,kde se mají ukázat a kde se to má zbarvit,tak že je možné,že jsem viděla to,ale NIKDY se mi to nestalo,když byl test negativní,nikdy jsem takové "hranice" neviděla :unamused:
A když jsem tak přemýšlela,poslední sex po MS byl 1.4. a to je přeci hodně brzy na zjištění.Samozřejmě byl i před MS,ale podle mě je nepravděpodobné,aby se mimi udrželo,když jsem jí měla hodně silnou :unamused:Navíc jsem s přítelem spala formou "dávám pozor",vím,že i z preejakulátu můžu otěhotnět,ale ta pravděpodobnost je hrozně malá...Budu tedy čekat,mám slabší bolesti na MS,ale pokud se nedostaví do týdne,testuji dál(MS nepravidelná od porodu).Stalo se to některé z vás?Viděli jsme "hranice"?
Předem děkuji,to čekání mě zabije a pokud tam mimi je,nepoznal by to zatím ani dr. :grinning:
14. dub 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel při prvním těhu jsem měla 2 silné čárky už v den očekávané menstruace. Druhé těhu bylo po IVF, testovala jsem 7.den po zavedení embria, druhá čárka byla téměř neviditelná, spíš jsem si říkala jestli si ji nevymýšlím a asi až po 10 minutách. Za 2 dny jsem testovala znovu, opět bylo vidět až po delší době, ale čárka silnější. Za další 2 dny už se dala vyfotit a 15. den byly obě stejně silné. Takže zkoušet dál a porovnat jestli čárka sílí:wink:
14. dub 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No právě,také mě napadlo,jestli není jen mnou vymyšlená :grinning: Zkusím,děkuji :slight_smile:
14. dub 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel Ahoj,no tak některé testy vadné být můžou.Proto se třeba i doporučuje dělat třeba po 2 dnech stejnou značku a pokud // sílí,mělo by to být teda těhotenství
14. dub 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě se nezdálo,že by tohle udělal pro mě jinak spolehlivý GS mamatest :frowning2: A taky mi nejde do hlavy,proč mi to udělali hned dva,jiné značky :confounded: Ale zkusím tedy znovu ten mamatest :slight_smile:
14. dub 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja delala 3testy.....2negat.a 1 pozitivni.krev negativni. A presto dutinka
14. dub 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
já mela minuly mesic na mamatestu silnou carku, zadnej duch, opravdu krasne viditelna ruzova carka a tehotna jsem nebyla..zkusila bych test jeste za par dni ..
14. dub 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
podobnou zkušenost nemám, chtěla bych jen říct že GS Mama za mně fakt spolehliwý test není :sweat_smile: 2 testy naprosto čisté, přitom we stejný den jsem na testu z Dr.Max už měla slabou čárku ( ale dobře widitelnou, žádný duch) - no kdo měl prawdu ? máme Matýska takže asi tak :grinning: a jednou jsem dokonce wytáhla z obalu test GS Mama a on měl tu nasákawou část jakoby wyškubnutout na stranu takže by nejspíše taky neukázal nic. A omlouwám se za ,w, nefunguje mi jednoduché
14. dub 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ange_de_la_morte Já jsem si až do teď nemohla stěžovat,těhu mi potvrdil správně :slight_smile: Ale teď právě nevím...nejspíš se plete vzhledem k mým bolestem břicha :grinning:
15. dub 2013 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel : no to už nedokážu posoudit, no budeš asi muset ještě chwilku počkat a pak uwidíš :slight_smile:
15. dub 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maminky,tak včera večer první test,negativní a dnes ráno druhý z balení - duch...Okey,někdy se stane,že je ta "hranice" vidět,ale jaká je pravděpodobnost u třech různých značek?A ještě když mi to ta samá večer neudělá,je čistá a ráno už je tam duch(opět (ne)viditelnej fakt hodně slabě)...Pro jistotu jsem běžela za kamarádkou a viděla ho taky... :confounded:
16. dub 2013 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel Jsou některé testy (nepamatuji si značky), kde za optimálního světla je vidět kde by se čárka měla zbarvit, ne u všech, ale někde jo, ale je to bez příměsi toho barviva, takže to je opravdu vidět jen když hodně nakláníš na světle a pečlivě zkoumáš :sweat_smile: :wink:
16. dub 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel Ranní moč je koncentrovanější, takže by čárka měla být vic vidět než večer. Porovnej toho ducha co si měla před dvěma dny s tím dnešním, jestli je silnější.
16. dub 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je právě těžké,mě u toho předtím zbledla i ta kontrolní čárka,takže i ten dušík.Kamarádka sice říkala,že se jí dnešní zdá silnější,zas ale pokud bych to měla brát tak,že je ten první starší,je jasné,že bude světlejší,ne?? :confused: Tedy nevím... :grinning:
Jinak vím,právě proto jsem založila diskuzi,jen se mi vážně nezdá,že bych ty značky schytala takhle naráz a pokud by to bylo jen tím,že mohou být vidět na nějakém světle,pak bych je viděla i u prvního testu(v krabičce byli dva),který byl stopro negativní a ať jsem s ním kroutila jak jsem chtěla,dušík nebyl,kdežto dnes u té samé značky ano :O
16. dub 2013 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronikanel kdyz o tom mluvis, ja jsem si delala ted 3 testy a dva byly jasne negativni od firmy Intem ale i kontrolni carky byly svetle, dneska 34dc jsem zkusila posledni a byl tam duch, prvne jsem si rikala : achjo zase nic to je jasne, ale hned jak se tt nasal tak kontrolni carka uplne zrudla a pak jsem se sla oblect a koukam znova a taky byl tam duch, prve jsem si rikala ze mam halucinace a kroutila jsem s tim vsemi smery ale byl tam , ja mam ale testy 25 a chci ty 10 , verim ze tam by to bylo lepe videt ... kazdopadne hladina roste obden takze kazde dva dny by to melo o neco silit, kazda jsme jina. :wink:
16. dub 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám za sebou 3 těhotenství a pokaždé jsem na začátku viděla jen ty DUCHY. Ani manžel tu čárku neviděl...
:wink: :slight_smile:
16. dub 2013 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já si dělala hlavně 10,25 jen jeden...
Tak to zkus a uvidíš,držím palce :wink:
Já kdybych to měla shrnout :
1mamatest - duch - ráno
1pepino - neg.- ráno
1 neznámý(nepamatuju si značku) - neg._- ráno
1 neznámý(opět jiná značka) -duch - ráno
1 secreet - neg. - večer
1 secreet - duch - ráno

A pak se v tom vyznejte...MS by měla přijít tak za 3dny(ovšem mám jí neprav.),tak já nevím,jsem z toho zmatená :grinning:
16. dub 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Určitě to bue pozitivní, uvidíte... Držím pěsti
:wink:
17. dub 2013 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem si dnes dělala schválně pepino,který mi předtím ducha neukázal a co myslíte...byl tam :unamused:
Nic méně,koupila jsem dnes dva testíky v jedné krabičce,ráno počůrám já i kamarádka(ta těhu není určo) a když se i u ní objeví duch,přestanu plašit :grinning:
17. dub 2013 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak dlouho jsi poporodu? Já 4 měsíce a asi týden řeším úúúúplně to stejné :D tak by mě zajímalo co z toho bude :confused:
18. dub 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak toto se mi stalo dnes, vidim ji tam z různých úhlů....dr.max.......takže koukám těhotná jste .)
7. dub 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek