Zpožděná menstruace, pididuch na testu

dennnisa89
16. čer 2017

Nechapu to. Mivam cyklus 26-27 dni. Mela jsem nechraneny sex 15. den cyklu v dobe ovulace. Pote jsem mela uplne vsechny tehotenske priznaky. Bolelo me skoro kazdy den divne v podbrisku, pichalo me ve vajecnicich, prsa se mi zvetsila, zvracela jsem, zavrate atd., ze jsem si myslela, ze uz to nedostanu. Tento cyklus trval 32 dni a pak jsem to dostala. Od ovulace do MS byl zcela negativni test, jenze dnes 2. DC mam na testu slabouckeho ducha. Ve skutecnosti jde lip videt a carka je doruzova. Je blbost, abych byla v tom, ze? MS je normalni, mozna lehce slabsi.

dennnisa89
autor
21. čer 2017

@linee jsem nekde cetla, ze ty 2 predesle delaji duchy

barbiel
23. čer 2017

@dennnisa89 ahojky, tak jak jsi na tom? Mne ustava pomalu spineni, tak uvidim, co zitra, mela by totiz dojit menstruace...

dennnisa89
autor
24. čer 2017

@barbiel negativni. Uz jsem si testy nedelala. Prijde mi, ze me dnes boli vajecniky jakoby pred ovulaci? Jsem 10.DC. Musim prekecat partnera, aby jsme na to vlítli v pondeli. Neni ted doma😵 😈 Ale asi uz bude zas pozde. 🙄A zkousela jsi test????

barbiel
24. čer 2017

@dennnisa89 test nebyl treba, mrcha dorazila rano 😒 Tak sup sup, at to vyjde 😉

dennnisa89
autor
24. čer 2017

@barbiel to me mrzi 😔 ach joooo. Ale cervenec bude nas 🙏😉

slayc
26. čer 2017

Tak holky, jsem zvedava, zda mi ty atb neposunula MS, mela sem ji dostat vcera a jsem presna jak hodinky, nikdy se mi neopozdila, ani pri brani ATB, tak uvidime 🙂 vcera vecer slaboulinkata carka na testu, fakt sotva viditelna..dneska sem netestovala. Budu testovat az zitra, vychazi mi to dnes 15DPO, tak snad to neni jen spozdeni

lenka080
26. čer 2017

@slayc juuuu. Drzim pesti 🤰

slayc
27. čer 2017

@lenka080 Děkuji, no uvidíme, asi ani moc nedoufám.. i když PMS ani MS stále nikde 🙂 Dneska sem teda na testu neviděla nic, i když sem testovala na jiném.. takže asi o nic nepůjde :/

dennnisa89
autor
6. črc 2017

@barbiel ahoj jak to s tebou vypada tento mesic? 😉

barbiel
6. črc 2017

@dennnisa89 no uvidime, ovulace jeste nebyla a mame naplanovany vikend... 🙂 Co Ty?

dennnisa89
autor
7. črc 2017

@barbiel no tento cyklus mel ten "muj" cas muj 19. dc, takze je to jen tak - uvidi se. 😀 Cely cyklus me bolel podbrisek a schvalne jsem si nedelala ovu testy. 🙄 Minule jsem cyklus mela 31 dni. Takze jsem si rekla, ze tomu dam volny prubeh a no stress. Uvidime. 👍 Budu ti drzet palce!!!! Musi to vyjit!!! 😘

anetka9
7. črc 2017

Ahojda, můžu se k vám přidat?🙂 četla jsem, že "červenec bude náš", taky v to doufám🙂 Dneska totiž 1.DC:((

barbiel
7. črc 2017

@dennnisa89 jednou to vyjde 😉 Ja se tesim na kazdou chvilku s chlapem... Asi prestavam resit 🙂
@anetka9 vitej 🙂

lenka080
7. črc 2017

@slayc tak cooo? Jak to vypada?

verusch
7. črc 2017

Test delany dva dny pred ms...a dnes 2 dny po ocekavane ms ...ja tam proste ducha vidim tak ja nevi.

slayc
7. črc 2017

@lenka080 po 6 dnech zpozdeni mrcha prisla, takze dnes 8 DC 🙂

lenka080
8. črc 2017

@verusch no jo ale mezi prvnim a druhym testem jsou 4 dny ze? Na tom druhym uz by melo byt neco videt.ale ja bohuzel nevidim nic.

verusch
9. črc 2017

@lenka080 jsou spis mezi hodiny po vynechani ms jseem jeste nedelala...

lenka080
9. črc 2017

@verusch
Test delany dva dny pred ms...a dnes 2 dny po ocekavane ms. Cituji tvuj text u testu. A ted pises po vynechane ms jsi jeste nedelala

lenka080
9. črc 2017

@verusch a jak vypadaji dalsi testy? Od ctvrtka jsou to dalsi tri dny.uz by bylo neco videt...testovala jsi?

slayc
9. črc 2017

Treba to myslela tak, ze oba delala pred MS, a ted 2 dny meska a netestovala, ale je to hur pochopitelny no, taky sem myslela ze jeden je pred a druhy po 🙂

verusch
9. črc 2017

@lenka080 nedelala no...4 dny zpozdeni zitra zajdu do lekarny tak uvidime

lenka080
10. črc 2017

@verusch tak sup sup 🙂 a hned fotku.drzim pesti

verusch
10. črc 2017

@lenka080 dam pak vedet ...ale proznaky v podstate zadne skoro krom vynechani ms citim se furt nafoukla a semtam pichnuti v podbrisku...poprve jsem byka nehorazne unavena boleli me orsa ze jsem si nemohla vzit ani tricko a bolest v podbrisku nehorazna...po revizi ms chodila normalne

dennnisa89
autor
17. črc 2017

@barbiel tak co??? Jak to s tebou vypada? 😉

barbiel
17. črc 2017

@dennnisa89 ja nevim :-/ Dostat to mam v sobotu. Boli me bricho a prsa a nedavam tomu moc sanci... Co Ty? 😉

dennnisa89
autor
22. črc 2017

@barbiel tak co? Ja to dostala, takze nic. 😔 A ten muj hnupik, ted nema moc casu. ☹

barbiel
22. črc 2017

@dennnisa89 no ja spinim zatim, ale taky nic, na testu snehobilo, takze cervenou ocekavam kazdym dnem ☹

dennnisa89
autor
22. črc 2017

@barbiel ☹ tak to me moc mrzi, ten muj pravdepodobne, ale jen na 50% bude mit nakonec cas v po vecer, to jsem zrovna 12. DC. A ovu jeste nebyla, uz me od rana boli vajecniky. Snad by se to jeste stihlo. 🙏😒

barbiel
22. črc 2017

@dennnisa89 snad jo 🙂 myslim na Tebe 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru