Vypadá to na těhu?🙂

uplnenormalniholka
24. dub 2020

Ahoj holky chci se zeptat zda si myslite nebo mate nektera stejnou zkusenost, Mám dva dny spozdeni, snazili jsme se o mimi jen dvakrat v mesici, ale pred MS mam vzdy bolesti prsou, krece ze bez ibalginu neexistuju a ted nic, jen me picha bodave v brise opakovane a mám husty výtok. Toť vše není mi zle nic, teplota rano 36,3 vecer skocila na 36,9 a rano zas 36,3.
Zítra chci testovat tak doufam ze to vyslo. Dekuji za odpovedi, rady a názory.

uplnenormalniholka
autor
25. dub 2020

@petula.bir presne tak se rano merim a vim ze ty testy nejsou pozitivni a vim jak maji vypadat, ale takze co ted? MS neprijde a bude dalsi ovu nebo co nechapu to?? 🙂🙂

uplnenormalniholka
autor
25. dub 2020

@oresvo a ty OVU testy jsem delala pouze 7 dni v cyklu takze mohla byt jindy, neznamena ze nebyla vubec

petula.bir
26. dub 2020

@uplnenormalniholka
Nejspíš budeš muset na gyndu na vyvolávačku. Bez menstruace nebude další ovulace. Právě, že jsi psala, že vecer mas 36.9 tak jsem nevěděla. Ovulační testy si dělej třeba od 9-10.dne cyklu. Taky jsem si myslela podle bolesti, ze ovulaci mám někdy 12DC ale podle OT vycházela vždy 18-24DC z 30-31dnů

uplnenormalniholka
autor
26. dub 2020

@petula.bir to se mi nikdy nestalo ze by vubec neprisla MS a najednou kdyz se zacnem snazit to je hrozna nahoda 😂😂🤷🏼‍♀️ Děkuju OVU testy budu delat cely cyklus 🙂

oresvo
26. dub 2020

@petula.bir podle mě byla ovu 23-24 dc. Muzes ji mít i posunutou. Já měla dokonce v jeden cyklus 2. Kamarádka to měla jak ty a těhotná je. Podle mě je důležité ze zesílila , možná kdyby si testovala dal tak bys videla ze zase slábne . V tom 23dc měl být podle mě sexik .

oresvo
26. dub 2020

@uplnenormalniholka já dělala testy od 10 dc a až do doby než to zeslablo. Ten hormon muzes mít zvýšený i několik dni po sobě .

oresvo
26. dub 2020

@uplnenormalniholka a teď jsi kolikaty Dc?

petula.bir
26. dub 2020

@uplnenormalniholka
Mě když jsem se snažila o první tak taky, ms cca 3-4. nepravidelně někdy jsem měla cyklus 50-60dnů pak jsem chodila na vyvolávačky a pomohlo mi to.
Stačí dělat testy od toho 9DC si myslím. Já dělala ob den a když byla silnější tak 2x denně, ráno okolo 10-11 a pak 18-20

petula.bir
26. dub 2020

@oresvo
Jjj můj poslední cyklus byla ovulace 24DC z 30-31 a zadarilo se 🥰

uplnenormalniholka
autor
26. dub 2020

@oresvo ja je delala ty OT od 10 DC do 17 DC to byl sex a pak uz jsem je nedelala a sex nebyl, jinak ted jsem 34 DC a MS stale nikde ani naznak 🤷🏼‍♀️ nikdy jdem vyvolavat nemusela ani nemela problem

uplnenormalniholka
autor
26. dub 2020

@petula.bir bez MS byt OVU klidne muze. MS se nemusi dostavit poku je anovulacni cyklus, ale podminkou to neni.

oresvo
27. dub 2020

@uplnenormalniholka a dělala sis dnes rano testik ? Použij ten nejcitlivejsi 10.

uplnenormalniholka
autor
27. dub 2020

@oresvo delala a je na nem pidi dusik, minule byl uplne bilej tak uvidime, ale moc sanci tomu nedavam 🙂

oresvo
27. dub 2020

@uplnenormalniholka proč ne ? Pokud jsi měla ovulku později tak i ten hcg je později. Já v den ms 32dc nic, bílo a za dva dny už byl duch. A teď jedu plnou dalnici na všech testech;)

uplnenormalniholka
autor
27. dub 2020

@oresvo ja 33 DC bilo a dnes 35 DC dusik tak sance urco je, ale lwpsi se na to neupinat a tobe gratulujuuu 🙂🙂

hermij
27. dub 2020

@petula.bir Peti, Ty jsi ukázkový profík 😂😝👏

@uplnenormalniholka Určitě doporučuji sledovat se, kdyby se nyní nezadařilo. Uvidíš, jak za pár dní... Doporučuji kdyžtak mrknout na tohoto průvodce: https://silaplodnosti.cz/pro-vas/na-vlnach-plod... 🙏🤰

oresvo
27. dub 2020

@uplnenormalniholka dekuji ale má utz si musím 7 týdnu počkat. Jsem v zahraničí a teď je situace přes hranice trochu komplikovanější. Takže půjdu přímo na screening .

uplnenormalniholka
autor
27. dub 2020

@hermij super pruvodce docela me prekvapilo ze jen malo zen ma tu OVU cca 14 DC a ze je spise u vice procent pozdeji. Dekuji 🙂🙂
@oresvo juuu situace bohuzel je jaka je, snad bude vse OK 🙂🙂

oresvo
28. dub 2020

@uplnenormalniholka uvidime. Zkusím si zajít i zde někde. Mám tu přechodné bydliště, jse zde i pojistená tak mě snad vezmou. Chci jen potvrdit srdíčko, jinak vše ostatní budu absolvovat v ČR. Teď jen aby zrušily ty karantény a budu nejšťastnější 😉.

uplnenormalniholka
autor
28. dub 2020

@oresvo no tak to urco vezmou 👍🏼🙂

oresvo
28. dub 2020

@uplnenormalniholka hele Poláci mají úroveň gynekologie Hoodne nízko, takže chtít utz no uvidime. Není to jejich povinnost mě vzít . Měla jsem problém s obvodnim lékařem .

uplnenormalniholka
autor
28. dub 2020

@oresvo aha 😥😏😏

oresvo
29. dub 2020

@uplnenormalniholka tak manžel mi to nakonec domluvil u gynekolozky od ženy jeho kolegu co teď přes mesicem rodila. Zaplatím si sice 160-210zl ale i tak jsem rada . Jen teda to mám cca hodinu autem od domu 😂. Takže 18.5 jdu na kontrolu srdeční akce miminka. Hlavně ho už i uvidím . Čekání do 13 tt je děsně dlouhé

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru