Zpožděná menstruace. Může to být těhotenství?

anitinka99
21. črc 2020

Ahoj holky, urcite na webu najdu podobnou diskuzi, i presto se chci zeptat. Mam 9 mesicniho syna, ktereho nekojim od mesice a menstruace stale neni pravidelna. Po porodu vse v OK. Posledni mens jsem mela 11.5 od te doby nic.. 13.7 na gyn jsem dostala injekci na vyvolni mens. a porad nic. Uz je to doba na ultrazvuku by slo videt tehu. Pri pohl. styku nedoslo k ejakulaci. Myslite ze to muze byt tehotenstvi? Nebo bezny nepravidelny cyklus? 💁🏻‍♀️ jsem z toho uz zoufala ... Dekuji vsem za odpovedi 🌹

jjasmina
21. črc 2020

@anitinka99 Pokud nedošlo k ejakulaci , tak to těžko může být těhotenství. Já kdysi dostala ms až 14. den po injekci

palja
21. črc 2020

Já jsem měla po porodu cyklus i 92 dní, celé se to srovnalo dva roky od porodu, většinou mám cykly pravidelné po 33 dnech a z ničeho nic 41 dnů, těhotná nejsem. Pokud byl test negativní a na ultrazvuku taky nic nebylo, tak nejspíš těhotná nebudeš.

zrzeckas
21. črc 2020

Kamaradka vyla na vyvolani a musela jit jeste na jednu injekci aby ji to vyvolali.... Pry tomu dr rikal reklamace 😃

marketanova
21. črc 2020

Snažíme se o další miminko, myslíte, že by to mohlo být znamení z nebes?

hermij
22. črc 2020

Vyvolání menses bohužel vyvolá jen krvácení, nenavrátí pravidelnost cyklu, protože ten vyžaduje hormonální rovnováhu. Pro pravidelnou menstruaci je třeba, aby v cyklech probíhala ovulace. I když nekojíte, mohou být navýšené hladiny prolaktinu, anebo stresových hormonů - jiný režim s děťátkem, anebo mohou dělat neplechu hormony štítné žlázy či jiné. Nechte se dál dovyšetřit, nenechávejte se odbýt jen injekcí, která nic dlouhodobě nevyřeší 🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru