Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vidíte tam ducha?

martinececka
23. kvě 2021

Ahoj holky dělala jsem si test protože mě začali bolet bradavky jsem asi 5 dní po ovulaci vidíte tam něco zdá se mi ze tam vidím slabého ducha nebo se mi zdá že to vidím jen já?

ema90
25. kvě 2021

@adellia Testujte stejnou znackou a obden.
Test je pozitivni, mate vynechanou ms, dal to nezkoumejte. Sila carky vam nerekne vubec nic o prosperujicim tehotenstvi. Zavolejte si na gyndu a objednejte se cca za tri tydny na prohlidku.

adellia
26. kvě 2021

Tak holky osmý den zpoždění..
Názor prosím?

ema90
26. kvě 2021

@adellia Nejste s tim uz trochu prastena? X komentaru v x diskuzich.
Proste jste tehotna a dal vam nikdo nic nerekne. Musite pockat az pujde neco videt na utz.

adellia
26. kvě 2021

@ema90 dneska jste si nevzala tabletky na uklidnění ?
Ne milá lady nejsem praštěná..
Od toho ty diskuze jsou nebo ne?

ema90
26. kvě 2021

@adellia A co cekate za odpoved? Kdyz si kazdy den delate test a kazdy den je pozitivni?
Uz jsem vam psala, ze sila carky je nic nevypovidajici o tom, jestli je tehotenstvi prosperujici a ze musite pockat az pujde neco videt na utz.
Nebo si zajdete alespon dvakrat na krev hcg a nehazejte tady kazdej den testy. Tehotna jste a nikdo vam k tomu vic nerekne.

izzylka
26. kvě 2021

@ema90 teda ale vážně? Co Vás žere? Ať si dělá denně třeba 30 těch testů 🤣
@adellia testy hezky sílí...další zkus třeba za 2 dny, uvidíš hezky jak zesílila. Taky jsem si dělala testy denně asi 4-5 dní za sebou 😂 ale každý den tam ten nárůst být nemusí a pak jsou z toho jen nervy.
Takže bych zkusila za 2 dny, ať tě uklidí, že zesílil a pak už bych se na to vyprdla, zavolala na gyndu a čekala na kontrolu 👍🏻

adellia
26. kvě 2021

@izzylka Děkuji moc 🙏🙏🙏
Volala jsem už na gyndu kvůli loňským nevydařeným těhotenství mám přijít 1.6

izzylka
26. kvě 2021

@adellia jj, taky jsem šla brzo...alespoň se nasadil utrogestan a udělal utz, i když mě varovali, že nic nebude vidět...no, dutinka už vidět byla 🙂 tak držím palce 🍀

adellia
26. kvě 2021

@izzylka gratuluji 🍀

adellia
29. kvě 2021

@izzylka ahoj. Kočko včera jsem zase nějak intuitivně zkouška test a čárka od posledně nic zůstala stejná.. znamená to, že mi HCG už nevzrusta ? Dneškem bych měla být 5tt
Měla by tam být obří dálnice a já mám tohle.

izzylka
29. kvě 2021

@adellia hele těžko říct 🤔 jako trochu silnější asi je...mě se ze začátku taky zdálo, že vůbec nesílí 🤷🏻‍♀️ ono teď tak těžko radit...buď čekej, nebo bych skočila na gyndu a řekla mu své obavy a nebo jako samoplátce na krev .... ono v podstatě stejně nezbívá nic jiného než čekat 🤷🏻‍♀️

kristousenecek
29. kvě 2021

@adellia ahoj ,já měla taky takový test jako máš ty a mám stoho 3 letou holčičku ;),buď v klidu ;)

adellia
29. kvě 2021

@kristousenecek já mám 11 dní zpožděni a test po třech dnech stejný...
Jinak to sílilo krásně...

adellia
29. kvě 2021

@izzylka me to ze začátku sílilo, teď to stojí 🙈 na pohotovosti máme řezníky ani za nic..
Na krev musíš minimálně 2x což jdu v úterý už ke svému ..

izzylka
29. kvě 2021

@adellia tak do úterka už vydržíš a uvidíš 🤷🏻‍♀️ mě ze začátku taky sílily a pak mi přišlo, že už vůbec 😂 tak jsem radši už netestovala 😂 teď jsem měla v pondělí kontrolu u dr, a další mě čeká až za 3 týdny...tak to mi asi hrábne 🤦🏻‍♀️😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka ahoj. Tak prohlídka dnes hcg 940 na utz videl jen nějaký váček o velikosti 7.15mm kotrola za 10-14dni 🙈🙈 asi mě šlehne..

izzylka
1. čer 2021

@adellia tak to je v pohodě...takhle brzo je vidět jen váček .... příště už bude třeba i srdíčko ❤ ale to čekání na kontroly, to je fakt nekonečné 😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka no musel mi ten váček hledat 🙈 pořád mám utrogestan ale už jen na noc 2 ...
A doporučil mi vitamíny musela jsem je v lékárně objednat

izzylka
1. čer 2021

@adellia utroš je v poho...taky ho mám..2 na noc a to jsem žádné problémy neměla 🙂 jaké vitamíny? Já musela jedny přestat jíst, vůbec mi nesedly, tak jsem zůstala jen na listovce 😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka superfolin 1 🤷 teď mě dost bolí břicho po tom vyšetření 🙈

izzylka
1. čer 2021

@adellia jj to přejde...mě po vnitřnim utz taky pobolívá celý den břicho 🙂

adellia
3. čer 2021

@izzylka ahoj kočko. Po tom utz jsem měla fakt bolesti a začala špinit. Rano jsem sla na gyndu a on vše je ok. Večer desna křeč průjem a slabé krvácení.
Na pohotovosti mi řekli, ze pokud nezačnu krvácet silně mám ráno navštívit svého dr
Rano jsem mu volala říkám mu to a on tak počkáme.. jako na co ? Říkám chci kontrolní hcg a on tak jo. Samozřejmě pokles hcg z 940 na 800
Nepřiznal si chybu že to bylo tím vyšetřením jak jsem ho prosila bolí to atd řekl mi mírný pokles a přijďte v pondělí na odběr a uvidíme.. přijďte na lačno je mi jasné že mě chce poslat na revizi kterou razantně odmítám.
A taky hledám nového lékaře. Tohle je extrém.
Fakt jsem mu říkala bolí to on úplně jak řezník...

izzylka
3. čer 2021

@adellia hele ono to nemusí být z toho vyšetření...já po vyšetření taky občas zašpiním...ale pokud ti klesá hcg, tak bohužel....prostě embryo bylo špatné a neuchytilo se....zní to hnusně, ale stává se to. On by s tim dr stejně nic takhle na začátku neudělal....to je prostě příroda , stalo se mi to několikrát. Na zákrok nemusíš, tělo si s tim většinou dokáže poradit samo 🙂 teď to bude chvilku náročnejší ale neboj, příště se zadaří a bude to dobré....🍀
Moc mě to mrzí

adellia
3. čer 2021

@izzylka mě se tohle po utz stalo už po druhé ..
Do té doby vše ok.. pak apokalypsa..
Byla jsem loni taky asi 5tt a na revizi mě poslali 🤷 jelikož jsem o tom do toho dne neslysela jsem poslušně šla... Už opravdu nechci 💔

izzylka
3. čer 2021

@adellia jako já nejsem odborník, ale podle mě dr za potrat nemůže...musel by se ti hrabat až někde v děloze, a tam nemá šanci se dostat 🙂 s největší pravděpodobností by se to stalo tak jako tak, jen třeba o pár dní později...příroda ví co dělá a eliminuje tak ty špatná těhu...já vím, že to zní hnusně, ale prostě to tak je....celý první trimestr je rizikový a ty první týdny prostě nejvíc....
Zákrok můžeš v klidu odmítnout, taky jsem odmítla s tím, že ještě počkám, jestli si s tím tělo neporadí samo ....nikdo tě nutit nemůže 🙂 najdi si jiného gyndaře když tě to uklidní a příště už to vyjde 🍀

adellia
3. čer 2021

@izzylka a poradilo si tělo?
V kolikátém jsi byla ?
Ja loni stejný scénář hcg 960 a cca 5tt revizi mi dělali když hcg kleslo na 119 ale ja tehdy nevěděla že můžu odmítnout.

izzylka
3. čer 2021

@adellia až na jeden případ si vždy tělo poradilo samo 🙂 když nebudu počítat biochemka, kdy ms dorazila o pár dní později, tak minulý rok jsem se s tím trápila skoro měsíc, kdy jsem špinila a krvácela a už jsem si řikala, že jsem měla jít na zákrok, že by to bylo rychlejší. Ale v kolikátým tt jsem byla, nevím, měla jsem normálně ms, pak jsem ještě chvilku špinila, na to těhu jsem přišla náhodou, protože jsem měla furt vysokou bt...hcg mi chvilku stoupalo a pak začalo klesat.
Jednou jsem začala krvácet v 8tt a to jsem na zákrok šla, protože ta krev ze mě fakt valila a já vyděšená, že vykrvácim 🙈

adellia
3. čer 2021

@izzylka já jsem právě docela na začátku ale brala jsem ten utrogestan a Ascorutin tak zda mi to ještě nebrzdi krvácení 🤷

izzylka
3. čer 2021

@adellia to je taky možné, že to brzdily ty léky 🤔 asi bych je vysadila, pokud je ještě bereš a snažila se , ať se "ms," rozjede sama. Hcg klesá, tak už šance na zázrak není. Pokud se vše odplaví samo, je velká pravděpodobnost, že další cyklus to už vyjde v pohodě. A promiň, že jsem tak upřímná, ono je to někdy lepší,.než mazat med kolem pusy a dávat falešné naděje 😓

adellia
3. čer 2021

@izzylka já vím, ze ne...
Nevadí upřímnost..
Já doufám, ze se to opravdu obejde bez zákroku..
Léky jsem měla naposledy včera ještě v naději..
Trošku mě bolí břicho jinak nic 🤷