• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zapomněla jsem 1 tabletu HA, co teď?

14. srpna 2013 
zapomněla jsem HA v 1. týdnu užívání a teď jsem si přečetla, že bych mohla být těhotná. Ted jsem už na konci platíčka. Co mám dělat? :fearful: Zrovna jsme byli s přítelem na dovolený a nijak jsem se po tom nepídila, prostě jsem si vzala další den 2 tablety.
13. srp 2013 ve 14:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stačí se podívat do letáčku, jak postupovat nebo najít na netu. Ono záleží na tom, kterou tabletku zapomeneš brát(možná jen u určitého typu antikoncepce)...tady radu nehledej...taky záleží na tom, kdy jsi ji jako vzala dodatečně-v jakém časovém intervalu od doby, kdy ji máš brát normálně...je toho více...
13. srp 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já myslím, že teď už je to jedno. nezbývá než čekat jestli přijde MS a pak teprve řešit danou situaci. tabletku sis nezvala, sex jsi měla a na postinor je pozdě. já brala prášky vždy jak jsem si vzpomněla, nebyla jsem schopná se to naučit pravidelně a naštěstí asi nejsem extrémně plodná, protože z toho nikdy "NIC" nebylo. jinak ti samozřejmě na otázky nejlíp odpoví tvůj gynekolog :wink:
13. srp 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou, jsem klidná. Než jsem měla jako HA NuvaRing, tak jsem občas tabletu taky zapomněla... A těhotná jsem neplánovaně nebyla ani jednou. Počkej do menstruace, která tě utvrdí že je vše OK. Pokud se i tak bojíš, udělej si test - mama-test stojí v lékárně 40kč a jsou tam 2. ;)
13. srp 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@clare379 ak to bolo v prvom týždni, tak ste sa mali ďalších 7 dní chrániť aj inak, s tým teraz už moc nespravíš :sweat_smile: ale tá šanca otehotnieť aj tak nie je nijak vysoká..
13. srp 2013 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale pokud bych opravdu byla těhotná, tak aby nebyl nějak poškozen plod, když jsem tu HA brala, toho se bojím :frowning2:
14. srp 2013 v 09:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek