Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpožděná menstruace

basko206
25. črc 2017

Preji krasny den, vim ze se porad kazda pise jak ma zpozdeni, a jestli je tehotna .... Ale prosim radu. Snazime se o miminko, od zari 2016 neberu prasky protze jsem mela problemy. Od te doby az do minuleho mesice jsem mela MS vzdy 18.cteho jenze minuly mesic dorazila az 24 a tento (dnes 25.) nic uz drive pri podezreni n tehotentvi vzdy kdyz jsem si udelala test jsem to dostala hned druhy den( i minuly mesic) bojim se ho udelat. Jen prosim nazory ne zadne jestli jsem nebo nejsem tehotna. Testy mam kouprne ale bojim se ze kdyz udelam bude / a ne // a druhy den to dostanu :(

makky1310
25. črc 2017

Pokus se uklidnit ,uvolnit.... A test si udelej treba za 2 dny. Nervovani Ti moc nepomuze. Mimi potrebuje klidnou maminku 😉

pavca1982
25. črc 2017

Tak je otázka co je pro tebe přijatelnější jestli test neudělat kvůli případnému zklamání a vydržet třeba týden v nejistotě, protože po týdnu zpoždění by to už mohlo cosi naznačovat no a nebo test udělat hned zjistit jednu čárku a uvolníš asi psychiku a přijde menses...já bych teda raději věděla na čem sem a test si udělala hned.Nikdy jsem to nevydržela den po zpoždění už jsem ho hned dělala, často byl negativní a ještě ten den jsem to dostala...

basko206
autor
19. lis 2017

Děkuji za rady 🙂 omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale .... Vybíráme jmeno pro miminko které čekáme 🙂 testik konečně vyšel pozitivně 🙂

pavca1982
19. lis 2017

@basko206 no tak paráda tak ať vše vyjde😉

absintka19
19. lis 2017

@basko206 tak at vse dopadne dobre. Hodne zdravicka a uzivej si to :*

makky1310
19. lis 2017

@basko206 gratuluji😘

Sem začni psát odpověď...

Odešli