Zpožděná MS, test negativní, bolesti břicha. Těhotná?

kaci71
5. lis 2015

tak holky mam takovou otazku jak uz sem psala ze cekam na menstruaci a ze se pokousime o miminko tak mela sem to dostat v utery 3.11. Nedostala ale mela sem pred MS i ted po co sem ji mela dostat velke bolesti bricha coz pri menstuaci na to trpim vcera a dnes sem si dala test a je negativni bud to to jeste dostanu nebo sance jeste byt tehotna?Dekuju

opicaa
5. lis 2015

Tězko rict, ja si delala test po dvou dnech vynechane MS a test byl positivni hodne, ale nekomu to ukaze az po tydnu...neklesala mi BT a bricho me bolelo jako na MS...nezbyva ti asi nez pockat..

luciepisek
5. lis 2015

Ahoj.ja cekala na MS take jsem mela dostat 3.11. Mela jsem predtim jeste 5 dni hnede spineni s prestavkami a bolest v podbrisku coz se mi pred datem MS nikdy nestalo . Myslela jsem si ze jsem tehu , protoze jsem mela nechraneny styk v den ovulace 20.10. Ale asi nejsem test negativni.Dnes se rozjela neobvykle silna MS :( a velke bolesti. Tudiz bych jeste pockala, MS muze mit pry normalne spozdeni i 7 dni rikala sestricka na gyn.

pety91
5. lis 2015

Počkat pár a ev. zopakovat test, pak teprve k doktorce.

nikar
5. lis 2015

To je ještě brzy, hlavně když se snažíte, takže nestresovat a být v klidu a čekat, test bych udělala až ke konci týdne.

kaci71
autor
6. lis 2015

diky holky

actiimelka
6. lis 2015

ahojky, řeším stejný problém... MS měla dojít 1.11. a pořád nic...test byl negativní... bolesti břicha mám už 6 den, prsa mě bolí... tak nevím no... zkusím ještě počkat, jestli třeba MS přijde... pak volám na gyndu...

werumka
6. lis 2015

@kaci71 Ahoj, a jak dlouho jsi po ovulaci? Víš kdy jí máš? Ta totiž určuje délku cyklu...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru