Zpožděná menstruace - negativní test

ejmate
27. kvě 2018

Ahoj, prosím o radu. Normálně mám cyklus dlouhý 27-28 dní. Dnes už je to 33 dní, ale když jsem ráno zkoušela těhotenský test, vyšel negativně. Z předešlých diskuzí jsem nic moc nevyčetla, jen že hodně z vás šlo na krev. To jste šli na gyndu nebo k obvoďákovi? A není na test ještě brzy, když je zpoždění teprve 4 dny? Já nechci hned plašit a letět na gyndu, mám to trochu z ruky. Mimo to, ovulační testy mi nikdy nefungovali, i když podle gynekoložky ovulace byla, může to s tím souviset a těhotenský test taky nefungovat?
Děkuji.

misak48
27. kvě 2018

@ejmate Test klidně ještě negativní být může, hodně záleží na tom, kdy byla ovulace. Při prvním těhotenství (i když potom nedopadlo) jsem taky nevěděla, kdy byla a první slabou čárku na testu jsem měla až 7. den zpoždění. I na ultrazvuku to potom odpovídalo zhruba o ten týden až 10 dní méně, než by by vycházelo kdyby ovulace byla uprostřed cyklu...

ejmate
autor
27. kvě 2018

@misak48 Aha, no to já právě nevím, kdy mám ovulaci, nepoznám to na sobě a ty testy mi nefungujou, nikdy mi to nic neukáže. Ale podle gynekoložky ovulaci mám. My jsme měli styk 6.5., to jsme se nehlídali, a pak až 12.5., kdy jsme měli "přerušovanou soulož", takže bych to spíš přičítala tomu 6., ale to už je zase docela dlouho. Zrovna teď jsem byla na wc a trochu špiním, je možné, že to je teprve to "nidační krvácení"? Není to nějak dlouho? Já myslela, že to probíhá týden po oplození vajíčka?

misak48
27. kvě 2018

@ejmate Já měla ovulaci 12.5. a nidační krvácení 18. Test byl pozitivní už 23. Těžko takhle na dálku soudit, můžeš mít jenom zpožděnou MS a nic to nemusí znamenat. Ale taky je třeba šance, že byla ovulace opravdu později, k oplodnění může dojít až 4-5 dní po styku. Takže kdyby byla třeba až 17., tak klidně mohla nějaká spermie ze 12. přežít, pak si vajíčko delší dobu plavalo a teď teprve může být nidace. V tom případě by byl test pozitivní až tak za 5 dní... Možností je vážně spousta...

chrystyanna
27. kvě 2018

Já měla něco podobného 7 dni zpoždění, 4 den test negativní 2 dny slabounko spineni a pak už ms.
Hormony, duše, strava to s tím může zamávat no :/

ejmate
autor
27. kvě 2018

@misak48
@chrystyanna
Děkuji za příspěvky, zpoždění jsem zatím nikdy neměla, tak uvidíme, když se do týdne nic nebude dít, tak zajdu na gyndu 😉

petomonika1
27. kvě 2018

Dobry den chci se septat 5.5. Jsem mnela ms a trvala 4 dni .. po skonceni ms jsem mnela sex s partnerem ..ubehlo 10 dni mne boli vajecniky aj prsa snazime se o miminko co myslite?dekuji za kazdu odpoved

misak48
27. kvě 2018

@petomonika1 nemůže to být ovulace?

petomonika1
27. kvě 2018

@misak48 nevim uz jsem aj zvracela vcera rano zitra rano zajdu dochtoru pak se uvidi 😁

nikolaaa1
27. kvě 2018

Ahoj chci se zeptat kojím 10 měsíční miminko a už 10 dnů jsem to nedostala přitom mám MS od 2 měsíce pravidelnou furt mám jen bílý výtok a teplotu pod jazykem už 2 dny 37 nemocná nejsem. Před 3 dny sem dělala test a negativní bolí mě v podbřišku a zachvikku je to pryč můžu být těhotná? Jinak při styku se ne chráníme chtěly by sme 2 mimi děkuji

ruzicka06
27. kvě 2018

@ejmate Pokud máš cyklus 27-28 dní, tak si myslím, že na test je možná ještě brzo. Zkus ještě třeba tak 2 dny počkat a test znovu udělat.

nikolaaa1
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolaaa1
27. kvě 2018

A teplota se mi vždy zvýší na 37.2 37.4 ale niž nejde

nikolaaa1
27. kvě 2018

@ruzicka06
nikolaaa1

Ano zkusím jen sem nedočkava, nevím jestli si mám vůbec dělat naděje co myslíte. Vy

ejmate
autor
28. kvě 2018

@misak48
@chrystyanna
Tak jen informuji, že mrcha dnes fakt dorazila...takhle dlouhej cyklus jsem snad ještě neměla :-/ Doufám, že to bylo jen jednorázový a příští měsíc to bude dobrý, to už bych ovulaci nezjistila vůbec, když bych měla každý měsíc jinak dlouhý cyklus :-/ Tak snad se zadaří příště 🙂

misak48
28. kvě 2018

@ejmate budu držet palce 🙂

nikolaaa1
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikolaaa1
29. kvě 2018

Ahoj dnes je to 36 dnů a MS stále nikde. Test negativní poraďte mi odpoledne mě vzdicky začne píchat břicho a pak to zmizí ale ne tak jako když má přijít MS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru