Vymizení PMS jako příznak těhotenství?

25. zář 2022

Ahoj, ahoj, všude čtu, že jste myslely, že je to klasické PMS a přitom jste byly těhotné, já mám ale teď opačný problém. Vždycky mám pár dní před MS chutě, bolesti prsou, zad a břicha, obzvlášť poslední dva měsíce to byla síla, ale teď, kdyby mi to kalendář neohlásil, že to mám dostat, tak o tom vůbec nevím, žádné bolesti, nic. Včera jsem to měla dostat a MS nikde, tři dny mě pálí žáha, na kterou netrpím (ale to jsem přisuzovala tomu, že mi něco nesedlo), dneska mi je celý den hrozně těžko a až dneska jsem začala cítit podbřišek, ale jinak, je to taková putující, tahava až pichava bolest, o mimčo se nesnažíme, takže až s opožděnou MS mě to tak nějak napadlo 😀 Měla jste to některá tak, že byl první příznak těhotenství vymizení PMS? Test je jistota, to je jasný, ale zajímá mě to 😊

gbp
25. zář 2022

jo 😄

lencaa11
25. zář 2022

Jj může to bejt udělat test a podle toho uvidíte 😉🤔

autor
25. zář 2022

@lencaa11 Test bude asi nejjistější, jeden tu mám s citlivostí 10, ten by už možná něco málo ukázal po dvou dnech zpoždění 🙂

lencaa11
25. zář 2022

Určitě za to nic nedáte jinak bych pak vyzkoušela za další dva dny 😉

fany122e
25. zář 2022

po dvou dnech zpoždění je to vysoce pravděpodobné, že ukáže 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru