Zpoždění a testy negativní. Dříve diagnostikovaná cysta

ditaw
20. únor 2015

Ahojky holky, chtela jsem se zeptat. Snazime se par mesicu, i presto ze mi byla diagnostikovana cysta. Dnes je to 12 dni meskani. Testy negativni. Rano mi byva spatne, ale mona je to jen namlouvani. Na testech neni ani duch nic, snehobilo. K doktorce jsu az za tyden. Pred par mesici mi byla diagnostikovana cysta na jednom vajecniku.

Ovulace podle testu probehla 24 a 25. 1. Potom byl hnedy vytok s cuckama krve. Teste pred ms ktera mela dorazit 7.2. stale hnedy vytok. Pak to ustalo a ted jen obcas bily vytok.

Naposledy jsem testovala ve stredu Mamatest comfort a opravdu snehobilo.

Myslite ze je sance nebo cysta muze za zpozdeni? Stalo se vam neco podobneho? Vim ze je tu spousta podobnych diskuzich ale budu moc rada za prispevky.

HA jsem vysadila na konci cervence, pak 2 mesice nic a od te doby pravidelna MS, cyklus 33 dni. Dnes je to 45 den a nic.

Diky nastokrat

simdan
20. únor 2015

Na cysty jsem trpěla často,loni dvakrát,sama se vstřebala,může být tou cystou rozhozený cyklus,asi před 10lety jsem byla s cystou na laparce a vůbec jsem neovulovala podle vyšetření,po nějaké době se to upravilo.Pokud je test i po 45dnech bílý,tak bych s těhotenstvím moc nepočítala.

ditaw
autor
20. únor 2015

Ahojky simdam, moc dekuji. Pripravuji se na to ze z toho nic nebude. Jenom mi bylo divne ze se mi zpravidelnil cyklus a podle ovu testu ovula probehla. Zkusim vydrzet do navstevy u doktora. Diky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru