Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Vypadá to na těhu?🙂

uplnenormalniholka
24. dub 2020

Ahoj holky chci se zeptat zda si myslite nebo mate nektera stejnou zkusenost, Mám dva dny spozdeni, snazili jsme se o mimi jen dvakrat v mesici, ale pred MS mam vzdy bolesti prsou, krece ze bez ibalginu neexistuju a ted nic, jen me picha bodave v brise opakovane a mám husty výtok. Toť vše není mi zle nic, teplota rano 36,3 vecer skocila na 36,9 a rano zas 36,3.
Zítra chci testovat tak doufam ze to vyslo. Dekuji za odpovedi, rady a názory.

plamenak11
24. dub 2020

@uplnenormalniholka teplita by se mela merit vzdy ve stejnou dobu za stejnych podminek. Meris cely cyklus? To byla teplita jaka? 36,3 mi prijde hoodne malo, takze bych to na tehotenstvi nevidela, pred menstruaci nebo behem prave teplita klesa na nizky hodnoty a u tehotenstvi by se mela drzet u 37

plamenak11
24. dub 2020

@uplnenormalniholka a vis kdy si mela ovulaci a kdy byl sex?

plamenak11
24. dub 2020

jinak se ma merit teplota rano, nikoliv vecer, proto je to bazalni teplota tedy za klidoveho stavu, ihned po probuzeni, nemela bys ani vstat z postele 🙂

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@plamenak11 posledni MS 24.3. a od 10DC jsem delala ovu testy, ale vsech 7 mi vyslo uplne stejne tzn vzdy slabsi carka, sex byl 4.4. a 9.4.je mozne ze byla ovu az po testovani po 17DC a po druhej sexu??

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@plamenak11 testuji rano, vzdy je 36,3 ale nevim jaka je normalne nikdy se nemerim 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@plamenak11 jj mela by byt okolo 37,ale.vim o holkach co meli i min nez 36,3 a byly tehotne

martina_cz
24. dub 2020

@uplnenormalniholka pokud je vždy 36,3 tak je to divné a pravděpodobně tedy ovulace vubec nebyla, jen pro představu muj graf když jsem otěhotněla.

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@martina_cz dekuji za nazor 🙂

martina_cz
24. dub 2020

@uplnenormalniholka doporučuju měřit cca ve stejnou hodinu a zapisovat takto do nějaké aplikace, já k tomu pila ještě maliník na podporu ovulace.

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@martina_cz jj urco si to budu zapisovat 🙂

plamenak11
24. dub 2020

@uplnenormalniholka bylo by dobre merit aspon jeden cyklus a zapisovat si to, pred ovulaci by mela byt teplota nizsi a po ovulaci stoupnout a drzet se na vyssich teplotach. Jinak ten pozitivni ovulacni test vypada tak ze by ta testovaci carka mela byt silnejsi nez kontrolni, nemas fotky? 🙂 Pokud je cely cyklus teplota vicemene stejna muze to byt i anovulacni cyklus, uvidis co tehotensky test.

oresvo
24. dub 2020

@uplnenormalniholka já měla ovu 20dc, ale má cyklus 30-32 dni

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@plamenak11 pry se ma testovat cely cyklus pac ovu muze byt kdykoliv tak zacnu pokud dorazi MS 🙂 naky fotky mam pouze 10 az 14 DC pak uz sem to nevyfotila, ale az do 17 DC byli stejne jako na fotce.

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020
uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@oresvo ja mam cca o dva dny mín tak mohla byt kdydne ovu 17 a 18 DC

oresvo
24. dub 2020

Jinak já teplotu nemerim , dělala jsem vždy jen testy ovu. A tak dlouho dokud nezmizela druhá čárka . Doporucim udělat tehu test, rano, největší citlivost 10

oresvo
24. dub 2020

@uplnenormalniholka to mohla , já 10 dc začnu testovat vždy ve stejnou dobu, čekám kdy začne sílit , sex byl doporučený 2-3 dny před ovu a v den ovu .

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@oresvo jj takze u me mohla byt az po testovani po 17DC. Dekuji za názor 🙂

nagojka
24. dub 2020

Ja delala testy v plodnem tydnu podle aplikace...chtela sem si to overit..carka byla vzdycky stejna jen jeden den byla temer pozitivni...dalsi den zase nic...s teplotou zkusenosti nemam...

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@nagojka pry jsou ty testy pekne na 💩 tak nevim 😂 nekdo je zase spoko 🤷🏼‍♀️

nagojka
24. dub 2020

@uplnenormalniholka vsechno je na hovno🙂🙂🙂nejlepsi je se na vsechno vysrat nic neresit a uzivat si...coz jde ale velmi tezko...🙂🙂🙂teda aspon u me...

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@nagojka jj jenze ted marodim tak by bylo super kdyby to vyslo uz kvuli penizkum nez zrusim neschopenku a pak zas na ni jit od zacatku 🙂 takze ovu atd sem chtela hlidat abych tomu tehotenstvi co nejvic pomohla, jinak bych se na naky testy atd vyprdla 🤷🏼‍♀️🙂

nagojka
24. dub 2020

@uplnenormalniholka ja to chapu...mi se snazime uz pul roku a az ted 6 mesic mi to nedalo a udelala sem si ty testy...stejne sme ovu propasly protoze kdyz mas doma chlapa kterej je jeden tejden v mesici v praci tak je naky hlidani a testovani stejne k nicemu...Bohuzel nam to vychazi vsechno presne v tom tydnu kdy je pryc...takze ja jestli nekdy otehotnim bude zazrak🙂

uplnenormalniholka
autor
24. dub 2020

@nagojka aha tak to je na houby 😏😏 no urcite se dockas to se neboj, snad brzo 🙂🙂

oresvo
24. dub 2020

@nagojka já jsem testy ovu používala a diky tomu teď čekám mimi. Ne každý na to skočí 3x do tydne . Každý týden .

nagojka
25. dub 2020

@oresvo vsak ja proti tomu nic nemam taky sem tento mesic delala testiky...urcite je to dobra vec a snad i spolehliva...

uplnenormalniholka
autor
25. dub 2020

@nagojka nekdo testiky delal, nemel pozitivni a otehotnel a nekdo zas diky nim ze byli pozitivni otehotnel je to tezke 🤷🏼‍♀️

oresvo
25. dub 2020

@uplnenormalniholka taky záleží zda dobre testoval, nevím sice proč, ale prý se nemá testovat rano z ranní moci, a nejlépe každý den ve stejný čas . Ale přiznám se , ze neznám případ ze by byl test úplně bez niceho ( ani duch ) a někdo otehotnel ale to budou spis výjimky .

petula.bir
Autor odpověď smazal
Zobraz
petula.bir
25. dub 2020

Ahoj, teplota 36.3 spíše značí, že ovulace nejspíše neproběhla tak nemůže ani přijít menstruace. Ty ovulační testy - pozitivní není ani jeden. Čárka musí být stejně silná či silnější než kontrolní. Tady je má ukázka testu a bazální teploty v mesici kdy se zadařilo.
Bazální teplota se měří každý den ráno ve stejný čas a nejlépe když máš teploměr připravený u postele a hned změřit - žádné wc, chůze nic, otevrit oči a změřit se ;)

Sem začni psát odpověď...

Odešli