Že by se zadařilo?

miky89
28. zář 2015

Prosím o vaše poznatky a názory. Už pátý den mě hrozně bolí prsa a mám tlaky v podbřišku... dnes jsem si udělala dva testy... jeden test Benu - mám tam dvě čárky a jedna je teda slabší... chtěla jsem se ujistit jestli vidím správně a udělala jsem si druhý test - mamatest - tam se mi ukázala druhá čárka taky, ale o hodně méně viditelná než u prvního testu... MS by měla přijít až ve čt. Jaké máte zkušenosti z mnou jmenovaných testů?? děkuji za odpovědi
V našem případě by šlo o první dítě 🙂
Přikládám foto testů.

nick1234
2. pro 2015

@michr Ahoj všechno v pořádku, 2 ruce, 2 nožičky 😀 všechno bylo krásně vidět, nosní kůstka, riziko 1:20 000, takže podle doktorky téměř dokonalý výsledek, v 20. týdnu jdu na kontrolní screening, ale to prý chodí všichni, a ještě mě čeká ten tripple test...a co ty?

nick1234
2. pro 2015

@michr O pohlaví se paní doktorka vůbec nezmínila, a my jsme na to popravdě zapomněli, takže asi nebylo vidět, snad v tom 20. tt

michr
2. pro 2015

@nick1234 tak já se na pohlaví zeptala a řekl to docela jasně, ale počkám si taky do toho 20. tt 🙂, jinak vše v pořádku, tak mám radost. Už bylo na čase 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru