Za jak dlouho vyšel pozitivní test?

iwet91
19. čer 2017

Holky, mám 8 dní zpoždění. Už jsem zkoušela dva testy a oba dva negativní . . Nikdy jsem tak dlouho zpoždění neměla, cca před 2 týdny myslím, že jsem měla snad i nidaci ( nevím, jen soudím) měla jsem trochu krve na papíru ( cca po dobu 3 dnu) . Kdyby náhodou došlo k uhnizdění, už by byl test pozitivní, ne ? Díky 🙂

terykk
19. čer 2017

Ahoj jen moje zkušenost, ja mela ducha 5 den spozdeni.

mikopiko
19. čer 2017

nic

boule12
19. čer 2017

Ahoj, ja mam zpozdeni MS 4 dny. Test negativni, ale byl uz teda prosly, pac jsem ho tu mela jiz nekolik let. Tak nevim. Pockam a uvidime. Bricho mam nafoukle jako vzdycky a obcas me i zaboli v podbrisku. 🙏

iwet91
autor
19. čer 2017

@boule12 Také mám nafouklé břicho, ale furt nic 😔

veronika861
19. čer 2017

mam taky spozdeni ale jen den a vcera mi vysli dva testy ze cekame jen carky byli slabe

rutolu
19. čer 2017

Já měla první pozitivní test - slabá čárka - devátý den po vynechání MS. Tam třeba se u tebe ještě také objeví 🙂

iwet91
autor
19. čer 2017

@rutolu Doufám, jinak nevím co by to mohlo být :( zpoždění nemívám . .

rutolu
19. čer 2017

@iwet91 vyzkoušej to ještě za pár dní. 😉 Celou tu dobu, co jsem na druhou várku čekala, mě bolely prsa a měla jsem nafouklé břicho. Už jsem ani nečekala, že by se čárka mohla objevit, když všude píšou, že výsledek máš už první den po vynechání, a přece tam byla.

iwet91
autor
19. čer 2017

@rutolu Zkusím . Já mám nafouklé břicho a mám i takový hlen , který bývá v těhu. . Jen je mi teda divné, že testy pořád nic 😒 Právě no, všude píšou hned po vynechání a já už tolik dnu a nic

boule12
19. čer 2017

@iwet91 Ja take nikdy nemela zpozdeni. Vzdycky ve ctvrtek rano jako hodinky.
Akorat ted. Ale jsem i ve stresu kvuli praci, tak to asi taky muze mit vliv.
No uvidime. Drzim palce! 🙂

misulinka44
19. čer 2017

@iwet91 vydrž ještě týden. To špinění mohla být ovulace,takže těhotenství y se teprve mohlo ukázat za pár dní. Za týden bych zkusila znovu test,případně pak řešit s gynekologem🙂

elodii
19. čer 2017

Já měla ducha v den očekávané ms....

iwet91
autor
19. čer 2017

@boule12 Ten stres je možný, hormony jsou hajzlici 🙂 Také držím palce!
@misulinka44 Právě ovulace to nebyla ( myslím?) , ta už proběhla před, a ja po styku za 8 dnu začala špinit 😠 Čert aby se v tom vyznal, dneska je to 6tý den počítala jsem špatně 😖

misulinka44
19. čer 2017

@iwet91 a tu ovulaci máš potvrzenou lékařem,nebo alespoň opravdu pozitivním testem? Jestli ne,tak mohla být kdykoli..

iwet91
autor
19. čer 2017

@misulinka44 Ano, testem a poznám to i podle prsou 🙂 Jen mi nejde do hlavy, že by kdyby náhodou došlo k uhnízdění, tak od uhnizdění za 14 dnu byl test negativní, to už by muselo být nějaké HCG, ne ? 🙄

lucie_91
19. čer 2017

Já krásně pozitivní test 3 dny před očekávanou MS.

tereza1989
19. čer 2017

Ahoj holky,jen reaguju pro všechny nedočkavky jak s testem. U mého prvního dítěte byl duch 1den meškání MS kdy cyklus mam 30dni-teď mám 3letou cácoru doma. Druhé těhu 1den před očekávanou MS test Clearblue pozitivní(10týden miminko zemřelo) po vyčištění se mi totálně rozházela ovulace a já ji už nepoznala jako driv,takze když nám doktor dovolil další pokus nechala jsem to náhodě. Teď testovala jsem hned 1den meškání a nic,dalších 5dní pořád nic,břicho nafouklé a jeden den dokonce úplně stejné přiznaky jako MS a nic,ve středu jdu k doktorovi,7den jsem totiž zkusila test znovu a pozitivní. Takze nezoufejte pokud jste par dní po ze nic. Já musela mít plodné dny asi těsně před MS,proto to tak trvalo. Každé těhotenství je jiné

boule12
20. čer 2017

Ahoj holky, tak jak jste na tom? ☺
U me porad nic. Stale nafoukle bricho, obcas pichnuti nebo krec v podbrisku. Dnes navic migrena a pocit na zvraceni. Takze jako bych to mela 😃. Jsem celkove i unavenejsi.

Takze taktika vyckavani vede 😃

iwet91
autor
20. čer 2017

@boule12 Ahojky u mě též nic 😠 Břicho mám taky pořád nafouklé, ale jinak žádné jiné příznaky nemám 😀 Budeme čekat spolu 😝

veronika861
20. čer 2017

holky dva dny spozdeni a dneska kontrolni test a zmizla i ta slaba carka .takze taky vlastne vime houby jestli je nebo ne

boule12
20. čer 2017

@veronika861 Tak cekej s nama 😃😉

boule12
21. čer 2017

Ahoj holky,podavam hlaseni 😃.
Rano jsem si udelala Mamatest a totalne snehobilo.
Zitra to bude tyden, co mam zpozdeni. Pockam jeste a kdyz nedostanu MS ani o vikendu, zkusim jeste jednou TT.
A kdyz nic, tak nevim. Tak se mi zblaznilo telo 😃
A co vy?

tereza1989
21. čer 2017

@boule12 viš kdy byla ovulace?někdo ji muze mit těsně před MS takze je jeste brzy na test,bude to videt treba za dyl,znám pripady i 14dni a dokonce i pripad-testy nehativní,krev taky a kamaradka byla 2mesice těhu i když doktor z krve rekl ze ne a ani ji nevysetroval,pry se spozdila MS. Dneska má 3leteho kluka. Takze drzim palce a nejázej flintu do zita a hlavne dej pak vedet

boule12
21. čer 2017

@tereza1989 Nn, nevím. Ovulaci nesleduju.
Děkuju za podporu. Uvidíme, co z toho bude a nebude.
Asi mi to bude líto, ale hroutit se z toho nemůžu. Život jde dál. 🙂
P.S.: Taky držím palce! ;)

veronika861
21. čer 2017

@boule12 jj cekam

boule12
22. čer 2017

Ahoj holky,
dnes rano se MS dostavila. Pekne hnusna, pac mam krece az do zad a je mi strasne na zvraceni. Nic jsem radsi nejedla, pac jsem musela dojet na schuzku.
No hruuza. Budu si muset vzit prasek.

Drzim vam palce, kocky! ;)

veronika861
22. čer 2017

@boule12 u nas bod 0.takze cekacka dale dohani to k silenstvi☹ 5dni po ocekavanej ms .

walca
22. čer 2017

Dobry den chtela bych se zeptat jaka je sance na otehotneni kdyz sex byl 1-2dny pred ovulaci, ale ihned po sexu jsem sla do sprchy? Myslite ze se zadarilo, zadne priznaky nemam a ms ma dorazit za dva dny. Test negativni. dekuji

boule12
23. čer 2017

@walca Ahoj, na to Ti nikdo odpoved neda.
Musis si pockat. Jako vsechny holky ☺

walca
23. čer 2017

Myslim ze uz ani ms nedorazi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru