Vidíte ducha nebo ne?

peti37
4. bře 2016

Ahoj vsem
Mam prosbu vidite na fotce neco nebo uz blaznim? Posledni MS 13.2. Takze jeste plno casu ale neni me moc dobre tak sem zkusila 🙂 Predem dekuji

serenna30
4. bře 2016

Podle me nic :-/

shenara
4. bře 2016

Ja taky ne, ale zkus ještě počkat, třeba se objevi 😉

krachken
4. bře 2016

@peti37 Já tam ducha sice vidím, ale jen z velké vzdálenosti od monitoru. Na živo asi vypadá jinak, ale Mamatest prý dělává falešné duchy. Já jsem byla nejspokojenější s testy Dr. Max. Každopádně zkus testnout znovu za 2-3 dny a uvidíš, jestli čárka sílí. Držím palce 😉

krikri27
4. bře 2016

Mě ukázal Mamatest taky falešného ducha.. Vydržte pár dní, držím pěsti 😉

peti37
autor
4. bře 2016

Moc dekuji I kdyz ve skutecnosti super videt tak uvidime 🙂

serenna30
4. bře 2016

@peti37 tohle byl muj prvni duch cca 11 DPO z odpoledni moči..

peti37
autor
4. bře 2016

@serenna30
Ja take delala z odpoledni moci a to spis jen kvuli tomu ze me je nekolik dnu divne. A presne tak jak to mate vy je u me videt ve skutecnosti.

78marcela
4. bře 2016

Ja tam neco malo vidim, ale teto znacce neverim. Dr.Max testy me nikdy nezklamaly.

peti37
autor
4. bře 2016

@78marcela
Dekuji ja jeste koupila gravitest tak zkusim za par dnu ale mam jedno dite a tenkrat sem taky testovala mamatestem a nelhal.

78marcela
4. bře 2016

@peti37 kdysi byl vyborny, ale ted ne, ted jsou nejlepsi ladymax testy.

kvakuska
4. bře 2016

@peti37 já ho vidím, sice jen duch, ale je tam 🙂 ... ale zase já mám na duchy velmi dobře cvičené oči, bo jsem duchy na testech naháněla asi 13 let 😠 ... u tebe ho vidím na první pohled, když se dívám dýl, tak se mi ztrácí, protože mi na fotce vadí ty lesklé plochy ...

serenna30
4. bře 2016

@peti37 držim palce. Zkuste hned rano, treba bude silit. Me silil hned a rano uz byla opravdu viditelna carka.

peti37
autor
4. bře 2016

@kvakuska
Moc dekuji nijak sem druhe mimi neplanovala a je jeste brzy mam tyden do MS ale je me fakt blbe tak me to nedalo 🙂

peti37
autor
4. bře 2016

@serenna30
Moc dekuji urcite dam vedet 🙂

peti37
autor
4. bře 2016

Jinak tohle je mozna o trosicku lepsi fotka

serenna30
4. bře 2016

Fakt moc drzim palce!!! Myslim, ze to opravdu nic neni, nechci davat falesne nadeje, vim jake to je moc dobre... Ale doufam, ze za par dni budete mit kolejnice jak hrom!

vladivojna
27. led 2019
vladivojna
27. led 2019
vladivojna
27. led 2019

Holky vidite ho tam? Na fotce je to hůř vidět a je jeste brzy. MS 3.diky.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru