Vidíte ho?

misanek46
30. dub 2018
evee24
30. dub 2018

Vidim pidi ducha. Urcite bych zkusila další dny jestli bude sílit 😉

zetpee
30. dub 2018

Měla jsem to stejně a těhotná jsem nebyla..

jge
30. dub 2018

@misanek46 vidim😉

aneven
30. dub 2018

Vidím. Nicméně podobné výsledky už jsem měla taky a nikdy z toho nic nebylo. Jak dlouho máš zpoždění, případně jak dlouho je to od předpokládané úspěšné akce? 🙂 Pokud testuješ brzy, tzn. třeba 10 - 12 dní od ovulace, viděla bych to velmi nadějně...ale pokud už máš zpoždění a od ovulace je to 14 dní a víc, moc bych se k tomu radši neupínala. 😉 Další testík za 2-3 dny ti udělá jasno. Pokud to tam je, bude sílit. Držím palce.

kacasa
30. dub 2018

Neco vidim .. neni to test s citlivosti 25? Zkus ruzovej.. je 10 kovej😉 Mozna tam bude videt lip
Drzim palce

misanek46
autor
30. dub 2018

@kacasa Ano je to 25

misanek46
autor
30. dub 2018

Mám den zpoždění

evee24
30. dub 2018

@misanek46 takovou čárku sem mela taky den po vynechání. Pak sem zkusila obden a silila.

lachtanice86
30. dub 2018

@misanek46 něco vidím. Den po vynechání jsem měla silnejsi ale měla jsem 10

stuplakova
30. dub 2018

@misanek46 Podle mě se tam něco rýsuje 🙂, počkej dva dny a zkus si test znovu 🙂

moodie
30. dub 2018

hodně z dálky tam nějaká šmouha je 🙂

chumlee71
Autor odpověď smazal
Zobraz
chumlee71
30. dub 2018

Něco málo je tam vidět 😉

misanek46
autor
30. dub 2018

Zkusím za dva dny

misanek46
autor
2. kvě 2018

Zesílila je to focení v den kdy došla ms takže asi nic nebo myslíte že se může udržet i přes ms?

evee24
2. kvě 2018

@misanek46 tak pokud i po MS bude čárka sílit mozne to je. Někdo ji miva slabou a udrží se to.

vendelinka08
2. kvě 2018

@misanek46 v den MS jsem měla také slabou čárku a pak už nic... nevěřila bych tomu... pokud MS dorazí, moc nevěřím v prosperující těhotenství... je opravdu jen málo žen, které mají menstruaci při těhu... a pokud je MS normální...tak se prostě nezadařilo... ale víš jak, je to jen můj pohled a jen má zkušenost... každá jsme jiná.

letadylkokane
2. kvě 2018

@misanek46 přijde mi, že za dva dny zesílila čárka strašně málo. A vzhledem k tomu, že jsi dostala MS, bych se na těhotenství moc neupínala.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru