Zpožděná menstruace o tři dny

ell94
13. lis 2018

Ahoj holky.

Mám o tři dny zpožděnou menstruaci, a na testu mi vyšlo tohle. Ukázalo se mi to v limitu, asi po dvou minutách. Vidíte to taky ? Normálně nám cyklus pravidelný jak hodinky, 31 dní, proto jsem si udělala test. O mimi se snažíme tři měsíce.

Děkuji za odpověď.

jaja01k
13. lis 2018

Vidím 🙂 Držím palce, ať čárka sílí 🙂

ocetnicek
13. lis 2018

Já vidím jen rysku..těch jsem měla bohužel mraky. Zkuste ráno.

snazilek89
13. lis 2018

Taky vidim 😊👌👌
@ell94

ell94
autor
13. lis 2018

@jaja01k @snazilek89 Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo to vidí. Snad budu moct psát za par dnů jen dobré zprávy. 🙂

nanyh
13. lis 2018

Také vidím. Držím palečky 🍀

snazilek89
13. lis 2018

@ell94 taky sem mela ... spis teda nemela 😃 a ted sem 24tt 😉

ell94
autor
13. lis 2018

@snazilek89 To se hezky čte. Takže mám šanci ? 🙂

sudylichozrout
13. lis 2018

@ell94 asi jste se uz dosnazili 🙂 Jasne, je tam. Slaboucka, ale je 🙂

calvac
13. lis 2018

@ell94 Je tam!!!!!

snazilek89
14. lis 2018

@ell94 podle me ano 😊

ell94
autor
14. lis 2018

Tak z ranní moči dnes tohle, tak nevím. 🤔

ocetnicek
14. lis 2018

Jako něco málo tam je, ale tři dny zpoždění bych čekala silnější.

dvojka
14. lis 2018

@ell94 jestli tě to uklidní, tak já měla pozitivní test až nějakých 1O dní po vynechane menstruaci, ne li ještě dýl a dneska je male 1O let 🙂

dvojka
14. lis 2018

u mě byly příznaky těhotenství dřív než pozitivní test 😀 .

ell94
autor
14. lis 2018

@dvojka No já mám akorát nateklá prsa, a že jsem to už čtyři dny nedostala, což u mě není obvyklé. A tohle se mi na testu ukázalo už potřetí, předtím nikdy nic, ani náznak. Tak nevím, co si myslet. 🙂

dvojka
14. lis 2018

@ell94 - mně zas děsně pálily bradavky 😀 a v puse se mně udělaly všude afty. Bohužel si už nepamatuju za jak dlouho jsem se objednala na gyndu, ale dřív než jsem měla pozitivní test to určitě nebylo. Na tvem místě bych si za tři dny udělala další test a pokud by čárka nesílila a MS se nedostavila asi bych zavolala na gyndu a zeptala se co dál 🙂.

ell94
autor
14. lis 2018

@dvojka Dnes mám čtvrtý den zpoždění,tak ještě pár dní počkám, a když by nic, tak se objednám k dr.
Myslíš, že by tři testy mohly být falešně pozitivní ? Nikdy se mi to nestalo. Když jsem těhotná nebyla, tak ani náznak druhé čárky, prostě nic. 🙂

ell94
autor
14. lis 2018

Z odpolední moči takhle... Vyskočilo to hned, a příjde mi o malinko výraznější, ve skutečnosti narůžovělá, což na fotce asi není moc vidět. 🙂

ocetnicek
14. lis 2018

@ell94 Je silnější, to je dobré znamení. Já třeba měla pozitivní test až týden po vynechání, ale měla jsem dle utz prokázáno, že ovulace byla opravdu týden opožděná.

ell94
autor
14. lis 2018

@ocetnicek Takže myslíš, že by to mohlo být v pořádku ? No já si prácě taky myslím, že byla ovulace později, normálně je cca 18-19DC. 🙂

dvojka
14. lis 2018

@ell94 tady ta čárka je už aspon vidět 😀, na těch předchozích testech jsem jí ani nezaznamenala. Zkus udělat test až tak za dva dny, určitě šanci máš, stejně jako mnohe další snažilky 🙂 . Hodně šttěstí 🙂.

ell94
autor
14. lis 2018

@dvojka Děkuju. 🙂 Jen se bojím, aby to třeba nebyla cysta.

dvojka
14. lis 2018

@ell94 s tím zkušenost nemám, ale nemaluj čerta na zed' 🙂 .

ell94
autor
14. lis 2018

Holky, objevil se mi teď na papíře nažloutlý výtok, nemáte některá zkušenost ? Co by to mohlo být?

ell94
autor
17. lis 2018

Holky, je to pozitivní ? Tři dny jsem teď špinila, bez kusů sliznice. Tak jsem si řekla že nic. Napadlo mě si dnes udělat test, a vykouklo na mě tohle... 🙂

svoma
17. lis 2018

@ell94 jasně pozitivní,gratuluji.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru