Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Zpoždění a test. Jsem těhotná? Nějaké vitamíny?

14. čer 2020

Zdravim, v březnu jsem samovolně potratila v 5 týdnu těhotenství, poté byla ms normalně a teď mám 3 dny zpoždění a test - ( přikladam foto )
Bojím se toho, aby to nedopadlo stejně jako předtím, doporučíte mi nějaké vitamíny nebo něco podobného?
A co dělat,nedávno jsem nastoupila do práce 😒 jak dlouho můžu pracovat? Dekuji za odpovedi

rickym
14. čer 2020

Gratuluji, ať je to tentokrát v pořádku🍀 Já jedla vždy Femibion. A do práce můžeš, pokud bude vše v poradku, chodit celé těhotenství. Nástup na mateřskou je 6 nebo 8 tydnu před termínem porodu😉

jjasmina
14. čer 2020

Souhlas s
@rickym , Do práce můžeš skoro celé těhu, když bude všechno v pořádku, Já osobně jsem brala Femibion jen jeden měsíc v 1. a 1 měsíc na začátku druhého trimestru. Jinak pestrá strava 🙂 Minulý rok v dubnu samovolný potrat, v červnu jsem byla zase těhotná a bylo vše v pořádku až do porodu, ukázkové těhotenství bez komplikací. Samozřejmě žádné vitamíny ti nic nezajistí 🙂

tasimia
14. čer 2020

Bohužel žádné vitamíny nezajistí aby bylo vše v pořádku, ale ja brala v prvním trimestru od Dr. Maxe Pregnafolin. Každopádně pracovat můžeš až do MD, pokud máš nějakou fyzicky náročnou práci požádej o přeřazení na lehčí pozici - máš na to nárok.

verca024
14. čer 2020

Moc gratuluji a přeji hodně štěstí 🍀😊já jedla pouze kyselinu listovou první trimestr a pak nic. Stačí pestrá strava 🙂Pracovat můžeš až do nástupu na MD pokud ti nebude bránit zdraví 🙂

nikyta88
23. črc 2020

Já brala Pregnancy od Viridianu, používám i jiné vitamíny od nich a vždy jsem byla spokojená, hlavně se mi líbí jejich přístup a čistota produktů, zde zajimavý článek. https://www.eternalcomplex.cz/blog/vitaminy-v-t... . Nikola

Sem začni psát odpověď...

Odešli