Bojím se, že jsem těhotná

tyna76
8. pro 2016

Potřebovala bych poradit od zkušených, beru prášky sidretela. 1 týden jsem jsi zapomněla úplně vzít jeden prášek z platicka poté jsem měla asi po 4 dnech z přítelem pohlavní styk nechráněný. Ejakuloval do mě. Teď jsem si až přečetla přívalový leták a tam se psalo ze jsem se po dobu 7 dnu měla chránit jinak a já se nechranila a v tu dobu jsem právě měla s přítelem pohlavní styk nechráněný myslíte že jsem v tom? Děkuji za rady 🙂

simca31
8. pro 2016

No to určitě jsi

ivular
8. pro 2016

@tyna76 Po jediném vynechaném prášku? No to by teda musela být hodně velká smůla..

popelka1984
8. pro 2016

Stát se to může ale po jednom prášku to není zas tak velká pravděpodobnost. Tady mužem jen spekulovat jsi-nejsi. Kdy se to stalo, jestli je to aspoň deset dni tak bych to otestovala.

tyna76
autor
8. pro 2016

Já právě nevim,ale zase když v přívalovým letáku, psali že měla být jiná ochrana která nebyla že je to nejvyšší riziko ten první týden a poslední tak nevím.. @ivular

tyna76
autor
8. pro 2016

@popelka1984 právě že v přívalovém letaku psali že v prvním týdnu a posledním týdnu užívání je nejvyšší riziko otěhotnění. Takže test si udělám ale musím si počkat ještě pár dní, ale třeba dneska mě pobolivalo břicho v podbřišku, a jsem strašně unavená tak uvidíme.

ivular
8. pro 2016

@tyna76 No vyloučit to otěhotnění nejde, ale moc pravděpodobné to nebude.. Nevím, jak dlouho HAK bereš, ale většinou i po jejím vysazení je potřeba pár cyklů počkat, než zase začne fungovat ovulace.
Tak dej potom vědět! Samozřejmě držím pěsti, aby to dopadlo tak, jak si přeješ;)

monikaa_p
8. pro 2016

Kdyby se po vynechání prášku mělo otěhotnět,tak sem byla těhotná snad neustálé bez přestávky 😉 Příbalové letáky jsou k ničemu. Samozřejmě mají povinnost informovat ale vůbec bych si s tím nelámala hlavu. Já brala HA ráno,odpoledne,večer.. no prostě jak sem si vzpomněla 😉 a nikdy nic. Jednou sem si vzala i 3 prášky najednou než sem zjistila,že je to blbost 🙂 Hlavně klid 😉 Byla by to opravdu mega náhoda. A navíc teď máš strach z těhotenství tak máš příznaky vsugerované. A naopak po vysazení HA je v prvních 3 měsících mnohem vyšší pravděpodobnost otěhotnět. Už mi to řeklo plno lidí a navíc i gynekoložky 😉

8slunicko6
9. pro 2016

@monikaa_p Ano, myslím, že pak si to člověk vsugeruje ty příznaky... To by fakt musela být hodně velká náhoda.... Někdo po HA otěhotní hned a někdo má anovulační cyklus (já třeba měla anovulační cyklus ještě asi 1.5 roku po vysazení. Záleží jak to na každého působí a jak dlouho se to bere. Já brala prášky 10 let, takže jsem zázrak že hned otěhotním čekat nemohla. Sestřenka brala 1 rok a když vysadila, hned byla těhu... Ale jedním vynechaným práškem bych s nezabývala-až pokud bych to nedostala...

magdalenax
9. pro 2016

No, přívalový může být déšť, né leták....

iwet91
9. pro 2016

Jejda mane . . 50/50 uvidíš později 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru