Začínající těhotenství?

matulinka88
4. zář 2015

Ahojky holky, maminky a snažilky 🙂

Mám na Vás dotaz.
5.8. jsem dostala menstruaci, která byla tak jeden den silná, jinak ostatní dva dny tak normálně.... skončila mi 18.8. pa jsem měla spíše jen takové růžovo hnědé špinění. Ale tak od 22.8 mě pořád pobolívá v podbřišku. Bolest je podpbná jako když má přijít MS a nebo ovulace.... test jsem si zkoušela dělat a byl negativní. PO sexu me to taky sem tam pobolívá...
Ještě připomínám že od 16 dne cyklu do 25 beru denně dvě tabletky duphastonu. Miminko si s mužem moc přejeme. jsem i laparce ( vše v pořádku )
Takže bych chtěla znát názory, jestli se s tímto některí setkala. Nechci zase zbytečně utíkat na gyndu a šířit paniku....
Moc všem děkuji za případně odpovědi.

Pěkný den M. 🙂

pekkaa
4. zář 2015

Ahoj, no mne bolivalo bricho vzdy 2 tydny vkuse - od ovu az po ms. Tak by to mozna mohlo byt taky to same..
jinak dokud se mi nesrovnal cyklus po HAK, tak me tak ruzne pobolivalo bricho a doktori mi nikdy na nic neprisli a nic nerekli..

no_title
4. zář 2015

Počkej ještě týden, jestli se nedostaví měsíčky, pak další test. Myslím, že je zbytečné jít k doktorovi, když byl test negativní. Já jsem už falešných poplachů měla hodně, dokonce jsem měla ranní nevolnosti a protivná jsem byla a nic, falešný poplach 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru