Vidíte ducha?

nicole2308
24. říj 2023

Zdravím ❤️ opět na vás jdu s dotazem. Od poslední ms, je to už 3 týdny a já se cítím zvláštně, jsem hodně citlivá na pachy,bolí mě prsa a řekla bych že mám i tmavší bradavky. Trpím na malátnost a bolest hlavy, tak mi to nedalo a udělala jsem si ráno test. Mám z něj smíšený pocity, vidíte tam taky druhou čárku? Moc vám děkuju za odpovědi. Po miminku toužíme víc a víc a už bych moc chtěla doufat, že je to po roce pláče tu🥹❤️

helen_h
24. říj 2023

3 týdny od poslední menses je ještě brzo testovat. Každopádně v tuto dobu by se ještě ani neukázaly příznaky, takže ten stav s těhotenstvím nejspíš nesouvisí. Ale těhotná být můžete, za týden se ukáže.

dashyyy
24. říj 2023

@helen_h tak otázkou je, zda od poslední MS je od posledního dne MS či od prvního dne.. pokud by to byla varianta A, teoreticky už by duch mohl být

krisstina93
24. říj 2023

Já tam nevidím nic, 3 týdny po ms bych ani nic jiného nečekala (leda při hodně krátkých cyklech). Příznaky nemáš k těhotenství, kdyby Jo, byla by na testu dálnice, spis sis je vsugerovala.

hanaalb
24. říj 2023

Na bradavky atd je velmi brzo. Priznaky jsou stejne jak PMS. Udelej si test v den ms

nicole2308
autor
24. říj 2023

@helen_h děkuju

nicole2308
autor
24. říj 2023

@hanaalb děkuju

nicole2308
autor
24. říj 2023

@krisstina93 děkuju za zprávu, možná jo no

lencaa11
24. říj 2023

@nicole2308 nic tam zatím není dej te tělu čas ještě

miryp
24. říj 2023

Druhou čárku tam nevidím, patrně přisuzuješ druhou čárku místu, kde je spoj několika materiálů. Navíc ty příznaky, co tu popisuješ, sedí na PMS, který by vycházel i časově, pokud máš klasicky dlouhé cykly.
Chápu, že si to moc přeješ, ale zkus to prostě nechat na přírodě a netlačit na sebe, na partnera i na to miminko. Tlak vytváří jen protitlak. Ze svého okolí znám hned několik žen, které prostě otěhotněly opravdu až ve chvíli, kdy se uvolnily a přestaly to neustále řešit.

hanaalb
25. říj 2023

@nicole2308 zkousela jsi dnes?

nicole2308
autor
25. říj 2023

@miryp moc děkuju, je to fakt těžký na to nemyslet 🥹

nicole2308
autor
25. říj 2023

@hanaalb nezkoušela..

hanaalb
25. říj 2023

@nicole2308 tak zkus a uvidis😘

nicole2308
autor
26. říj 2023

@hanaalb teď jsem dělala test, a ukázala se jenom jedno čárka a úplně slabá, tak nevím. Přitom jsem vše dělala podle návodu 🥹 asi radši počkám zda se za 5 dni dostaví ms, nebo ne. Ale moc moc děkuju ❤️

hanaalb
26. říj 2023

@nicole2308 ukaz fozku. Muze se teprve jeste objevit. Nebo mas krabicku celou na nic. Taky se mi jednou stalo

nicole2308
autor
29. říj 2023

@hanaalb já už ten test vyhodila a fotku nemám. Ms by měla přijít za dva dny.. tak uvidíme. Ale moc děkuju ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru