Vyvolávací injekce a slabé špinění, přetrvávají příznaky

klarkazesolarka
18. bře 2015

Ahoj jsem tu nová, ale doufám, že mi poradíte. S přítelem se snažíme o druhé dítě. Antikoncepci jsem vysadila v listopadu. V lednu jsem měla pár dní zpoždění, ale nakonec z toho nic nebylo a v únoru jsem meškala 5 dní a pak jsem měla MS jen 2 dny. Před MS jsem měla takovvé ty příznaky, jako že mě bolely prsa a bylo mi nevolno, po MS jsem se smířila, že se budeme muset ještě posnažit, ale ty příznaky pořád nepřecházely. TT pokaždé negativní, tak jsem šla k doktorovi, ten mi řekl, že nemyslí, že by byla těhu, tak mi dal vyvolávací injeci. Asi za 4 dny jsem začala slabě špinit, jeden den malinko krvácet a teď konec. Příznaky přetrvávají a dneska jsem měla takový hnusný pocit v puse, jako bych snědla dvacetikorunu 😀 taková trochu hořkost.

Uf, snažila jsem se být stručná. Tak co si o tom myslíte? Mám ještě čekat na MS jestli se rojede?

klarkazesolarka
autor
19. bře 2015

Tak pachuť se zhoršuje, nejhorší je ale po kafi ☹

irous
19. bře 2015

Jak je to dlouho, co máš zpoždění ?

klarkazesolarka
autor
19. bře 2015

Měla jsem 5 dní, pak na 2 dny mrcha přišla po pár dnech jsem šla k doktorovi, ten mi dal vyvolávačku a po 4 dnech jsme měla akorát slabé špinění 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru