Vidíte tam ducha?

martinececka
23. kvě 2021

Ahoj holky dělala jsem si test protože mě začali bolet bradavky jsem asi 5 dní po ovulaci vidíte tam něco zdá se mi ze tam vidím slabého ducha nebo se mi zdá že to vidím jen já?

ema90
25. kvě 2021

@adellia Testujte stejnou znackou a obden.
Test je pozitivni, mate vynechanou ms, dal to nezkoumejte. Sila carky vam nerekne vubec nic o prosperujicim tehotenstvi. Zavolejte si na gyndu a objednejte se cca za tri tydny na prohlidku.

adellia
26. kvě 2021

Tak holky osmý den zpoždění..
Názor prosím?

ema90
26. kvě 2021

@adellia Nejste s tim uz trochu prastena? X komentaru v x diskuzich.
Proste jste tehotna a dal vam nikdo nic nerekne. Musite pockat az pujde neco videt na utz.

adellia
26. kvě 2021

@ema90 dneska jste si nevzala tabletky na uklidnění ?
Ne milá lady nejsem praštěná..
Od toho ty diskuze jsou nebo ne?

ema90
26. kvě 2021

@adellia A co cekate za odpoved? Kdyz si kazdy den delate test a kazdy den je pozitivni?
Uz jsem vam psala, ze sila carky je nic nevypovidajici o tom, jestli je tehotenstvi prosperujici a ze musite pockat az pujde neco videt na utz.
Nebo si zajdete alespon dvakrat na krev hcg a nehazejte tady kazdej den testy. Tehotna jste a nikdo vam k tomu vic nerekne.

izzylka
26. kvě 2021

@ema90 teda ale vážně? Co Vás žere? Ať si dělá denně třeba 30 těch testů 🤣
@adellia testy hezky sílí...další zkus třeba za 2 dny, uvidíš hezky jak zesílila. Taky jsem si dělala testy denně asi 4-5 dní za sebou 😂 ale každý den tam ten nárůst být nemusí a pak jsou z toho jen nervy.
Takže bych zkusila za 2 dny, ať tě uklidí, že zesílil a pak už bych se na to vyprdla, zavolala na gyndu a čekala na kontrolu 👍🏻

adellia
26. kvě 2021

@izzylka Děkuji moc 🙏🙏🙏
Volala jsem už na gyndu kvůli loňským nevydařeným těhotenství mám přijít 1.6

izzylka
26. kvě 2021

@adellia jj, taky jsem šla brzo...alespoň se nasadil utrogestan a udělal utz, i když mě varovali, že nic nebude vidět...no, dutinka už vidět byla 🙂 tak držím palce 🍀

adellia
26. kvě 2021

@izzylka gratuluji 🍀

adellia
29. kvě 2021

@izzylka ahoj. Kočko včera jsem zase nějak intuitivně zkouška test a čárka od posledně nic zůstala stejná.. znamená to, že mi HCG už nevzrusta ? Dneškem bych měla být 5tt
Měla by tam být obří dálnice a já mám tohle.

izzylka
29. kvě 2021

@adellia hele těžko říct 🤔 jako trochu silnější asi je...mě se ze začátku taky zdálo, že vůbec nesílí 🤷🏻‍♀️ ono teď tak těžko radit...buď čekej, nebo bych skočila na gyndu a řekla mu své obavy a nebo jako samoplátce na krev .... ono v podstatě stejně nezbívá nic jiného než čekat 🤷🏻‍♀️

kristousenecek
29. kvě 2021

@adellia ahoj ,já měla taky takový test jako máš ty a mám stoho 3 letou holčičku ;),buď v klidu ;)

adellia
29. kvě 2021

@kristousenecek já mám 11 dní zpožděni a test po třech dnech stejný...
Jinak to sílilo krásně...

adellia
29. kvě 2021

@izzylka me to ze začátku sílilo, teď to stojí 🙈 na pohotovosti máme řezníky ani za nic..
Na krev musíš minimálně 2x což jdu v úterý už ke svému ..

izzylka
29. kvě 2021

@adellia tak do úterka už vydržíš a uvidíš 🤷🏻‍♀️ mě ze začátku taky sílily a pak mi přišlo, že už vůbec 😂 tak jsem radši už netestovala 😂 teď jsem měla v pondělí kontrolu u dr, a další mě čeká až za 3 týdny...tak to mi asi hrábne 🤦🏻‍♀️😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka ahoj. Tak prohlídka dnes hcg 940 na utz videl jen nějaký váček o velikosti 7.15mm kotrola za 10-14dni 🙈🙈 asi mě šlehne..

izzylka
1. čer 2021

@adellia tak to je v pohodě...takhle brzo je vidět jen váček .... příště už bude třeba i srdíčko ❤ ale to čekání na kontroly, to je fakt nekonečné 😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka no musel mi ten váček hledat 🙈 pořád mám utrogestan ale už jen na noc 2 ...
A doporučil mi vitamíny musela jsem je v lékárně objednat

izzylka
1. čer 2021

@adellia utroš je v poho...taky ho mám..2 na noc a to jsem žádné problémy neměla 🙂 jaké vitamíny? Já musela jedny přestat jíst, vůbec mi nesedly, tak jsem zůstala jen na listovce 😂

adellia
1. čer 2021

@izzylka superfolin 1 🤷 teď mě dost bolí břicho po tom vyšetření 🙈

izzylka
1. čer 2021

@adellia jj to přejde...mě po vnitřnim utz taky pobolívá celý den břicho 🙂

adellia
3. čer 2021

@izzylka ahoj kočko. Po tom utz jsem měla fakt bolesti a začala špinit. Rano jsem sla na gyndu a on vše je ok. Večer desna křeč průjem a slabé krvácení.
Na pohotovosti mi řekli, ze pokud nezačnu krvácet silně mám ráno navštívit svého dr
Rano jsem mu volala říkám mu to a on tak počkáme.. jako na co ? Říkám chci kontrolní hcg a on tak jo. Samozřejmě pokles hcg z 940 na 800
Nepřiznal si chybu že to bylo tím vyšetřením jak jsem ho prosila bolí to atd řekl mi mírný pokles a přijďte v pondělí na odběr a uvidíme.. přijďte na lačno je mi jasné že mě chce poslat na revizi kterou razantně odmítám.
A taky hledám nového lékaře. Tohle je extrém.
Fakt jsem mu říkala bolí to on úplně jak řezník...

izzylka
3. čer 2021

@adellia hele ono to nemusí být z toho vyšetření...já po vyšetření taky občas zašpiním...ale pokud ti klesá hcg, tak bohužel....prostě embryo bylo špatné a neuchytilo se....zní to hnusně, ale stává se to. On by s tim dr stejně nic takhle na začátku neudělal....to je prostě příroda , stalo se mi to několikrát. Na zákrok nemusíš, tělo si s tim většinou dokáže poradit samo 🙂 teď to bude chvilku náročnejší ale neboj, příště se zadaří a bude to dobré....🍀
Moc mě to mrzí

adellia
3. čer 2021

@izzylka mě se tohle po utz stalo už po druhé ..
Do té doby vše ok.. pak apokalypsa..
Byla jsem loni taky asi 5tt a na revizi mě poslali 🤷 jelikož jsem o tom do toho dne neslysela jsem poslušně šla... Už opravdu nechci 💔

izzylka
3. čer 2021

@adellia jako já nejsem odborník, ale podle mě dr za potrat nemůže...musel by se ti hrabat až někde v děloze, a tam nemá šanci se dostat 🙂 s největší pravděpodobností by se to stalo tak jako tak, jen třeba o pár dní později...příroda ví co dělá a eliminuje tak ty špatná těhu...já vím, že to zní hnusně, ale prostě to tak je....celý první trimestr je rizikový a ty první týdny prostě nejvíc....
Zákrok můžeš v klidu odmítnout, taky jsem odmítla s tím, že ještě počkám, jestli si s tím tělo neporadí samo ....nikdo tě nutit nemůže 🙂 najdi si jiného gyndaře když tě to uklidní a příště už to vyjde 🍀

adellia
3. čer 2021

@izzylka a poradilo si tělo?
V kolikátém jsi byla ?
Ja loni stejný scénář hcg 960 a cca 5tt revizi mi dělali když hcg kleslo na 119 ale ja tehdy nevěděla že můžu odmítnout.

izzylka
3. čer 2021

@adellia až na jeden případ si vždy tělo poradilo samo 🙂 když nebudu počítat biochemka, kdy ms dorazila o pár dní později, tak minulý rok jsem se s tím trápila skoro měsíc, kdy jsem špinila a krvácela a už jsem si řikala, že jsem měla jít na zákrok, že by to bylo rychlejší. Ale v kolikátým tt jsem byla, nevím, měla jsem normálně ms, pak jsem ještě chvilku špinila, na to těhu jsem přišla náhodou, protože jsem měla furt vysokou bt...hcg mi chvilku stoupalo a pak začalo klesat.
Jednou jsem začala krvácet v 8tt a to jsem na zákrok šla, protože ta krev ze mě fakt valila a já vyděšená, že vykrvácim 🙈

adellia
3. čer 2021

@izzylka já jsem právě docela na začátku ale brala jsem ten utrogestan a Ascorutin tak zda mi to ještě nebrzdi krvácení 🤷

izzylka
3. čer 2021

@adellia to je taky možné, že to brzdily ty léky 🤔 asi bych je vysadila, pokud je ještě bereš a snažila se , ať se "ms," rozjede sama. Hcg klesá, tak už šance na zázrak není. Pokud se vše odplaví samo, je velká pravděpodobnost, že další cyklus to už vyjde v pohodě. A promiň, že jsem tak upřímná, ono je to někdy lepší,.než mazat med kolem pusy a dávat falešné naděje 😓

adellia
3. čer 2021

@izzylka já vím, ze ne...
Nevadí upřímnost..
Já doufám, ze se to opravdu obejde bez zákroku..
Léky jsem měla naposledy včera ještě v naději..
Trošku mě bolí břicho jinak nic 🤷

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru