Kdy si udělat těhotenský test, aby mohl být pozitivní?

llovely
7. črc 2013

Ahoj holky, MS mám normálně pravidelnou jako hodinky (29 dní cyklu), ale tento měsíc se nějak zatoulala. 28. den jsem měla test negativní (test Pepino, znáte někdo?). Dnes 31. den a stále se nedostavila. Test se bojím udělat, abych nebyla zklamaná. Kdy ho zkusit a jaký, aby už mohl být pozitivní? Děkuji Lucka

kackaku
7. črc 2013

Mám přesně to samé. MS pravidelná po 29-31 dnech. Dnes 32 DC(nikdy se mi MS nezpozdila) a na testu jen hodně slaboulinká druhá-tak jako před 3 dny...což považuju za negativní.

sarkad2856
7. črc 2013

@llovely Ahoj,já používám mama test,ale test bych asi vyskoušela,mohl být špatný nebo něco proto nic neukázal 😉

llovely
autor
7. črc 2013

koupila jsem si mamatesty, tak zítra ráno vyzkouším... já si hlavně ten test dělala odpoledne 😖
@kackaku
@sarkad2856

sarkad2856
7. črc 2013

@llovely Ono pokud je zvýšené hcg tak by se měla ukázat i odpoledne,potom taky záleží kdy byla ovulka 😉 tak at najde //

llovely
autor
7. črc 2013

@sarkad2856 děkuji, já mám ovulku dýl, ale tentokrát opravdu nevím, kdy byla... uvidím zítra 😉

dape82
9. črc 2013

ahoj holky, mám stejný problém... MS pravidelná jak hodinky, tento měsíc opoždno již o 12 dní.. včera mi dr. píchl injekci na vyvolání MS, test jsem dělala min čtvrtek a na jednom hodně slaboučká čárka ráno na druhém odpoledne nic :( to čekání je peklo!!! dnes mě pobolívá břicho, takže to asi přijde :(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru