Zpožděná menstruace a test negativní - trochu nervy 🙂

alilisi
2. kvě 2014

Ahoj ženy 🙂
nikdy nemívám zpoždnění - max. 1 den. Ted už je to 5-6 den zpoždění, bolí mě podbřišek - přisuzovala jsem to nastydnutí v práci, bradavky začaly být citlivější a jsem unavená jako prase. Dnes ráno jsem si dělala test Wondfo a negativní. O miminko se nijak zvlášť nesnažíme, spíš jsme si řekli - až to přijde tak to přijde.

Nejsem nijak vynervovaná z toho že bych měla být těhotná, ale spíš se mi nelíbí, že má ta mrcha zpoždění když vždycky přišla včas.
Jestli máte nějaké tipy nebo myslíte si, že víte co by, tak pište 😉

monca0030
11. kvě 2014

Tak řeším, něco podobného. S manželem bychom chtěli druhé mimi, také jsme řekli, že to necháme osudu. Až to přijde tak to přijde. Před 3týdny jsem byla na gyndě. Doktorka mi řekla,že vše je v pořádku jak má. A koncem víkendu by měla být ovulace. I přesto, že jsme řekli, že se snažit nebudeme tak ,když jsme od ní věděli,že zrovna bude ovulka, tak jsme se tak trochu i snažili. Nyní mám 7den zpoždění, ráno si zkoušela těhu test ten negativní. 5.tý den mě bolí v pod bříšku je to nepravidelné. Někdy to bolí více někdy méně. V den kdy mi měla přijít ms jsem měla slabí výtok a pak jako by průhledný hleník nebo jak to popsat. Takto to bylo asi tři dny. Občas i teď,ale opravdu jen občas. Tak já nevím, ani mi nevadí,že těhu hned nejsem. Spíše jsem rozhozená kde je ms? Nikdy jsem neměla zpoždění max. 2dny. Jsem z toho nervní. Jak píšete pokud má přijít ať přijde,ale tohle mě štve? Zkusím týden počkat pak udělám další test případně se objednám na injekci. Mohu být vůbec těhu ikdyž to ukázalo negativní? U prvního se mi dvě čárky na testu hned ukázali ještě dva dny před příchodem očekávané ms. Teď několik dnů je po a ukázalo to že nic.

luckakaja
12. kvě 2014

Ahoj holky,ja mela takhle zpozdeni asi 14 dni a test negativni,takze jsem nic neresila-pivecko,judo a tak dal..dalsi mesic zpozdeni delsi a test uz vysel pozitivne..a u doktora jsme zjistili,ze uz u toho prvniho jsem byla tehotna.Sice tam vsude pisou,ze jsou spolehlivy skoro hned,ale neni to pravda 🙂
Tak vam drzim palce!

milca111
13. kvě 2014

@luckakaja a to jsi měla ten první měsíc po těch 14 dnech zpoždění i tu ms??

martulafer
13. kvě 2014

Holky taky bych rada vedela jak na tom jsem dnes je to 4 den co meskam,citlive bradavky husty bily hlen,pichani v podbrisku bazalni teplota jiz tyden od 36,8-37,10 ale test porad negativni takze nevim co se deje

verunka_korunka
13. kvě 2014

Tak ja meskam uz tyden a to normalne mam pravidelny 32-34 DC. Dneska jsem zacala spinit, test negativni a bazalmi teplota stale na 36.9-37.1
Uz minula MS byla divna... Strasne slaba... A podbrisek me skoro cely mesic lehce poboliva, jinak vse ok, jsn jsem v posledni dobe nemohla skoro veceret. Vzdy se mi nafoukl zaludek a a neslo cokoli snist 🙂
No co, k doktorovi pujdu pokud by ted neprisla a nebo az v cervnu 🙂

luckakaja
14. kvě 2014

@milca111
Slabsi,ale mela

martulafer
14. kvě 2014

Tak ja uz cekam 5 den na MS testy negativni bazalni teplota se porad drzi na 37,10 prsa boli stale pichani v podbrisku taky tak nevim co se deje

ssarula
14. kvě 2014

@luckakaja ahoj, a když jsi měla spoždění 14 dní a negativní test a pak jsi zjistila tehu až při druhém vynechání, seděla ti pak délka těhotenství s poslední MS? nebo jsi to měla posunuté. Mi první těhu nesedělo o 14 dní MS a délka těhu a to právě byly ty 2 týdny po vynechání kdy mi nevycházel pozitivní test, ale to jsem chodila do práce a týdny utíkaly jako nic, ale teď jsem doma a každý den je dlouhý a test pořád nic...

lucinka1502
14. kvě 2014

Ahoj holky. U me stejny problem. MS meska od patku, tj. 6 dnu. MS dostavam 28-29DC a zpozdeni jsem nikdy nemela. Krome nepovedeneho tehu v sprnu (ted v kvetnu bych rodila), ale o tom to tu neni. Mam uz asi 7 dni takovy pruhledny vytok (nejdriv bily, pak pruhledny). V nedeli v jednu chvili malinko nahnedly, dalsi den kdyz jsem sla z prace to same-lehce nahnedly vytok a pak zase nic myslela jsem si, ze uz to dostanu a nic. Vcera to same. Dnes na vlozce spis hnedy flek asi 1 cm za cely den..... Testy bohuzel zatim negativnipodle boleni bricha byla ovu 20DC 1.5. (tzn jsem 14DPO). KDY BY MOHLO BYT NECO NA TESTU, POPR KDY SKOCIT NA GYNDU NA PROHLIDKU nebo pripadnou vyvolavacku?

luckakaja
15. kvě 2014

@ssarula
Mne to podle ms nevychazelo vubec,mela jsem je predtim strasne rozhazene,termin jsme vypocitali podle ultrazvuku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru