Změna prsou, po ovulaci nebolí, můžu být těhotná?

annedarling
3. dub 2017

Ahoj, s přítelem se snažíme od začátku roku o miminko... Loni mi byla zjištěna slabá endometrioza... Antikoncepci neberu už přes dva roky a mezitím jsme se nijak nechranili, ale teď se opravdu snažíme každou Ovu to trefit... Tento měsíc jsme to podle výpočtu trefili úplně přesně... Ve čtvrtek mám dostat Ms a vždycky mě po Ovu bolí prsa... Tentokrát je mám pouze zvětšená jako vždycky, ale bolest nikde... V sobotu večer, týden po Ovu a sexovani, mě začalo něco jakoby ďoubat v podbřišku dost silně, po deseti minutách to začalo slabnout, ale drželo se to mírně až do druhého dne... Výtok celý týden hustý bílý... Myslíte, že by to mohlo být těhu? Děkuji za každý názor, Anna 🙂

g_m
3. dub 2017

Me teda bolely jeste vic a hlavne bradavky, ale kazda jsme jina... Pokud to mas ve ct dostat, tak zitra uz by neco mohlo byt i na testu...

fallingstars
3. dub 2017

@annedarling Jedině test ukáže, ale třeba mě vždycky prsa bolely tak pět šest dní před MS a když jsem otěhotněla, vůbec jsem o nich naopak nevěděla (což jsem si uvědomila až zpětně). Probudily se až později (a o to více 😬).

annedarling
autor
3. dub 2017

@fallingstars přesně tak to mívám taky... Tak třeba snad to bude stejný případ 🙂 byla bych nejšťastnější 😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru