• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zahnízdění oplodněného vajíčka bez příznaků, jde to?

21. července 2016 
Ahoj holky,
chci se vás zeptat, určitě s tím máte zkušenost vy nebo vaše kamarádky.... Je možné, aby došlo k zahnízdění oplodněného vajíčka v děloze, aniž by to provázely klasické příznaky jako bolest/píchání v podbřišku a špinění? HA jsem vysadila před půl rokem, od té doby mám nepravidelnou MS - prodlužuje se cyklus. Takže jsem přestala počítat dny. Poslední dva měsíce jsem měla cyklus 32/33 dní, takže podle toho bych mohla dostat MS cca 21.11. Nicméně už přes týden mě děsně bolí prsa, což se mi nikdy nestávalo tak brzy, takže předevčírem jsem si dělala test a kupodivu vyšel pozitivně, dnes opět dvě čárky. Chodím častěji čůrat, jakýsi pocit v podbřišku mám, ale jinak kromě prsou a větší únavy nemám další příznaky. Vím, že hormon HCG vylučuje až zahnízděné vajíčko, ale žádné píchání v podbřišku nebo špinění jsem neměla. Je tedy možné zahnízdění bez příznaků nebo se mám obávat mimoděložního těhu?
Předem vám děkuju... :wink:
17. lis 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak Gratuluji k těhu a rozhodně se nestresuj žádným mimoděložním těhotenstvím. Nemusíš mít žádné příznaky. Každá jsme jiná. Kdyby mi nerostlo břicho, tak ani nevím, že jsem byla těhu :wink: Držím palce a užívej si to!
17. lis 2012 v 10:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim s naomi, kdyby mi nerostlo bricho tak nevim ze jsem tehotna :wink:
17. lis 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak já se taky musí přidat k holkám..Nic jsem na sobě nepozorovala, prostě jsem si v práci řekla, že až pojedu domu tak si koupím test a uvidí se a ono se vidělo:slight_smile: Tak moc jsem si to přála, až jsem se toho lekla:slight_smile: Hodně štěstí
17. lis 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, moc děkuju za uklidnění, budu myslet pozitivně. :slight_smile:
17. lis 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vlci_mak to je dobre, ono co se ma stat, tak se stane s nervovanim, nebo bez nej a ke konci te bude zlobit takovych tehotenskych neduhu, tak bud rada, ze jestli se zadarilo, tak zadny trapeni nemas :grinning: :wink:
17. lis 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se otat na trosilinku jine tema? :unamused: Snazime se uz cca 6mesicem,chodim na vyvolavacky aby byla sance nejdriv pravidelneho ms a pak ovulky.Mam 2dny pred injekci a uz je to myslim cca 4den co me zacina jakoby podat v podbrisku.Jsem nahlazene a chodim i vice na wc.Myslite ze by bylo mozne aby se telo uz zacalo samo chystat na ms nebo neco jineho?(treba mimi)Ted me ceka druha vyvolavacka
17. lis 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlci_mak též o žádnem hnízdění nevím, poznala jsem to až vynecháním menses
17. lis 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladus88 : já myslím, že můžeš být těhu, držím pěsti
20. lis 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vsem,uz jsem zoufala,ne a ne se to povest.jedno ditko uz mam,ale hodiny mi zaklepaly a ne a ne se to povest.cyklus mam 30 az 33 dni.MS 27.7. trvala 5 dni 1.8. A 8.8. jsme mely styk a 10. me hrozne bolelo v pravem podbrisku,druhy den totez a jeste se k tomu pridala bolest hlavy a dnes me zacaly bolet prsa a tlak v podbrisku,vytok zadny.Je mozne ze by to mohlo znamet neco dobreho? :slight_smile: predem dekuji za vase odpovedi.
13. srp 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den vsem mam otazku.pred tydnem sem dostala menstruaci trvala mi pouze dva dny ale vubec to jako normalni menstruace nevypadalo.s pritelem spime skoro kazdy den a pokazde to do mne da a ja ted nevim jestli sem vtom nebo ne.muzete mi nekdo poradit
20. črc 2016 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valerie12 poradím ti udělat test :wink:
20. črc 2016 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misula29. Děkuji a myslite že bych mohla byt vtom protoze toto se mi este nikdy nestalo ????
21. črc 2016 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek