Vychází mi slabě pozitivní testy a nejsem těhotná

georgine
31. bře 2007

ahoj holky chtela jsem se zeptat jestli máte některá zkušenosti s tím, že vám vycházely slabe pozitivní testy a pritom jste nebyly těhotné.. Chtela jsem vedet kolika z nás se to stalo a treba jestli vite jake testy to rády dělají a atd.. budu ráda ze jakoukoliv zkusenost.. dekuji

mufy
16. dub 2007

Já zatím nemám svůj počítač,tak až mi ho dovezou.Dnes byla 37.Já už fakt nevím,byla bych tak moc ráda,kdyby to už vyšlo.

mufy
16. dub 2007

No jo,jenže to bylo i po limitu a to nic nedokazuje.Rozhodující bude úterý a středa,to zase budou nervy.

rozak
16. dub 2007

Mufy já jak jsem dělala ten test u sebe poprvé, tak si myslím,když o tom zpětně přemýšlím, že mi tam ta čárka taky naznačeně po limitu vylezla - dřív mi to nikdy těhotenský test neudělal, ale vzpomněla jsem si na varování holek z koníku a raději jsem ho vyhodila, abych ho nezkoumala - a za 3 dny tam už bez diskuze čárečka byla - sice né stejně tlustá, jako ta kontrolní, ale takovou jsem neměla ani s Filípkem. Nechci tě chlácholit zbytečně, uvidíš za 2 dny - podle teplotky a podle dalšího testíku. Tak přeji jen štěstí a pevné nervy - sama vím, jaké je to hrozné vydržet k dalšímu testíku. 😔

mufy
16. dub 2007

No zkusím testnout ještě zítra ráno,jestli to není náhodou zbytek po Pregnylu.Teď už mi to nic neudělá,buď tam ta čárka bude nebo ne.Já teda doufám,že jo a bude silnější. 🙂

mikulka
16. dub 2007

Mufy, a Pregnyl může udělat druhou čárku, kdy ti ho píchali?

mufy
16. dub 2007

Mikulko mě ho píchali 4.4. což je před 12 dny.

mikulka
16. dub 2007

Mufy, tak to se mi zdá nepravděpodobné, že bys to ještě v sobě měla.

mobina
16. dub 2007

Mufy já byla na tohle po Pregnylu upozorněna a měla jsem testovat až den po vynechání MS.

mufy
16. dub 2007

Mě to napadlo až po testování.Uvidíme,třeba to už Pregnyl nebude.Zkusím další testík ještě ráno,jestli čárka zmizela.

georgine
autor
18. dub 2007

ahoj holky tak co jak pk se máte.. co rozačku ta nase mamco.. jak pak si na tom..
dastynko u nás stjen nebo lepe..

tak se taky nekdy ozvete babulky.. pa

rozak
18. dub 2007

Ahojky. U mě pořád stejný, čekám netrpělivě na úterek - sice nebude ten UZ, ale potvrzení, že je mimísek ve správné komůrce mně stačí 😀
Dnes mě bylo celej den tak těžko po každým jídle, sice jsem nezvracela, ale nic moc příjemné to nebylo. Venku jsem byla s Filípkem jen na chvilku před večeří - byla tady zima a dopoledne popršeno. Takže se těším, až se zase udělá pěkně.
Přeji krásný večer a doufám, že budeme brzy všechny rozebírat naše bříška 😀

dasty
18. dub 2007

ahoj georginko a rozačku...
Já ted chodím vypomáhat do práce,ale jen pár dnů v měsíci,ale to stávání je hrůza v 03.30 ☹ Sice příjdu kolem 12-12.30,ale svalm se do postele s malým.Tenhe měsíc jsem šla jen 8krát a mám toho nad hlavu.Plánujeme s kámoškou dovču k moři,mýho chlapa to neba a kámoška se bude asi rozvádět-tak příjde na jiný myšlenky 🙂 a já snad taky.V pátek začnu brát utroš a další pátek bych to měla dostat.Teńhle měsíc jsme se moc nesnažilkovali-tak ani nepředpokládám,e bych byla těhu.A co ty georginko jak to u vás vypadá???
Rpzačku držím pěstičky v úterý a hlavně a´t je ti líp,pak nám napiš jak jsi dopadla.Musím jít papapapa hezký večer

georgine
autor
22. dub 2007

ahoj holky..
rozacku drzim na uterek pesticky.. hlavne dej vedet.. já se jako obvykle ozývám jako poslední ale oimloubám se jsem na to jaksi zapomela 😅 😉

dastynko no to je celkem nárez.. to vztáváni by me taky zabilo.. to je dobre ze plánujes dovcu.. ale skoda ze bez manzela.. jo a mám spatne zkusenosti ze kdyz se nekdo hodne stáká s nekým kdo to ve vztahu nema moc dobre(rozvod) tak je to jakoby nakazlive.. jenom moje mala rada.. tak se moc nedrete holky a rozy ozvat se! a dastynko setrit se! papa
jo a já cekám na manzu mel by zitra dorazit a pak uz budu jenom ráda ze je tady.. po 13.dnech aale jenom na týden.. ale i tak je to fajn.

dasty
22. dub 2007

ahoj georginko...
No konečně tu někdo něco napsal,sice se sem dostanu málo ,ale přece 🙂 S tou kámoškou máš pravdu,ale zatím plánujeme.V červenci a srpnu má chlap v každém měsíci 14dnů dovolený,tak pojedeme na týden na Upu do chatek,potom k jeho tetě na Seč a pak budeme stanovat průběžně po čechách s prckem-už se těšíme.Moře mě odsouhlasil,ale pod podmínkou,že nebudu těhu/jinak by se bál o nás/prý si stejně myslí,že budu 😀 tak proto mě pouští 😀 Já jsem člověk co moc není doma a už si manža zvykl,že taková jsem.nevydržím na místě,pořád s malým někde trajdáme,plaveme,procházky.Ráno zrovna jsme byli na velké a odpolko od 15do19hodin po parku,na fontáně,na nádraží.Manža šel na noc tak nás dneska viděl tak 3hodiny.ále jsme spolu 10let a řekla bych,že je to čím dál tím lepší.... 🙂
Rozačku to na taťku hned hupsni ať máte brzy malýho rozačka nebo rozačkovou 😀 😵 Já to mám dostat příští pátek a i s tím počítám,že to dostanu,ještě jeden měsíc a dostanu prášky potom na ovulaci a už se snad mimi dočkáme.teď to na mě nějak přišlo zase ,že bych moc chtěla 🙂 Tak si budeme vzájemně držet pěstičky ať brzy si píšeme na téma těhotenství 🙂 🙂

georgine
autor
22. dub 2007

jo dastnko vy jste takoví trampíci.. to je fajn.. no a jeste lepsi je zaë si s apolu smanzelem rozumite vic a vic.. to schvaluju.. a doufám ze nepojedes k mori 😀 😀 ale jenom tady u nás kolem komina... mám ráda takove dovolene.. kdyz neni clovek na jednom miste u vody a slunicko.. no paráda.. tak
jdu se koukat na mazelky prý to bude zajimave.. taks e tesim.. no a hlavne se tesim na zitra 😀 ale to uz jsem taky rikala 😅 jsem jak malá, holka ketrá se tesi na sveho milácka ale taky to na me nejak dolehlo. a uz ho chci u sebe.. ale to nic po 4 dnech si polezem dobre na nervy.. ale to stoji za to.. my se ve vztahu nenudime.. nedávno mi manzel ríkla ze nekde neco cetl a tam psali: ze by se partneri ve vztahu meli smát, obcas hádat a udobrovat se.. no takze my stihnem za 1 den uplne vsechno 😀

dasty
23. dub 2007

georginko-to je krásný,že se těšíš na manžu -málokde se to vidí opravdu 😵 .Já na svýho taky když jde do práce přes noc a pak se ho nemůžu dočkat,natož kdyby odjel 😉 .Ale třeba můj brácha jezdil do světa na týden nepřišlo mě,že švagrová by se nějak zvlášť těšila ba naopak hned ho zaukolovala jen přijel.To já bych ho asi pak umuckovala 🙂 🙂 Přesně jak píšeš-občas se člověk musí pohádat,usmířit,smát,brečet a o tom to je. 😵 Když spolu o ničem nemluvíte nemá to cenu:a na tom asi dojela moje kamarádka-byla si manžou tak jistá,že už se vůbec nesnažila,nespala s ním ,nechodila nikam a viděli se dvakrát týdně maximálně ☹ .Nejhorší je ,že u nich už je to tak po páté co jsou takhle od sebe a kdy on si někoho našel.Ale né na jednu noc ,ale opravdu na dýl 😒 .Tak takhle bych nechtěla dopadnout. 😠 Pořád si píšeme-jak si scházíme ,držíme se venku za ruce apod. ne že musíme,ale chceme 🙄 ..Už jen to druhý mimi a budu nejšťastnějčí člověk na světě. 🙂 Rozačku musíme se podporovat a neboj ono to výjde 😝 .Tak ti ten dnešek s taťkou moc přeju a ať si zaděláte na malýho nebo maloua pořádně si to užijte 😝 😀 Papapapa

rozak
23. dub 2007

Holky krásný den. To je krásný, jak vám to doma klape. To my měli s manželem letos v březnu taky 10 let od seznámení, vzití jsme od 2002. Ale myslím, že je to doma pořád krásný stejně a s těma dětma ještě hezčí. Nebojte, však se všichni určitě těch svých druhých prcků dočkáme, jen vše není hned, jak bychom chtěli. 😔
Dasty to ti závidím, jak ti malý vydrží tak dlouho na procházce. Můj je teď děsný neposeda, sice se ne a ne pustit a začít chodit sám, ale jinak na zadečku chvilku nevydrží a i na hřišti u pískoviště chodí neustále tam a zpět a u ničeho chvilku nevydrží 😠
Zítra mám jít na tu gyndu, tak pak dám vědět, jestli jsem dostala průkazku.
Začíná mi docela plavat žaludek po každém jídle, nejvíce odpoledne, to s Filípkem vůbec nebylo. A co vy? Jak jste zvládali těhotenství s klukama? Bylo vám špatně?

dasty
23. dub 2007

ahoj rozačku.... 😵
To jsem ráda,že člověk slyší samé pozitivní zprávičky 🙂 Rozačku, Páťa je taky divoch,ale tvůj Filípek je ještě malý 🙂 .Když byl Patriček ve věku Filípka tak bylo to samé a doteď je neposeda,ale na něj platí unavit ho 🙂 A veř,že té anergie má opravdu hodně,ale jdeme na procházku dopoledne-to chodíme a pak po obědě spí tak 2-3hodiny a kolem 15hodiny vyrážíme znovu buď jen na písek,nebo za kamarádkama,nebo zase na procházku.Kdyby mě to člověk řekl loni v létě tak tomu neuvěřím,nechtěl jít zaruku,utíkal apod.Ale v létě mu bylo 2,5roku-kočár jsem schovala a pomalu jsme začali chodit,nedovedla jsem si představit jak bych to zvládala kdybych byla těhu a naučil se neboj rozačku je to opravdu věkem 🙂 .ve 3 letech je to nádhera na poslouchání alespoň u nás a dá se mu vše rozumně vysvětlit 🙂
Moc ti zítra držím pěstičky ať jste s miminkem v pořádku 🙂 .Rozačku já měla do 3 měsíce žaludek jak na vodě,do supermarketů ,masen apod jsem nemohla jít protože mezi dveřma mě bylo hned zle 😒 .Ale pominulo tohle obdodí a až do konce v poho.. 😝 .Neboj to přejde a bude ti dobře to víš jste tam dva a mimi ti dáva najevo,že ho tam máš c bříšku,tak pak rozačku napiš jak jsi dopadla ...Papapapa

rozak
23. dub 2007

Dasty děkuji za podporu. Vždy smutně obhlížím ty spokojeně vysedávající batolata v kočárku a kamarádkám, co chtějí jít na dlouhé procházky se vyhýbám, protože jim to kazíme zastávkama a 5 minut na procapkání a pak s řevem usedáme opět do kočárku nebo kočár tlačím a malého mám v náruči.
Takže bude líp? Bude muset, když k nám možná začátkem prosince přiletí novej čáp, že? Vidíš, všichni říkají, že špatně bývá většinou s holkou, takže to bude ten Silvestr, jak mu pracovně říkáme 😀

georgine
autor
23. dub 2007

ahoj holky razacku.. no me bylo taky dost spatne s malým , uz tusim ze od 9tt az to 13 mozná vic nejsem si jistá.. ale to prejde..
jo a s Fildou to bude jsete tezky teda co muzu rict z vlastni zkusenosti.. amej byl honde velky neposeda taky mu to zustává do ted.. ale opravdu je to s vekem mnohem lepsi.. kdyz mela to same období jako vy tak jsem ani neuvazovala o druhém mimi bylo by to na provaz.. ale z tech kamarádek si nic nedelj vsak je to ceká taky.. neboj.. a zitra napis..

rozak
24. dub 2007

Georginko, dasty a ostatní.
Tak se hlásím i tady - mám těhuprůkazku, sice se k jejímu vystavení moc moje dr. neměla, ale řekla jsem si o ni.
Mimísek je tam, kde má být, veliký tak jak má být, tak snad bude vše OK.
Budu držet pěsti, aby jste se ke mně obě brzo přidaly a aby ti naši rarášci měli brzo sourozence - děkuju, že mi to přejete, i když je ten můj nejmenší prcek 😉 😵

dasty
25. dub 2007

ahoj rozačku tak moc moc moc gratulace a na vánoce to bude krásný dáreček viď??? 🙂 Hlavně,že jste v pořádku oba a moc vám to ze srdce přeji 🙂 doufejme,že se taky dočkáme co nejdříve a budeme si moc psát na těhulkách 🙂 ☹

georgine
autor
25. dub 2007

rozáčkúúúúúúúúúúúúúú to je super zpráva.. sice spozedene , ale prece ti moooooooooc gratuluji a preji stesti,..

denousek
25. dub 2007

to snad ne,??co je to za tema??ze by mel nekdo problemy jako ja??taky uz jsem mela 2krat slabe pozitivni testy ale mímo nikde...je to vazne naprd ted jsem 38DC.asi 10 dni spozdeni a testik opet slabounce pozitivni ale skoro to neni ani videt ta druha carka jsem z toho na mrtvici..

georgine
autor
25. dub 2007

deny jaký to byl test.. ta best2 to jsou fak pekný zmetky.. never jim.. minulý mesic jsem mela dokonce slabou cárku na unimarku a tehu jsem nebyla.. jenomze já nebyla 38DC ale tak 20dc

denousek
25. dub 2007

nevim co to bylo bylo to nejak cizi ale predtim sem si delala mamatesty...a ted evim co mam delat k dr se neostanu momentalne musim byt porad v praci...trosku me uz par dni poboliva podbrisek no poboliva spis jako tak tlaci citim neco ale nevim co to e ach jo...jako kdybych to mela dostat ale porad nic...

georgine
autor
25. dub 2007

a kdy si to mela dostat.. míváš to pravidelne... me taky pobolivallo v podbrisku od ovulace 14 dní jako rped ms.. fakt jsem chodila na záchod a kontrolovala jsem se, i na testech vycházaly v limitu slaba.. ale jak se pozdeji ukázalo tak bud tam mimi bylo a pak uz nebylo nebo nebylo nikdy a ty testy lzou..

denousek
25. dub 2007

vetsinou to mivam pravidelne a cykly 28 dni jednou byl 32 ale i tak dnes jsem uz 38 DC...jo taky se porad kontroluju ale ni...ach jo...

georgine
autor
25. dub 2007

no to teda nevim co uz poradit.. ani na citlivých testech neni nic videt.. nebo si zavolej k dr. a tam ji vsechno rekni..

denousek
25. dub 2007

no ja jsem si dnes delala prvni a jen jeden a rikam ze ta druha carka byla slaboulinecka ze nebyla skoro videt a jelikoz se mi to uz stalo 2krat tak to nepokladam za tehu a cekam ze budu tehu az budou carky silne jak bice!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru