Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vidíte tam něco?

dides45
31. bře 2019

Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat kdo už mě s testy hodně zkušenosti ja jsem teprve nejako na začátku :D minuly mesis mi den po vynechání MS na testu se ukázalo menší dusík za dva dny jsem zkoušela další a byl o něco viditelný. Ale pak přišla MS. Byla jsem Na gynekologii kdy mě řekla ze šlo o biochemické těhotenství. Ovulaci bohužel zatím nevím kdy ji mám ale začnu od příštího měsíce si měřit bazalni teplotu. Ale teď mám 6dni do MS a dneska jsem si ráno dělala jen tak test a připadá mě ze tam trosku něco jde vidět. Možná ze už jsem asi vykoukana :D vím ze se nemá testovat před MS,ale mě teď nejako mravenci v prsou a to nemám obvyklý.Predem děkuji a omluvte kdyžtak v textu nějaký chyby atd píšu z mobilu 🙂

ocetnicek
31. bře 2019

Nevidím vůbec nic.

sluckynek
31. bře 2019

Také nic nevidím

lucijee95
31. bře 2019

Nic nevidím 🤷‍♀️

hezz17
31. bře 2019

To nahoře jsou nehty? :-O
Jinak nevidím nic.

ito
31. bře 2019

@dides45 zatim ne.

dides45
autor
31. bře 2019

Ale i tak vám děkuji 🙂 uvidím jestli přijde MS kdyžtak jsi udělám druhy kolo testování :D

dides45
autor
31. bře 2019

@hezz17 jojo jsou

sudylichozrout
31. bře 2019

@dides45 nevidim nic. Bohuzel...

chumlee71
31. bře 2019

@dides45 taky nic nevidím

marketa1218
31. bře 2019

To snad vidíte sama ne, že tam nic není 🙈

jancastromska
31. bře 2019

Znám případy kdy ženy byly těhotné pár měsíců a menses měly pravidelně ale teda nevím zda to má vliv na kvalitu testu

lutu11
31. bře 2019

@dides45 nevidím důvod testovat před menstruaci. Na druhé straně, pokud chcete mít jistotu, jestli jste/nejste těhotná, tak výsledek testu cca 14dnu od ovulacex, resp. 29.den cyklu je pro většinu žen dostačující a jasný. Z toho důvodu všechno, co testy ukážou před menstruaci bychom brala s rezervou.

brigita20
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zubina
1. dub 2019

4 dny zpoždění. Mamatest. Honim duchy?

gagusza
1. dub 2019

@zubina no tak ja to měla dneska tak stejno rano :D 5 dni zpozdeni

marketa1218
1. dub 2019

@zubina slabého dušika tam vidím, ale mně mamatest ukázal už po dvouch dnech zpoždění ukázal pomalu už dálnici. Tak zkus ráno

krasna_neznama86
1. dub 2019

@zubina
@gagusza mne mama testy delaly duchy, blve viditelny a dle digi testu jsem byla 2-3

zubina
1. dub 2019

@gagusza tak uvidíme 😁

lulavasky
1. dub 2019

@dides45 nekupuj si tieto lacné testy!!!!!!mne ukazovali stále iba jednu čiarku.......až som si kúpila clearblue 'test asi za 250kc aj s ukazatelom tyzdnov a bolo to tam!!!!😉

gagusza
2. dub 2019

Co myslite ? Ja to tam vidim ... jen je to asi jeste na samem zacatku ze je to tak slaboucky

sudylichozrout
2. dub 2019

@lulavasky Ty laciné testy úplně bohatě stačí. Co si myslíš, že je v tom digitálu, biochemická laboratoř a mikroPC z Pentagonu? Ne. Jsou tam úplně stejné papírky a stejné čárky. Jen jejich intenzitu nevyhodnocuje tvůj zrak, ale čidlo, které ji pak zobrazí na displeji jako 1-2, 2-3, 3+ 🙂

sudylichozrout
2. dub 2019

@gagusza Jj, je tam. Držím palce 🙂

gagusza
2. dub 2019

@sudylichozrout Děkuji 🙂 ja teda taky doufam ze to tak je .. 🙂 testovala jsem vcera. Jen dotaz na gyndu tak az 4-5 tydnu ze ? je to jinak zbytecne brzo ?

sluckynek
2. dub 2019

@gagusza já byla poprvé 6+2 a srdíčko už bylo vidět

zubina
Autor odpověď smazal
Zobraz
mijata
3. dub 2019

Na té poslední fotce něco maličko vidím 🙂 Držím palečky

balogis
7. dub 2019

Tak já cca dva dny do ms a test čistý, myslíte že to můžu brát jako fakt jistotu?cca 10 dní po ovulaci,to by případně už bylo něco vidět ne?

Sem začni psát odpověď...

Odešli