Zpožděná MS, test negativní. Mám počkat ještě pár dnů?

plisek123
18. led 2016

Ahoj holky emoticon mám podobný problém. Neberu antikoncepci asi rok a půl, snažíme se o mimco. Minulý týden jsem brala antibiotika na zánět v zubu. Dneska je to čtvrtý den co už měla přijít menstruace, ale pořád nic dneska teda slabounke špinění. Dělala jsem test ale byl negativní. Prsa mě bolí a to mně nikdy předtím nebolely. Tak nevím. Mám počkat ještě pár dnů jestli MS nepřijde?

andrejka3741
18. led 2016

Co chceš poradit?
Pokus MS nedorazila, testy negativní a chceš mít i tak jistotu dojdi si na gyndu.

plisek123
autor
18. led 2016

Jo to bych ráda, ale můj gynekolog ordinuje jen ve čtvrtek a jen do jedné hodiny. To jsem v práci. Jen jsem chtěla vědět jestli má někdo něco podobného za sebou nebo nějaký názor na to.

andrejka3741
18. led 2016

@plisek123 Takový problémy tu má většina. Zpožděná MS, negativní test,bolavá prsa,včetně mě. Zkusit za pár dní další test a uvidíš.

plisek123
autor
18. led 2016

Dobře tak děkuji, to jsem potřebovala vědět jestli nás bude víc. Jsem tady nová tak nevím kam se můžu s dotazy otočit a nechci otravovat.. Ale díky za odpověď

andrejka3741
18. led 2016

@plisek123 Já tohle řešila ještě před 2 měsíci,jenže jsem to měla vsugerované. Pak jsem se na to vyprdla, nenervuju se a až to vyjde tak to vyjde 🙂 Tím ale nechci říct,že ty si to vsugerováváš. Pokud MS nedorazí,udělej ještě další test a podle toho uvidíš.

myjusiatko
18. led 2016

Môžeš to mať kvoli nemoci len opozdene.

plisek123
autor
18. led 2016

Ani o to mi právě šlo jestli se může stát, že antibiotika můžou posunout menstruaci. Já právě taky už to přestala řešit ale zdá se mi že tento měsíc je něco jinak. Tak uvidíme 🙂

myjusiatko
18. led 2016

@plisek123 Môže. Spiš teda posunut ovulaciu a tym padom aj menzes.

plisek123
autor
18. led 2016

Aha. No tak jsem zvědavá. Děkuji za odpověď

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru