Vidíte ducha na těhotenském testu?

anonymni2
27. led 2016

Holky, prosim o názor, jestli vidíte ducha na testu? Děkuji 😉

andy80
27. led 2016

@anonymni2 ani po přiblížení bohužel nic nevidím

sandra1254
27. led 2016

Ahojky chci se omluvit jestli ruším. Chtěla bych se vás jen zeptat na jednu otázku. 24.12.2015 jsme se s přítelem začali snažit o mimčo první menses byla 4.12.2015 pak jak jsem psala 24.12. jsme se pokusily o mimčo, ale pak přišla slabá menstruace 28.12. a skončila 1.1.2016. Stále jsme se sna žily až mě pak napadlo si udělat testík. Minulé pondělí nic až v pátek se mi ukázali 2čárky je možné že by to klaplo ? moc děkuji za jakou koliv odpověď 🙂 Sandra

artee01
27. led 2016

@anonymni2 Taky nic nevidim ☹

kolibrik007
27. led 2016

@anonymni2 ja take nic nevidim☹

kolibrik007
27. led 2016

@sandra1254 myslim,ze to klaplo,kdyz 2 carky🙂 gratuluji! Myslim,ze klaplo snazeni se az po Novem roce. Takze je klidne mozne,ze se vysledek ukazal az v patek. Teda,pokud myslim spravne🙂 preci jen je uz vecer.

sandra1254
27. led 2016

ano pozitivní test vyšel až v pátek 🙂

hanulka90
28. led 2016

Holky prosim poradte mi. predevcirem jsem delala 2 testy a na obou byl duch. Dnes po 2 dnech jsem delala dalsi jestli carka zesilila a je negativni. Myslite ze to muze byt tim ze jsem byla v noci asi 2x na wc ze proto ta moc nebyla tak silna? Dostat to mam za 3 dny. Urcite pockam zda se dostavi ms ale chtěla bych vedet jestli se stim taky nektera setkala. Moc dekuji za odpoved.

pekkaa
28. led 2016

@hanulka90 ahoj. A nemas fotku tech testu? A jaky to byl test?
Nektere testy totiz nejsou moc spolehlive a to, ze ti ukazal ducha jeste nemuselo nic zmamenat:-/
Ale mohlo to byt i tim curanim....

hanulka90
28. led 2016

Mam ho doma ale byla to znacka mamatest.

pekkaa
28. led 2016

@hanulka90 no tak kdyz to byl mamatest, tak ten delava duchy rad i bezduvodne:-/.. Ale samozrejme to tak byt nemusi a opravdu jsi tehotna..
Zkus si koupit dr. Max - s nim budes mit jasno. Nebo jeste pockej a zkus zase za 1-2 znova

happytreefriend
28. led 2016

Ahoj, protoze jdu k zubari a kdyby mi delal rentgen, tak sem si udelala pro jistotu test, vcera vecer a dnes rano. Co myslite? Mam ted 29. Den cyklu.

anita666
28. led 2016

@happytreefriend Já bych na rentgen pro jistotu nešla ;) Držím palce, ať ti čárka sílí... (btw, já ji tam vidím...)

pety91
28. led 2016

Já bych taky nešla, protože to bude pozitivní.

hanulka90
28. led 2016

Tak vypadaji i moji duchove respektive vypadaly. Dnes koupim digi test a bude jasno jak na tom jsem teda

pekkaa
28. led 2016

@hanulka90 digitalni ma mensi citlivost.. Mozna neukaze nic. Ale klidnu zkus. Ja bych koupila ten dr max, ten to ukazuje nejjasneji...

happytreefriend
28. led 2016

Pepino vs. IntiMed - stejny vzorek.... Stale 29. Den cyklu, večer

hul
29. led 2016

Negativni?

simanov
Autor odpověď smazal
Zobraz
simanov
3. led 2020

Děvčata co myslíte?Spíše ryska že...

waliina
21. srp 2021

Ahoj holky, nevim jestli blaznim nebo si neco pouze vsureguju, ale vidite tam ducha? Prijde mi to hrozne brzo, styk byl pa so,ne po a ovulace v utery a test delan ve ctvrtek. Na spodnim pradle jsem dnes nasla pruhledny vytok jak zele.

petrawe
23. srp 2021

@waliina prijde mi,ze je to carka🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru