Vynechání pilulky a těhotenství. Stalo se někomu?

17. srp 2022

Ahoj holky, prosím o radu. Napřed bych byla ráda, kdyby mi poradily mamky, co v téhle situaci fakt byly a mají zkušenost.
Zvládla jsem vynechat 2x pilulku antikoncepce. Vždy jiný den. Hned druhý den jsem si ji vzala a dobrala plato jak měla. Každopádně menses již 6 dní mešká, na TT slaboulinka čárka, ale tím si jistá nejsem...je tu ta možnost, že bych mohla být těhotná? Stalo se to někomu? Díky za přečtení a normální odpovědi ❤️

merope
17. srp 2022

Ano, je možnost, že bys byla těhotná. Já když brala antikoncepci, tak přímo na příbaláku bylo, že pokud se zapomene, tak do konce cyklu určitě styk jen s kondomem. Protože právě to vynechání může snadno způsobit přesně to, že otěhotníš o to snáz. Takže pokud jsi i přes vynechání měla styk bez kondomu, těhotná být můžeš. Pokud chceš mít jistotu, skoč si zítra na krev, dá se i jako samoplátce, není to moc drahé a pokud přijdeš do nějakých cca 8:30, tak bys měla mít výsledky ještě ten den odpoledne.

tasimia
17. srp 2022

No tak pokud ji neberes jak máš, tak možnost otěhotnění tam je vždy, ze

kitycat
17. srp 2022

Fascinujici..

Vynecham antiku 2x v jednom platicku a s chlapom si to rozdavam hlava nehlava ako zajace..

kolibrik123
17. srp 2022

Mám kamarádku, která otěhotněla jednou přes HA a podruhé přes telisko. A to ještě nepočítám první a druhé dítě, kdy měla byt údajně neplodná… takže má doma 4 zázraky 😂😂😂

kolibrik123
17. srp 2022

Takže jen jsem tím chtela říct, že Miloš plodnosti je u každého jiná a pokud jste tedy jedna z těch, kterým stačí projít kolem trenek, aby otěhotněly, tak to možné je.

kolibrik123
17. srp 2022

@kolibrik123 ne Miloš, ale míra 😂😂😂

kackabis
17. srp 2022

Ahoj, já tak otěhotněla. A to jsem ji nezapomněla vzít úplně, jen jsem ji vzala místo ráno večer 🙂

mimi1004
17. srp 2022

@kolibrik123 Šmarjá, já si už říkala, proč do toho taháš Miloše 🤣🤣🤣

cherie24
17. srp 2022

Tak otěhotnět při HA se dá, i když jí bereš správně. Není to 100%. Jediné, co je opravdu jistota, je nemít sex vůbec. To říkám jako ta, která má dítě přes kondom i prášek po. 😃 Některé děti ani svěcená voda nezastaví. 😄

lencaa11
18. srp 2022

Možnost tu je vždy máte foto testu ?

autor
18. srp 2022

@lencaa11 tady, nevím, zda jde vidět

lencaa11
18. srp 2022

Něco málo tam je testovat dál buď to bude a nebo ne 🤔

autor
18. srp 2022

@lencaa11 Děkuji,už jsem myslela,že to málo vidím jen já 🤦😁

jana_001
18. led 2023

@autorka jak jsi dopadla?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru