• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vypadá to, že jsem těhotná?

12. března 2014 
Co myslíte .... tři různé testy a na všech slaboulinká druhá čárečka, víc ja 10 dní zpoždění, bolí mě bradavky, mám pocit nafouklého břicha a večer křece v oblasti pupíku. Na gyndu se jen tak nedostanu, tak by mě zajímalo co si myslíte :slight_smile:
10. bře 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla, že ano, ale ještě bych test opakovala a raději se příliš nenadchla :sunglasses:
10. bře 2014 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
včera odpoledne jsem si dělala první testík a tam byla todruhá čárka o něco málo tmavší a tyhle 3 jsou z dnešního rána.
10. bře 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling noo,hezké,pokud bude sílit,já bych se klidně nadchla :slight_smile:
10. bře 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zopakuj test za 3-4 dny, pak bych se začala radovat
10. bře 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem to tak měla, ale je fakt, že já si test dělala hned první den spožděné ms...
10. bře 2014 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já myslím, že jsi těhotná. měla jsem to taky tak, po týdnu se vybarvil., ale taky jsem poprvé testovala v den opožděné menses. Ale někomu s eto třeba nikdy úplně nevybarví:o¨
10. bře 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na víc jak deset dní zpoždění je to hodně velký duch :sweat_smile:
10. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling taky jsem to tak mněla 3 dny na to krásně silná a týden po vynechání silná i na dále. Musí sílit. Už jsem jednou byla těhu a asi 3.týdny pořád slabá bylo to špatné těhu, pomalu se vyvíjel. v devátém týdnu drobek nemněl ještě ani srdce. Takže revize. Držím palce at je vše v pořádku. :slight_smile:
10. bře 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@uglyduckling jo na gyndu běž až bude srdíčko. JInak ti to stejně nepotvrdí. Já byla 6+5 a srdíčko nebylo. a 8+5 už krásně tlouklo a drobek mněl 2cm. Takže radím 9 týden od poslední MS.
10. bře 2014 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky ja sem nedostala menstruaci a jeste sem si test nedelala ale vzdy sem mnela presnou jako hodinky us meska asi tyden a poboliva mne v podbrisku a prsa mne vubec neboli muzete muy poradit a jeste test sem si nedella nebo sem se docetla ze to je jeste brzo dik moc za rady jana :slight_smile:
12. bře 2014 v 19:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek