Zapomenutá HA, spádové krvácení - máte zkušenosti?

di7
20. led 2015

Zdravím, jak už sem psala v jedné otázce.. Zapomněla sem dva prášky, po 3 dnech spádové krvácení, nebo spíše jen naružovělé až" hnědé". je to cca 2 týdny od nechráněného styku, a není mi zrovna nejlépe, je načase udělat test? stalo se také někomu, že díky zapomenuté HA otěhotněl? Mockrát děkuji za případné otázky ženy 🙂

anina32
20. led 2015

@di7 Podle mě testem nic nezkazíš, nechci tě strašit, ale kamarádka má dvojčata ze zapomenutého jednoho prášku...

tarra27
20. led 2015

@di7 udelej si test 😉 a dej vedet .)

zuzana_ka
20. led 2015

@di7 když uprostřed platíčka přestaneš brát prášky, tak dostaneš cca do 3 dnů ms. Když jen vynecháš tak se to může projevit špiněním... Vlastní zkušenost🙂

Měla jsem normálně ms a začala jsem brát prášky. Těsně co mi ms skončila, jsem si usmyslela, že se mě nechce nic užívat, tak jsem normálně přestala brát a šup hned druhý den další krvácení....

di7
autor
20. led 2015

Test sem zkoušela už po týdnu, ale vždy negativní. A lékař, řekl, ze i on z krve to pozná po 4 týdnech oplodnění, a druhý zase že z krve po 9 dnech oplodnění, tak nevim 😀 Napadlo mě, jestli by mi třeba pomohlo si to nějak spočítat nebo už nevím kudy kam, zrovna stěhujeme, a mám strach cokoliv tahat, "kdyby náhodou" :O :-P

di7
autor
20. led 2015

@zuzana_ka no, zapomenuté dva, a na radu doktora dobírám platíčko.. ono to ani nebyla MS, mého stylu.. 😖

anina32
20. led 2015

@di7 po umělém oplodnění ukáže test už sedmý den a to se zavádějí cca šestidenní embria. Takže dva týdny po přirozeném styku by mohlo být na testu vidět.

di7
autor
20. led 2015

Dneska zkusím test 🙂 zase na netu, sem četla, že "usadit" vajíčku trvá až 5-6 dní, tím pádem, by mi to test zase neukázal, že?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru