• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Za jak dlouho po ET/KET se Vám objevila druhá čárka?

28. září 2012 
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, za jak dlouho se Vám objevila druhá čárka po ET/KET? Jaký testík jste použily? Dostaly jste ms i přes Utrogestan a Estrofem?
28. zář 2012 v 09:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: Já měla jen Utrogestan,používala jsem mamatest 10 - za mě,nejlepší,nikdy se nespletl. A // jsem po KET měla 8. den,pak jen sílila,sice pomalu ale sílila :slight_smile: Držím pěsti!!! :slight_smile:
28. zář 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evitaa ahojky, mně už taky 8. den byly vidět //, sice slabě, ale byly :slight_smile: :wink: a pak den odedne sílily :slight_smile: a taky sem měla jenom a pouze mamatest, přijde mi ze všech nejlepší, nejspolehlivější a je za pár korun :wink: ať se taky brzo ukážou krásné // :wink: :wink: :wink:
28. zář 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla mmatest a čárka byla 8. den, 7. den jsem měla v krvi 73 HCG
28. zář 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pomalu začínám ztrácet naději - dnes je to 11. den a nic :frowning2: Alespoň že ms ještě nepřišla. V pondělí to jistí doktor.
28. zář 2012 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se zeptat, jak dlouho se vám držel pregnyl 5000 v těle? píchala jsem 19. a včera i dnes mam ducha na testu?? MS má dorazit v neděli, tak vím, že bych měla počkat, ale po skoro 3letech snažení už je to fakt na palici :(
28. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek